Свеж
Решетката за сушење на садот , мелем од не'рѓосувачки челик решетката што може да се повлече од силиконски дизајн на мушка може да се измие филтер за одвод за мозоц?

Решетката за сушење на садот , мелем од не'рѓосувачки челик решетката што може да се повлече од силиконски дизајн на

Достапност: Достапно.
DEN 1547.04

★ Материјал : Висококвалитетна оценка на храна 201 материјали од не'рѓосувачки челик, долгорочна употреба не 'рѓа, силна и издржлива не деформирана ★ Карактеристики : Задебелен не'рѓосувачки челик, задебелен дизајн, телескопска рачка, мазно лизгање, силно оптоварување, повеќенаменски, брзо одводнување, дизајн на силиконски мушка што не се лизгаат, отпорен на гребење, стабилно и не се тресе. ★ Три големини се скалабилни : (lxwxh) (30-43) x20x11cm, (33-47) x20x11cm, (38-56) x28x10.5cm; што може совршено да одговара на мијалник со големина. ★ Мултифункционалното е подготвено да се користи надвор од кутијата, за да можете да стигнете до организирање, складирање или прикажување на кој било кујнски прибор веднаш!. ★ Чувајте ја вашата кујна организирана : уредна кујна е среќна кујна - тоа е причината зошто со нашата решетка за садови, ќе бидете на пат кон чиста блаженство со тоа што ќе ги одржувате сите ваши вечери уредно организирани во секое време!. ★ Материјал : Висококвалитетна оценка на храна 201 материјали од не'рѓосувачки челик, долгорочна употреба не 'рѓа, силна и издржлива не деформирана. ★ Карактеристики : Задебелен не'рѓосувачки челик, задебелен дизајн, телескопска рачка, мазно лизгање, силно оптоварување, повеќенаменски, брзо одводнување, дизајн на силиконски мушка што не се лизгаат, отпорен на гребење, стабилно и не се тресе. ★ Три големини се скалабилни : (lxwxh) (30-43) x20x11cm, (33-47) x20x11cm, (38-56) x28x10.5cm; што може совршено да одговара на мијалник со големина. ★ Мултифункционалното е подготвено да се користи надвор од кутијата, за да можете да стигнете до организирање, складирање или прикажување на кој било кујнски прибор веднаш!. ★ Чувајте ја вашата кујна организирана : уредна кујна е среќна кујна - тоа е причината зошто со нашата решетка за садови, ќе бидете на пат кон чиста блаженство со тоа што ќе ги одржувате сите ваши вечери уредно организирани во секое време!. ★ Дали треба да ја избришете водата на садовите со чиста крпа за садови? Дали сакате брзо да го филтрирате остатокот од вода на овошјето и зеленчукот? Со оваа решетка за сушење на садот, ќе имате опуштен домашен живот. Име на производот : Телескопска дренажна корпа Количина : 1 Боја : Материјал во боја на слика : 201 Метод на инсталација од не'рѓосувачки челик : Без дупчење Карактеристики : Задебелен не'рѓосувачки челик, задебелен дизајн, телескопска рачка, мазно лизгање, силно оптоварување; Повеќенаменски, брз мозоци, дизајн на силиконски мушка што не се лизгаат, анти-гребење, стабилно и не тресење ★ Предности на производот : 1.

За производот

Купувачите избираат и

Оваа висококвалитетна и живописна керамичко кафе ќе изгледа одлично во вашата кујна или канцеларија Ке

Добијте 100 картички за место по цена на вредност! Бидете сигурни дека секогаш имате при рака кога органи�

Дизајнот на партиција со двослоен е организиран и организиран Високата вредност е многу привлечна Кујн

Карактеристики : 1 Големина : 17,7 инчи (45 см) широк x 118 инчи (3 метри) долг, дебелина од 0,1 мм (заради рачно изр�

Ние сме : Направени од 100% чист силикон за храна, Без БПА, без токсини, без мирис или вкус Доаѓаме со беспла

Сончогледот тема Тумблер е изработен од не'рѓосувачки челик и е без БПА Вклучува капакот за спречување �

Не ткаени, полипропилен Најлонска обвивка Затворање на патент Тешка торба : Нашата екопријателска, 100% р�

Материјал : Направено од 100% природен јута, рачно ткаен во јажиња, а потоа ткајте во пласмани, густ и мек м�

Машината за леб мачкајќи лопатка за да одговара на Oster Model CKSTBRTW20 Нема да одговара на други модели Бојата �

Ја одржува вашата кујна крпа суво и достапно во секое време Издржлива цврста основа на железо со полобл�

Извонреден квалитет : Алатката за полумесечина со соковник е изработена од висококвалитетна пластика, �

Надворешни Димензии : Надворешен Дијаметар : 6,5 инчи( 165 мм), Долен Дијаметар : 5,1 инчи (130 мм), Внатрешен Диј�

【Моќен мотор】 400 W високи перформанси чисти бакарни мотори вози метални брзини за да го направат процес

Стаклен чајник со отстранлив инфузерКом со инфузир од не'рѓосувачки челик против низа, ги раздвојува си

Бренд : Валас Состав : Стерлинг сребро Саксон од Валас Стерлинг Сребрен мраз Тонг прободена лажица и кан�

Пополнете со топла течност за да се трансформира од црно во бела, магично откривачка слика Бела керамич�

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

Гаранцијата на производителот не смее да се применува [1,8 инчи (45 мм), 2,2 инчи (5 Во зависност од производот

3,2 килограми чајник од леано железо (25,36oz) 2x двојни тела (4oz) 2x чинија во форма на лисја 1x Trivet за прилагодув�

Стаклена вода стомна : повеќенаменски дизајн, овој млечен стомна е погоден за разни прилики, како што се

300d Оксфордска крпа Нема затворање на затворање ❀ висок квалитет : Оваа прекрасна торба за торбичка за к�

Овој хонорарен кабинет за бања е изработен од факс дрво за да се обезбеди сила и издржливост Белата завр

Пластика ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ Екстра Големи и издржливи, овие тешки вреќи од 5 Литри се в

Овој декоративен персонализиран Рамблер има ваш омилен пијалок во вредност од 14 унци и доаѓа со лесен р�

Оваа кригла има голем капацитет (14 мл), кој дефинитивно ќе ги задоволи вашите потреби за канцеларија и до

Идеално и за случајна и формална декорација на табели Овој прстен за салфетка е погоден за сите видови н

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18001849 година Материјал : Сребрена Тип : Шеќерни јазици Англиски Georgianорџ

100% полиестер Полиестерска обвивка Нема затворање на затворање Направени од лесен силен полиестер, овие

Име : Куп за изолација Капацитет : 320мл Големина : 25060мм Боја : злато, црно Ефект на термичка изолација : 12 ч�

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Scroll