Свеж
ZXDSFC Wallид монтиран хартија диспензер бања кујнски држач за хартија за хартија за хартија за хартија за хартија за хартија

ZXDSFC Wallид монтиран хартија диспензер бања кујнски држач за хартија за хартија за хартија за хартија

Достапност: Достапно.
DEN 8768.96

Двојно дистрибуција] Диспантите на држачот на хартиени крпи можат да добијат ткиво од дното, а одозгора како што сакате [Водоотпорен] Диспензерот за хартиени крпи усвојува затворена кутија, која може да биде водоотпорна. Диспензерот за хартиени крпи е изработен од вселенски алуминиум ,. [Заштеда на простор] Диспензерот за ткиво монтирано на wallидот што работи добро во одржувањето на контра-површината без неред. [Видлив прозорец] Видливиот прозорец делува како потсетник за да ја знае употребата на хартијата и да се добие навреме да го замени со нова. Двојно дистрибуирање] Диспантите на држачот на хартиени крпи можат да добијат ткиво од дното, а одозгора како што сакате. [Водоотпорен] Диспензерот за хартиени крпи усвојува затворена кутија, која може да биде водоотпорна хартиена крпа диспензерот е направен од вселенски алуминиум, [простор -Себави] диспензерот за ткиво монтиран на wallидот кој работи добро во одржувањето на контра-површината без неред. Боја : Silver Fined : Brushed Material : 304 не'рѓосувачки челик : форма : квадратнсталација : дупчењепликација : ткиво : Бања Продукција Големина : 28.01inchpackage Големина : 27*26*12.92 Inchpackage тежина на тежина : 1100 G / 2.42 LBPackage список : 1 * Диспенс на хартија за крпи1 * Key1 * Дупче за дупчење Accessoriessticky Screwable Hanger Square Style Mermber Screw.

За производот

Купувачите избираат и

Виси мултифункционални решетки за зачини Исклучителен изглед.Вероф и производство Тој усвојува дизајн

Карактеристики на отпорност на корозија и отпорност на абење Стабилно и може да се чувствувате безбедн�

Доказ за протекување и бесплатно зглоб : Чист бакар врежан дизајнер за протекување шише Водата е тесна �

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Инфузер шише Asobu Ice2 Go е шише со стаклена вода од 14 унци, кое доаѓа со инфузер од не'рѓосувачки челик за да �

Модерна, дарежлива и исклучителна изработка Поклопете ја плочата за да ја направите целата маса уредна

Не'рѓосувачки челик Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив Дизајн на капаче

1 Секој сет на овој производ вклучува еден тенџере, четири чаши и една кутија за подароци за цилиндари...

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Материјал : Направено од материјал од памучно платно, издржлив и еднократно Голема торба за тота : Мерењ�

Печење, засилување или печење, можете да готвите бура со оваа рерна! Капацитетот со пица од 4 парчиња или

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

188 не'рѓосувачки челик Големина : приближно Дијаметар 2,4 x висина 2,0 инчи Материјал : 188 не'рѓосувачки чели�

Широка чиста за добиточна храна : Со 3 инчен центри за добиточна храна, центрифугалните сокови со баготи

[7,2 x 9,8cm 160cc] Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малку од сл

Мултифункционално : Едноставно работење, мултифункционална употреба, може да нацрта торба за компресиј

Врвен квалитет : тавата е изработена од материјал од леано железо, Доколку Се Одржува Правилно, работнио

Висококвалитетна кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на чаши со највисок квалитет..

Пурпурен чај од песок Сурова руда пурпурен песок чај домашно милениче Декорација на сад за чај со пурпу�

Направено во Италија со највисок квалитет од 18 / 10 не'рѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови...

Boat Eva Faux Teak Decking Floor Clond Complate со платформата за пливање и кокпит на Chaparral 260 Signature и кокпит Ве молиме, бидете �

100 % памук, премија памук Поставена памучна обвивка Избришете чиста Идеална торба за тота...

Со капацитет од 11 мл, можете лесно да уживате во омилениот пијалок Направено од керамички материјал, ова

[Магична Замрзната Магична Чаша] сигурно никогаш не сте виделе толку неверојатна Чаша за кашеста маса! Е

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Постелнина, мрежа Постелнина, постава за мрежи Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото...

Керамика Контејнер за алкохол : Нашиот мултифункционален керамички контејнер е исклучително изработен

Нашите метални клешти се изработени од издржлив нерѓосувачки челик, нудејќи непобедлива цврстина и суп

Заштеда на кабинет и простор за countertop, ви носи многу погодност Лесен за употреба, треба да го поставите н

Јута Памук, јута, ПВЦ постава Затворање без затворање Само миење на рацете 100% природно влакно влакно, та�

Направени во САД или увезени ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ Време на испорака : 512 дена (бродови директно од САД) ✈ ✈ ✈ ✈...

Може да се постави хоризонтално или вертикално за лесен пристап Дизајн на железо за сликање, едноставен

✔ 【【Rack Spice Rack со голем капацитет】 Ако сте страствен домашен готвач, веројатно имате десетици зачини со

Најдобар менаџер за инвентар некогаш лажица сладолед врежана кафе лажица чаша кафе лажица кригла за ма�

Двоен ред на лопати : Едно долг сечило и едно кратко сечило, долгата сечило може да се користи за сечење н

Бела керамичка 15оз кригла со сина внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни...

Ја има вистинската големина Држи до две 16 мл "Преземање Внимание"! Гледано навечиве, Базфид, Пријателе Го

Чај котел, чаша и чинии со штанд Бела керамика со црна завршена метална решетка Овој уникатен сет на чај

Scroll