Свеж
Чајник постави порцелански чај поставува попладне чаша чаша сет пакет чаши чај чаши и чинија чаша шеќер сад крем стомна модерно светло луксузно кафе поставува чај

Чајник постави порцелански чај поставува попладне чаша чаша сет пакет чаши чај чаши и чинија чаша шеќер

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Достоинствен подарок за чајници : Испраќањето чајник претставува испраќање благослови, испраќање култура и испраќање почит Испраќањето чајник е всушност особено свечено нешто што треба да се направи, во однос на давањето подароци ако испратите чајник ќе ги натера луѓето да се чувствуваат особено вредни. Попладневен чај сет 11 чајни чаши : 4 чаши чај, 4 чинии, 1 чајник, 1 конзерва за млеко и 1 конзерва за шеќер. (Не вклучувајќи послужавник). [Loveубов подарок] „Леле“, вашето семејство и пријатели имаат такви уникатни идеи за подароци! Кутијата за пакување е добро спакувана, елиминирајќи ја здодевната задача на производи за пакување. Овој „автентичен модерен сет на забави“ може да се користи како стаклена градина, свадба или годишнина од подарок . привлекува луѓе од сите возрасти и позадини. Безбеден и убав избор. Секоја сцена што ви се допаѓа : Овој пристоен чај сет е многу погоден за важни денови и важни гости. Како што се чајна забава, попладневен чај, бранч, роденденска забава или кој било настан. Исклучителни и елегантни сетови за чај ја украсуваат вашата кујна и даваат услуги на вашите гости на практичен начин, убави и функционални. Достоинствен подарок за чајници : Испраќањето чајник претставува испраќање благослови, испраќање култура и испраќање почит. Испраќањето чајник е всушност особено свечено нешто што треба да се направи, во однос на давањето подароци ако испратите чајник ќе ги натера луѓето да се чувствуваат особено вредни. Попладневен чај сет 11 чајни чаши : 4 чаши чај, 4 чинии, 1 чајник, 1 конзерва за млеко и 1 конзерва за шеќер. (Не вклучувајќи послужавник). [Loveубов подарок] „Леле“, вашето семејство и пријатели имаат такви уникатни идеи за подароци! Кутијата за пакување е добро спакувана, елиминирајќи ја здодевната задача на производи за пакување. Овој „автентичен модерен сет на забави“ може да се користи како стаклена градина, свадба или годишнина од подарок . привлекува луѓе од сите возрасти и позадини. Безбеден и убав избор. Секоја сцена што ви се допаѓа : Овој пристоен чај сет е многу погоден за важни денови и важни гости. Како што се чајна забава, попладневен чај, бранч, роденденска забава или кој било настан. Исклучителни и елегантни сетови за чај ја украсуваат вашата кујна и даваат услуги на вашите гости на практичен начин, убави и функционални.

За производот

Купувачите избираат и

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Производ : 2слој решетката за одвод, решетката за садови за јадење кујни, решетката за складирање на плоч

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Користете со послужавник, двојно изгледот, лесно складирање Лесен држач за чаша за одвод на луксуз, каже

Мама мечка кригла супериорен квалитет : Смешна буква со зборовите „Мама мечка“ е изработена од високок

Мултименска цел : држачот на садот може да се користи и за чување чаши за вода, шишиња за хранење, итн, И д�

Стакло за вино со чаша смешна крв на моите непријатели 10oz мерки за чаша за вино 7 "H 2,5" D 20oz мерки за чаша за

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал со висок квалитет : Направено од водоотпорна крп�

Надворешни Димензии : Надворешен Дијаметар : 6,5 инчи( 165 мм), Долен Дијаметар : 5,1 инчи (130 мм), Внатрешен Диј�

Материјал со висок квалитет : Решетката за вино е изработено од висококвалитетен челик со високо ниво н�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Технологија на вакуумска изолација на термос за максимално задржување на температурата, а не за употре�

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

7 квартен капацитет 3 Поставки за топлина : Висока, ниска, топла Темниот стаклен капак Отстранлив керамич

Материјал : Направено од бамбус материјал Повеќенаменски : Ова се многу важни алатки за церемонијата на

Нашите чаши за кафе се рачно изработени во дерута, каде италијанската керамика се произведува со векови

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : приближно φ1,8 x 5,4 инчи (4,6

Чајник × 1, teacup × 4, чинијач × 1, филтер за чај × 1, чајна пешкир × 1, чај клип × 1, торба за патувања × 1 Чајникот

Копчето со тркалезна мушка е полно и компактно, со исклучителна изработка, што одговара на телото на кот

Апликација : Поставете табли за сечење на различни форми, повеќе табли за сечење или складирање на сакси

Изолацијата со двојни wallидови ги задржува пијалоците ладни 24 часа, топло 12 часа Лесно чистење на капако�

Кујнски стапчиња за јадење кутија за одводнување на кутии, организатор на кујнски стапчиња за складира�

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

€ВИСОК КВАЛИТЕТ●металните стапчиња за мешање се изработени од цврст нерѓосувачки челик со сјајна, неп

Димензии на пакетот : 5 Тежина на пакет : 0,41 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број на дел : 2 J80300W2

? Премиум градежништво држач за прибор е изработен од високо одделение не'рѓосувачки челик кој има мат ф

3 парчиња, 120 салфетки по единица Квалитет : Ткиво (кислород за белење на кислородот FSC ткиво) Производств�

Платно Направено во САД Памук, винилна постава ? [Изработено во САД] : Овие тешки платно празни торбички с

Идеален за свежи рецепти за зачувување како што се салса, сирупи, сосови, овошје и зеленчук, 16 мл Комплет

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

Рачно изработена керамичка кригла кафе, само миење на рацете Печатено од обете страни Висококвалитетна

Тоа е збир на токуури 1 и суигури 2 Капацитетот на токуури е 280 кубици, големината на сладок грав е W 5...

Дизајн : Додадете го завршниот допир на вашата таблета со шармантна ткаена памучна салфетка од C&F Home Мат�

Зголемете го дополнителниот простор за складирање : Организаторот на фиоки за повлекување може да се мо

ПВЦ, памук Поставена памучна обвивка Само миење на рацете Мадрас памук тоте Памук тота со отворен главе�

[20oz изолирано шише]Намалете ја пластиката со единечна употреба со ова екопријателско изолирано шише со

Метално шише со вода : Изработено од двоен изолиран материјал 18 / 8 не'рѓосувачки челик од одделение за хр

Трајни и силни Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на

Бела керамичка кригла со црвен ентериер и рачка Слика отпечатена од обете страни Достапно само во 11 мл М

Можете да извадите чајни комплети, да ги однесете во секое време, каде било, да пиете дома, преносен и лес

Одлична идеја за подароци : Секој ќе ужива да го пие омилениот пијалок од оваа смешна кригла Дајте му ја �

`+УЖИВАЈТЕ ВО ВРЕДНОСТА : 3 парчиња Распарчени Чоколадни Калапи Може да направат 36 бонбони одеднаш Флекс�

Филтрирајте го екранот за да се обезбеди ефект на филтрирање, вратете ја чиста супа од чај Облик на тенџ�

Scroll