Свеж
Г -дин Сига за сушење на садови за кујнски бројач, компактен дренажа за садови со одвод, држач за прибор и решетка за чаши, бело

Г -дин Сига за сушење на садови за кујнски бројач, компактен дренажа за садови со одвод, држач за прибор и решетка за

Достапност: Достапно.
DEN 425.60

Издржлива конструкција : Mrsiga мути-функционална решетката за сушење на садови е изработена од трајна пластична и рамка за алуминиумски доказ за 'рѓа, вклучува решетка за сушење на садови и одвојлива табла. Оваа решетка за сушење на садот е достапен во 3 бои : бела (ASIN B09 CDWVY41), црна (ASIN B09 CFXDQCS) и сива (ASIN B09 CDT1 M38). Стапала против лизгање : Опремени со стапала против лизгање кои избегнуваат лизгање и тие се бесплатни на вашиот countertop. Истурете го истурот прави вишок на проток на вода директно во мијалникот. Страничните тинови се дизајнирани да се сушат чаши, чаши погодно. Трендовски и елегантен изглед ќе одговараат на секоја кујна природно. Одвојување и лесно исцедување : Одводната табла е отстранлива и може да се користи индивидуално. Шишиња, чаши, очила за вода може лесно да се исцедат на фиоката, додека решетката за садови е одлична за сушење садови, чинии, прибор, чаши, прибор за прием со сад за сушење на садот под решетката за сушење. Заштеда на простор : Не треба да ја соберете решетката за сушење на садот, кога ќе го земете од кутијата, тоа е подготвено за употреба. Вградените рачки се пријатни за држење за да можете да го однесете решетката за садови на кое било место. Г -дин Siga Rack Rack ги чува вашите јадења, прибор за прибор, чаши добро организирани и лесни за достигнување. Мерки 15 x 11,8 x 5,3 инчи (38 x 30 x 13,5 см). Сига : Направете ги вашите домашни работи полесни и направете го светот почист. Ако не сте задоволни од производот, опфатени сте со целосна наплата. Ве молиме, не двоумете се да не контактирате со какви било прашања што може да ги имате, ние сме тука за поддршка и совети!. Издржлива конструкција : Mr.siga мути-функционална решетката за сушење на садови е изработена од трајна пластична и рамка за алуминиумски доказ за 'рѓа, вклучува решетка за сушење на садови и одвојлива табла. Оваа решетка за сушење на садот е достапен во 3 бои : бела (ASIN B09 CDWVY41), црна (ASIN B09 CFXDQCS) и сива (ASIN B09 CDT1 M38). Стапала против лизгање : Опремени со стапала против лизгање кои избегнуваат лизгање и тие се бесплатни на вашиот countertop. Истурете го истурот прави вишок на проток на вода директно во мијалникот. Страничните тинови се дизајнирани да се сушат чаши, чаши погодно.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал од не'рѓосувачки челик, подолг животен век Слободно прилагодете го растојанието, чувајте раз�

20,8 x 11,7 x 16см Каменување / челик Вила колекција Данарк (Вила Колекција Данмарк) има ретро дизајни родени в�

✅ Висок квалитет на материјал : Премиум 11oz Класична керамичка кригла Оваа класична керамичка кригла е с

КОМПЛЕТ КОНТЕЈНЕРИ за СКЛАДИРАЊЕ : Прогресивен Меѓународен Прокипер За ПредРабота 8 Парче Чист Сад За С�

Чувајте ја храната одвоена : Овој сет вклучува четири ножеви со пареа во боја, кои ви овозможуваат лесно

Дрвена сол и мелница за мелница : Нашата мелница за пиперка е изработена од природно дрво од бука и не'рѓ�

Премиум квалитет веруваме дека совршенството не треба да биде привилегија и затоа никогаш не правиме к

Процесор за храна од 500 вати Капацитет од 10 чаши Широка за храна за храна Копчиња за меки допир...

Откако шпоретот под притисок ќе почне да се загрева, сигурносниот вентил ќе се крене во рок од неколку м�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Функционален и декоративен држач за хартиени крпи Цврст и тежок рачно изработен од леано железо...

Помераниски машина за миење садови безбедно микробрановска керамичка кафе кригла 15 унца SS8051 CM15 бродови

Материјал : Метал, тесен, издржлив и долг животен век Изглед : Овој производ е најпопуларен минималистич�

САМОСТОЈНО ТЕНЏЕРЕ за ТОПЕЊЕ лесен и компактен дизајн на големина, многу пренослив за земање заедно ОТВ

Големина : Дијаметар 3,5 x должина на рачката 11,0 инчи (89 x 280 Капацитет : 150цц Материјал : 188 не'рѓосувачки чел�

Организатор на вино со вино : Доаѓа со 6 куки кои можат да држат 6 чаши, елегантен дизајн, многу безбеден и

Добар чај меѓу пријателите, лесен, но не и адстрингентен, миризлив, но не зачинет, лебди полека, како долг

Најдобар асистент за хиропрактика некогаш кафе лажица чаша подароци за пријател лажица врежана кафе л�

Средината на дното е погодна за екстракција на голема хартија и го избегнува кинење на хартијата Дизајн

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за

Идеално прикажување на десерт : Разновидната бела и едноставна структура на цилиндарот обезбедува одли

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

Безбедносен Материјал за храна : 3 нивоа црн нов држач за кекси со круна изработен од безбедна пластика, �

Уживајте во вашето кафе, топло какао или омилен пијалок за Ноќта на вештерките или Божиќ во овие извајан

Комплетот вклучува : Четири чинии за вечера 10 1 / 2", четири чинии за салата, четири чинии за супа, четири ча

Прилагодете и персонализирајте : Направете свој прилагодете го подарокот за керамичко кафе со едностав

Направено од иновацијата на Kyocera, патентиран за комерцијален материјал цирконија, произведен во Јапони�

Оваа кригла е прекрасна вашата нова кригла со патувања 14 Oz е најкул работа од исечен леб Со својата удоб

Задниот дел го прима секачот, побезбедно е да ги одржувате ножевите добро организирани и во кујната и да

Тело : алуминиумска легура; Внатрешност : обработка На флуор смола (полиго / евермоист); Надворешност : Пе�

Магнетски врв и конусен дизајн Лесен за користење Направено од ПВЦ Транспарентен дизајн Изработка на ч�

Диспензерот за ролни за ткива : Едноставен дизајн и дизајн на формата, стилски и шик, многу добар декорат

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Од суштинско значење : Како господар на вашата кујна, вие ги заслужувате вистинските алатки за да ја иск�

Многу практично и цврсто, долго користење време, тешко и не е лесно за деформирање Одлично за кујната за

Пак од 40 салфетки за хартија за украси за Ноќта на вештерките, украси за есенска маса и украси за Денот н�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : 2,6 x 3,6 инчи (6,7 x 9,2 см) (150 кубици) Материја

Платно, полиестер Големина : 33 см x 40 см (13 инчи x 16 инчи) Класификација : торба, обична, шопинг, платно...

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака...

Изолирани вакуум : шишињата со вода од не'рѓосувачки челик се со двојни wallидови и вакуумски изолирани, н�

Горниот дизајн на вкрстените шипки може подобро да ги спречи поставените предмети да паѓаат Долната др�

За разлика од редовните кактуси, ќе сакате да го допрете овој симпатичен кактус мини! Започнете со избор

Scroll