Свеж
Маргарита сол Ример, Барајзер бамбус стакло ример, 3-ниво сол сол и шеќер ример за коктели

Маргарита сол Ример, Барајзер бамбус стакло ример, 3-ниво сол сол и шеќер ример за коктели

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Висококвалитет : Коктел стакло ример, направен од природен бамбус, побезбеден и санитар за да се користи одново и одново Лесно за отворање и употреба : Бар Ример со 3 ротирачки ленти и длабока основа, назначена за сол, шеќер и сок од вар. Полесно е да додадете сол или шеќер на горниот дел од очилата многу побрзо, исто така доволно големи за очила од маргарита и очила за мартини. Лесно за чистење : мазна површина, добра коктел за изработка на коктел е супер лесен за чистење. Миење на рацете само веднаш по употреба и темелно исушете. Неопходно парче барвир : обликување на вашите очила за коктел, чаши мартини, пијалоци за подобрување на вкусот од страна на оваа најважност на маргарита. За сите нарачки, ние нудиме 7*24 часа услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не веднаш. Мешањето на стаклото може да биде или за естетика или да го подобри вкусот на коктелот. Додавањето нешто на работ на стаклото е многу визуелно привлечно и затоа украсно, но со соодветна селекција може значително да го подобри. вкус на пијалокот. Про бармени избираат однапред да подготват неколку раширени очила. Повторно обликувани очила Заштедете време на подготовка. Постојат многу начини да се придржувате со сол, шеќер, итн. Овие може да вклучуваат сируп од гом, едноставен сируп, сируп од јавор, вар, сок од портокал или лимон, карамел или чоколаден сос, крем од бел слез и во ретки случаи, вода. Водата генерално се користи само со многу ситно избори во прав, како што се шеќер од рициново, шеќер од шлаг и ситно зачини за зачини, како што е шеќер од цимет. Во повеќето случаи, материјалот што се користи има природна тактика или лепливост пред да се исуши и продолжува да се држи откако ќе се исуши. Обично, ова е сок од цитрус, бидејќи ова е лесно достапно во бар. Здравиот разум е дека пластиката ќе предизвика карцином, особено ако користите храна. За здрав начин на живот, подобро да се користат производи направени од стакло, не'рѓосувачки челик, дрво. Бамбус коктел стакло ример, направен од природен бамбус, побезбеден и санитар за да се користи одново и одново. Бамбус бар Ример е здрав и трае долго. Направено од табла со бамбус од дебелина, дебелината на горната табла достигнува 1,5 см (0,6inch) студија од пластика.

За производот

Купувачите избираат и

Комплети за јапонски сакси : Пораки за убави чаши : Лесно за миење, лесен за употреба, лесен за чување, поу

торбата за ручек е изработена Од Оксфордска ткаенина со висока густина и густа алуминиумска фолија Мож�

Мала чаша чаша чај со рачка мини јапонски чај чај чај чај постави дрвена рачка мала чаша 玻璃 小 带 把 迷 日式

Применливо за барови, дневни соби, влезови, барови и други места Уникатен слот за безбедност на дизајнот

Одличен подарок или расипете се нашата потопла од мојата кригла за кафе е совршен стартер за разговор Д

Стандардна големина и печатено во САД факти за исхрана на тренери за пливање, кригла, тренер на наставн�

Најлон Најлонска обвивка Главен материјал : Оксфорд Материјален состав : најлон Тешка должност : 15 кг...

Процес на електропланирање линија што формира линија, не е лесно да се изгуби бојата едноставен дизајн �

Исклучително детално Прави одличен подарок или одличен додаток на вашиот декор Одлична керамичка зана�

Безбедносен материјал за храна Нема потреба од полнење ЛЦД екран на допир Долгорочна изолација...

100% сосема нов и висок квалитет! Овој дизајн на протекување на чаша, се препорачува во торбата Погоден за

Карактеристики : Трајни, солидни, можат да висат три капаци за тенџере, лесни за чистење, доаѓаат со лепа�

Боја на производот : Сребрена Големина на производот : 28,5*42*61см Материјал за производи : 304 не'рѓосувачки �

304 не'рѓосувачки челик Безбеден и здрав материјал задебелена чаша уста, рамна и мазна Окриен чаша за хра�

Единствена форма, висина инсталација, лесна инсталација Стандардниот бум од 3060 см е безбеден и сигурен,

Капацитет на чаша : 100 кубика (3,3 Унци) САМО МИЕЊЕ РАЦЕ! Производите Се Произведуваат Против ЗатемнувањеН�

Направен од добар квалитет PP материјал со силна цврстина и издржливост Бесплатно прилагодување на раст

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Погоден за студенти и канцелариски работници Кутија за ручек Бенто контејнер за храна Бенто оброк за ка

Полиестер Склопот на пазарот со отстранлив рачка може да се користи за многу други цели од организаторо

Не'рѓосувачки челик Ова шише со вода е изработено од не'рѓосувачки челик, трајно и силно...

Самолепливо и отстранливо : Излупете ја леплива хартија за поддршка и лепете на која било сува рамна пов

Совршено практично : изолирана, еднократна и торбичка за миење садови, одлична за купување намирници, из

Компатибилен со повеќето мешавини на Остер / Остерзатор Заменува # 4937 Компатибилен со повеќето мешавини

Убава Комбинација : ќе добиете 10 парчиња вино од нерѓосувачки челик во 5 различни бои; Секој е опремен со

Носителите на прстенот на салфетка се совршени за свадбени забави, Божиќ, матурска, родендени и сите вид

Работа од ориз, усвоен со врвен не'рѓосувачки челик за трајна и практична употреба Работа од ориз, тие се

【Вода на вода со преклопна слама】 сламата е слама е преклопна, што ефикасно спречува прашина да влезе в

Не'рѓосувачки челик Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив Дизајн на капаче

Совршена чаша за патувања : Кригата за патување со кафе Стенли Тригер е дизајнирана да се вклопи во пове�

Големина : φ2,5 x 2,4 инчи (6,3 x Материјал : керамика Земја на производство : Јапонија.5 x 2,4 инчи (6,3 x...

Suet Jade Travel Tea Set Погодност торба на отворено еден тенџере 羊脂 玉 旅行 套装 便捷包户 外 一 壶羊脂 玉 旅行 茶具 套装 便捷�

Процес на електропланирање линија што формира линија, не е лесно да се изгуби бојата едноставен дизајн �

[UL наведен] GJS Gourmet Power Cord Coster компатибилна со сите производители на млеко од соја Стариот / лабавиот / ошт

* Монтирано и самостојно залепете : инсталација за самото залепување Овој држач за капакот на тенџере е �

Пакетот вклучува : ножеви за ширење на сирење x 6pcs, мини лажици x 5pcs, мини вилушки x 5pcs, мини сервирање на ко

Рачно изработените шишиња со вода со вода зачукуваат одлични подароци за мажи и жени; Одлично за свадби,

100 % памук Голем капацитет од 18 литри со рачки долги 26 см Печатено од едната страна Силен и издржлив...

Scroll