Свеж
2 пакувања магнетна решетка зачини зачинети полица со куки за фрижидер фрижидер за зачини за складирање, фрижидер страничен wallид за складирање на решетки за склади

2 пакувања магнетна решетка зачини зачинети полица со куки за фрижидер фрижидер за зачини за складирање, фрижидер страничен

Достапност: Достапно.
DEN 942.24

Доаѓа со две подвижни куки што можете да висат торби/клучеви/кујнски прибор, итн Погодни за фрижидер/печка/метална кабинета и друга метална површина. Силна магнетна решетка за зачини, стабилна и не паѓа. Погоден за складирање на тегли за зачинување или некои мали предмети. Метален материјал, здрав, издржлив, не е лесен за кршење или пукање. Доаѓа со две подвижни куки што можете да висат торби/клучеви/кујнски прибор, итн. Погодни за фрижидер/печка/метална кабинета и друга метална површина. Силна магнетна решетка за зачини, стабилна и не паѓа. Погоден за складирање на тегли за зачинување или некои мали предмети. Метален материјал, здрав, издржлив, не е лесен за кршење или пукање. Спецификација : Боја : Црн материјал : Големина на железо : 24,8*12*9cm/9.54in Белешка : Ве молиме, дозволете 1-3см (0,4-1.18in) разлика поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Вклучен пакет : 2*Магнетна решетка 2*куки.

За производот

  :

Купувачите избираат и

Започнете го патувањето до уредно складирање со подлога за фиока за мијалник за мијалник Заштедете про�

[Чувајте ја вашата фарма свежи јајца] : Професионално промовирајте ја вашата фарма свежи јајца со пакува

Трајни и силни Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на

①Нелепливи Садови За готвење Без PFOA, Прикои алуминиумските комплети за садови се ослободени од PFOA, PFOS и

Платно, Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал со висок квалитет : Направено од водоотпо

【Висококвалитетен материјал】Во пакетот има 4 стаклени тегли за зачини и торба за складирање на кожа PU �

Овој држач за пешкири е изработен од врвен 304 не'рѓосувачки челик, кој е здрав и издржлив, не е лесен за кр

Стакло отпорен на топлина Инфузер за фино решетка од не'рѓосувачки челик Капаци за докажување на протек

[UL наведен] GJS Gourmet Power Cord Coster компатибилна со сите производители на млеко од соја Стариот / лабавиот / ошт

Издржлив материјал направен од здрав нерѓосувачки челик за да се обезбеди долгогодишна употреба Понде

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина с�

Избрани цевки, боја за печење светло и сјајна Лак за печење со висока температура со убава боја Слоевит �

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

20 мл ултра чиста стаклена чајник со инфузија од не'рѓосувачки челик Овој чајник е чисто рачно изработен,

Оваа послужавник е изработен од висококвалитетни материјали со добра изработка и издржливост Постојат

Број на артикал : 1166596045 Материјал : Не'рѓосувачки челик Cromargan 18 / 10 полиран Безбедна машина за миење садов�

Материјал : Керамика Големина : како слика Користете опсег : применливо за чај, зелен чај, црн чај, миризл�

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина с�

Димензии (во инчи) : 8 h x 8 w x 0,5 D Функционална и декоративна Направено од цврсто дрво Поставете висок сјај 6

Tervis Tumblers имаат изолирана конструкција со двојни wallидови што ги одржува пијалоците топло или ладно подо�

Wallидна или кабинета врата поставена за да заштедите простор (вклучени 4 завртки и сидра) Димензии на про�

9 "l x 14,5" H x 4 "w Целосно наредени Зачува две шишиња со вино Отстранлив велкро подлога на внатрешноста за за�

Материјал од одделение за храна : Овој овошен листови за дехидратори е изработен од силиконски, без штет

Трајни и силни Нашата карпеста цврста керамичка кригла со керамички кафе е совршена за сите видови на а

Супериорен квалитет : 7 ”ножот за леб од Имори е нанесена со цирконија со висок степен, втор по цврстина �

Bento Box е изработена од еколошки материјал за пченица Големината на кутијата Бенто е : 7,1 инчи L*3,5 инчи W*4,7 и

Премиум квалитет Направено од највисок квалитет Премиум 304 18 / 8 Не'рѓосувачки челик од одделение од не'р

Производител : Вотсон, тип : маслиново лажица прободена Состав : Стерлинг сребро Омилени рафинирања : Сте

Лен Затворање на вратоврска Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од �

○ Материјал : торба за платно од пеперутка, висококвалитетен полиестер, мек и издржлив Вода отпорна на п

Надграден уникатен дизајн за безбедност : Операцијата со едно копче го прави овој личен блендер брз и ле

Висок квалитет : Нашата кутија за ручек е изработена од PP материјал, кој е силен и издржлив Со двослоен д�

*Лесно е да се прелеетекога сакате да ставите ориз во шпорет или тава со ориз, итн, Ако сакате да готвите �

Полици со кабинети за стакло : Направено од премија и здрав материјал за трајна и практична употреба Мож

Пластика од бамбус влакна 【Изберете Ефект】 Bento Bunch Box со издувен вентил, разноврсен 2 / 3оддел единечен сл

Длабочина на тенџере : 2см Дијаметар На Тенџере : 22см Метален тип : алуминиумска легура Вок тип : нелеплив�

Лесен луксуз 360 степени ротирачки козметички решетки за складирање транспарентна кутија за складирање

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Бела керамичка кригла со црн ентериер и рачка Слика отпечатена од обете страни Достапно само во 11oz...

Scroll