Свеж
Kphalth под организатор на мијалник прилагодлива висина под организаторите на мијалникот и складирање 2-ниво под кабинет за складирање на бања Организатор лизгачка ф?

Kphalth под организатор на мијалник прилагодлива висина под организаторите на мијалникот и складирање 2-ниво

Достапност: Достапно.
DEN 303.84

Прилагодлива висина : Kphalth под организаторите на мијалникот се одморат удобно под скоро сите мијалници Едноставно прилагодете ја висината на 4 метални столбови пред инсталацијата за да ги задоволите вашите потреби за вашата кујна организација, не се потребни алатки. Поставувањето на организаторот на кујнскиот кабинет Kphalth трае помалку од 3 минути. Едноставно следете ги упатствата чекор по чекор вклучени за тоа како да ја прилагодите висината и правилно инсталирајте го организаторот на кабинетот за бања Kphalth. Цврсто изграден : Организаторот за бања Kphalth под мијалник се изработени со висококвалитетна ABS пластика и карактеристики 4 цврсти метални столбови прилагодливи на висина со класична бронзена обвивка за долготрајна организација. Две метални рачки и четири пластични капачиња од цевки можат да се користат алтернативно како рачки за кревање и капаци на прашина. Совршено за мали под складирање на мијалник и под простор за складирање на кабинетот и лесен за чистење. Заштеда на простор : Двата нивоа дизајн на организаторот за складирање на бања Kphalth го зголемуваат вертикалниот простор со 2 корпи за складирање што можат да спречат предмети да не испаѓаат од организаторот на полицата. Долната лизгачка корпа на нашиот организатор на кујната нуди лесен пристап до предмети како што се материјали за чистење со целосна големина на дното. Организаторите и складирањето на мијалникот под бањата доаѓаат со 4 куки и 1 висина чаша за да се лизгаат на страните за држење мали работи како чистење партали, сунѓери, четки за чистење итн. Мулти-намена : Кфалт под организаторот на кабинетот е повеќенаменски систем за складирање за да се декласира Вашите ормани за бања, кујнски ормани или низ целиот ваш дом. Може да сметате дека е корисно како организатор на мијалник во кујната, организатор на мијалник за бања, организатор на кабинети за лекови и многу повеќе. Кфалт под складирање на мијалник е супер погоден за кујни, бањи, плакари, оставата, чајната кујна, простории за перење, канцеларии и така натаму. Содржина на пакет 1 пакет : . 1 x корпа за лизгање на лизгање. 1 x корпа за складирање. 4 x Поддршка метални столбови. 4 x капачиња од пластична цевка. 4 x Подвижни куки. Прирачник за склопување 1 x.

За производот

Купувачите избираат и

1 Кујната полица е изработена од висококвалитетни материјали, кои се многу погодни за организирање садо

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате хр

Едноставно, светло, деликатно, убаво и лесна за употреба Покажување на капакот заштедува простор Хумани

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

Овој модерен дизајн лесно може да се вклопи во секој украсен дом Забавете гости на вашиот следен настан

500 мл шише со вода Со popup систем (притисок и пијалок) Опис на производот Транспарентното, шише со вода за п

Овој Капак На Пирекс ќе одговара На Стаклени Чинии Со Дијаметар од 43 / 4 инчи Безбедна Машина За Миење Сад

? Материјалот (БПА бесплатно и слободен мирис) е текстуриран со вградена мрежа од текстуралниот дизајн н

Материјал за чаша за кафе : не'рѓосувачки челик Дизајн : Чагите за кафе е двослоен, надворешната обвивка �

Производот е лесен и компактен и може да биде погодно за да поставите и да се движите Производот е погод�

Лесно работење : Нашиот држач за капаци на тенџере е лесен за инсталирање и може да се прикачи по желба, ш

? Дијаметарот на секој прстен за салфетка е 1,18 инчи, што е костум за повеќето салфетки Прстенот од салфет

Продуцент (уметник) Фугетсу Дизајн тркало на Потер Обем 160 кубици / мл Тип на мрежа керамичка мрежа...

Божиќен дизајн : Дизајнот на овој прстен за салфетка е шема на Дедо Мраз, Симпатичната Дедо Мраз држи чаш

Дајте им на вашите гости на забавата малку бакнеж со својот Crudité со бакнежи за услуги за усни Овие забав�

Услуга за клиенти : Консултации пред продажба, проблеми со работењето, проблем со додатоци, секогаш кога

Совршен сет за правење чај。 Лесна компактна големина лесна за носење。 Најдобар подарок за родителите �

Керамика Микробранова безбедна, безбедна машина за миење садови Ширина : 5 5 / 8 во, висина : 2 3 / 4 in Направен

Памук Направени во САД и увезени Поставена памучна обвивка Затворање без затворање Само миење на рацет�

Увезени Полиестерска обвивка Нема затворање на затворање Автентичен лиценциран производ на Бетмен и с�

Бела керамика 11oz кригла Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок сјај Микробранова безбедна, ми

Henckels Professional S, 18cm / 7 инчи Сантоку нож со шупливо сечило, целосен танг и традиционална 3 рачка за заниткува�

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање.4 во / 56x29x32 cm, 50 L голем капацитет, може да има голем број на пр

100% полиестер Тота отпорен на вода со поштенски џеб Направено од полиестер Капацитет на носење од 44 фунт�

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот Лизгајте го ка

Лесно складирање, уредно и уреден, генијален дизајн за поддршка, може да толерира секакви видови на прек

решетката за сушење на садови Материјал : Пластика стр Површината е полирана и сјајна, а површината е ма�

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Цврсти и силни вашата карпеста цврста силна керамичка кригла со керамички кафе е совршена за сите видо�

ЦИТРУС ХАЛАПЕНО МАРГАРИТА МОРСКА СОЛ РИМЕР Премиум мешавина од вистински халапено во прав, вистински к�

*Јасната тегла за зачини е организирана со јасен случај и автоматско капаче кое автоматски се отвора и з

Полиестер Полиестерска обвивка Подароци од одлични lубители на кучиња : Нашите француски булдог францу�

Оксфордска крпа Поставете постава Нема затворање на затворање Материјал за миење Големина 22,0 x 12,6 x 11.4 в

Штанд за тоалетна хартијаова е одлична полица за складирање што може да ви помогне да чувате и организи�

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Погодно : За млеко, кафе, топла вода, ладна вода и чај Апликација : За ро�

Овој сад за тенџере е лесен и достапен начин да го искористи максимумот од вашиот расположен простор Ла�

Scroll