Свеж
Држач за кујнски прибор 2 парчиња стапчиња за јадење се одмараат кинески wallиден огради форма керамичка вечера, држач за вилушка држач за држачи за јадење, прибор за

Држач за кујнски прибор 2 парчиња стапчиња за јадење се одмараат кинески wallиден огради форма керамичка вечера,

Достапност: Достапно.
DEN 136.96

Декоративни јапонски стил на стапчиња за јадење од одмор практичен држач за одмор во домот Креативниот градски wallид во облик на обликот се потпира на држачи за јадење на садови. Ако барате одмор за стапчиња за стапчиња со сигурен материјал и разумна цена, ќе ви кажам дека нашиот одмор во форма на облик на градски wallид ќе биде вашиот најдобар избор. Ние усвојуваме керамички материјал, за да можете да го задржите долго време. Погодно за држење стапчиња за јадење, лажици или други прибор за јадење. Декоративни јапонски стил на стапчиња за јадење од одмор практичен држач за одмор во домот. Креативниот градски wallид во облик на обликот се потпира на држачи за јадење на садови. Ако барате одмор за стапчиња за стапчиња со сигурен материјал и разумна цена, ќе ви кажам дека нашиот одмор во форма на облик на градски wallид ќе биде вашиот најдобар избор. Ние усвојуваме керамички материјал, за да можете да го задржите долго време. Погодно за држење стапчиња за јадење, лажици или други прибор за јадење. Карактеристики- Боја : Како што е прикажано Материјал во боја : Керамички материјал- Големина : 5. 67in- Декоративни јапонски стил на јадење, одмор практичен држач за одмор во домот- креативен градски wallид во облик на обликот, се потпира на држачот за садови за држачи за јадење, пакети со пакети, вклучувајќи 2 X за одмор на стапчиња за јадење.

За производот

Купувачите избираат и

Држач за складирање на држачи за смола за сушење на решетката за сушење десктоп чаша штанд за сушење чаш

Подароци за фаворизирање на Божиќната забава садот за чај е многу лесен за употреба, прекрасна и дизајн�

Идеалниот подарок што е личен, секогаш корисен и никогаш не успева да го задоволи Matchубовник на меч, ох, т

Дали барате дневен партнер за патувања? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на пат ко

Направено од не'рѓосувачки челик, издржлив и лесен за чистење Нашиот чајник е едноставен, чисти линии и �

Криглата со рачно насликани во магацин во Бостон со рачно насликани кучиња од 16унца е прекрасен начин д�

Апс Чувајте ги сите тегли со зачини и мирудии, други мали контејнери и организирани салфетки Ротирачка�

1 Новиот јапонски стил кујна сортирање зрна на wallидните лименки Кутија за складирање на транспарентно о

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Разноврсна организација : Поддршката за складирање е совршена за организирање на најразлични предмети,

Име : круг дното вок Големина : 32*9см Материјал : железо По можност груба железна руда со висока чистота до

Клуглата за патувања на денот на татковците е стилска, може да одржи течност во вредност од 14 мл и да дој�

Професионални Трокреветни Нерѓосувачки Трислојниот дизајн обезбедува оптимална топлина и се состои о�

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Клуглата за патувања на свекор е стилски, може да одржи течност во вредност од 14 мл и да дојде со рачка со

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Капацитет од 14oz Направено од не'рѓосувачки челик Рачка со лесна зафат со одмор на палецот Лизгајте го ка

Винил Прилагодување : Ве молиме, одете во продавницата на Којанг, најдете прашање за Којанг? Кликнете По�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Површината е мазна, раката се чувствува мазна и удобна и тие се безбедни за употреба Сај софтвер за пија�

Дали сакате да уживате во секоја голтка од вашето пријатно миризливо топло кафе / пијалок? Или може да би

【Погоден капацитет】 Котел е 1,2 L капацитет, доволно за повеќе чаши врела вода за сервирање кафе, чај или

Димензии : 40x37 Материјал : ABS + метал Доаѓа со 2 решетки за прибор за јадење Материјалите се исто така довол

неткаени Topper за шише за дипломирање? Повод за употреба : Погоден за украсување на церемонии за дипломира

Стил : Самата суштина на стилот и софистицираноста, ледената црна површина на Плутон со реактивна глазу�

Име на производот : прстени од салфетка; Материјал : легура; Боја : златен тон Надворешен дијаметар : 46мм /

Пак од 40 салфетки за хартија за украси за Ноќта на вештерките, украси за есенска маса и украси за Денот н�

Можете да држите околу 250 ml заради ова поставување, направено со мислител и висока транспарентност боро�

Решение за складирање на органски изглед за организирање производи и предмети за домаќинството Идеалн�

★ Лесно складирање на најразлични кујнски прибор, како што се капаци за тенџере и табли за сечење, подал

[Големина] : Внатрешен дијаметар на завесата : 19 / 16 "(40мм), надворешен дијаметар : 23 / 4" (70мм) Овие громи ќе

Scroll