Свеж
Лажици на гагц, лажица за јадење од не'рѓосувачки челик со дрвена рачка стапчиња за јадење, палење кујнски прибор за јадење десерт лажица кујнски додатоци

Лажици на гагц, лажица за јадење од не'рѓосувачки челик со дрвена рачка стапчиња за јадење, палење

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

◆ Тешко е да се наведнува Одлично за секојдневна употреба, хотел, ресторан, забавен, празничен оброк и многу повеќе. ▲ Не'рѓосувачки челик од одделение за храна, отпорност на топлина. ▲ Процес на полирање, нежен и полиран, мазен ,. ▲ Закажана дрвена рачка, густо дрво фалсификување, занитница, деликатна рака, удобна употреба. ▲ Изработката е исклучителна и мазна, нема волнена, не боли раце, не боли. Материјал : Не'рѓосувачки челик + Вудзиза : Чекари / 23 * 1cm, лажица / 21.2cm, Shakepers / 21.2cmsuitable За сцени : Домашна кујна, итн.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : Висок квалитет, водоотпорен, докажан од 'рѓа, отпорен на нафта и лесен за чистење, широко кори

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

Стилски може да се ладиме големина 10 Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени Изо

Чувајте под области за мијалник организирани и достапни со овој организатор на лизгачки кабинет Направ

Складирање : Јасно покритие ќе ги заштити измиените пловни објекти од контакт со муви и многу повеќе Без

Порцелан Големина : приближно Дијаметар 4,3 инчи (11 см) x висина 3,3 инчи Материјал : Керамика Земја на произ�

Јапонска кујна саке за шише дух сет Карактеристики : опремени Погоден за Сака, добро, алкохол и духови...

Пакет вклучува 6 чаши чај, 6 чинии, 6 лажички, чајник, шеќер сад, крем стомна и чај од не'рѓосувачки челик (�

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [8,6 x 16,5см 550цц 294г] Во зависност од производот,

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Стилски може да се ладиме големина 10 Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени...

Самолепливи марамчиња чисти со влажна крпа или сунѓер Повеќенаменски употреба на марамчиња чисти со вл

Купови за еднократно користење издржливи за секојдневна употреба на машини за миење садови Сокриена сл

Керамика Кобики Сеиџи сет од 5 карафи за добро Не : машина за миење садови Да : Микробранова бр...

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

пластика Совршена кутија за складирање на кујнски лек Кутијата е практична и декоративна Направени од �

Доброто изработка и убавиот изглед ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност Направено со м�

TBF нуди 100% гаранција за задоволство Ако имате какви било проблеми со овој производ, ве молиме контактира

❀Huge Roll Запознајте повеќе големина на DIY потреби : Gantan полица мерки од 12 инчи на 30 стапки за лесна инстала�

Не'рѓосувачки челик, ПП и ТПР Доаѓа со магнетна обвивка, задниот дел од капакот на кујнските ножици е пос

Фрли Емајл Големина : 13, 5х21, 7х11, 8 Шасур повторно се раѓа со новата Возвишена серија Во прилог на традицио

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Кутии со чај, исто така, можат да се користат како ленти за чај Супата е силна, а водата брзо се отсекува...

Изграден Да ТраеСо дебела основа од 4 мм, вклучивме повеќе капациправејќи го овој сад заштеда на простор

Шопинг Поставена памучна обвивка Нема затворање на затворање Големо платно торба со рачки димензиите �

Возраст : 19001940, прикажани рафинирања : Стерлинг сребрена маслинка лажица Бренд : БејкерМанчестер, произв

Совршен подарок садови за зачинување на Крут ќе ги надополнат сите украси за дома, уникатно домаќинств�

Оксфордска крпа Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за оштетена Големина 22,0 x

Доброто изработка го прави лесно да се деформира Исклучителните комплети за чај се подарок Обезбедете �

Златните прстени со салфетка од 6 : Тие имаат широк спектар на апликации и се одличен избор, особено за ва

12 fl oz 8 ”x 2,5” x 2,5 ” 18 fl oz 9,5 ”x 2,75” x 2,75 ” Материјал : Не'рѓосувачки челик Ги одржува пијалоците ладни до 24

2 пакет само за избрани модели на Делонги и Неспресо (видете опис) Оригинален производ на Делонги : 5313226701

Материјал од не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија и издржлив Дизајнот на тужбата одговара на различ

Прецизно Полнење : нашите инки за шишиња го прават пренесувањето на густи течности ветре Пробајте ГО СО

Платно, памук Поставена памучна обвивка Интересна тема : Оваа торба за тота со интересни модели на теми �

Уживајте во убавината на животот со нежен и убав инструмент Попладневното кафе, бранувајќи во срцето, с�

Стилски може да се ладиме големина 10 Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени Изо

Се користи за исцедување вода од мијалници или countertops, може да се справи со разни прибор, како што се чини

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Контејнерите се изработени од густ, квалитетен нерѓосувачки челик за да се создаде удобна околина за зр

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Scroll