Свеж
Рефлексивен поводник на Petnation, 5 стапки, за домашни миленици до 100 килограми

Рефлексивен поводник на Petnation, 5 стапки, за домашни миленици до 100 килограми

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Рефлективно : Плетенка за поводник за кучиња собира осветлување од фаровите и други извори на светлина Ја подобрува безбедноста : Материјалите што рефлектираат светлина ја зголемуваат видливоста на прошетки ноќе и во услови на слаба светлина. Ткаен олово : Погодно за кучиња до 100 килограми. Долги 5 стапки : Клипс за поводник лесно и безбедно до јаката или прицврстувачот на кучињата. Стилски : Рефлективниот поводник на Petnation е достапен во најразлични бои. Уживате во раните утрински часови и доцните вечерни прошетки со вашето куче скоро онолку колку што прави. Како и да е, lубовен и одговорен родител на миленичиња, сепак, ја барате неговата безбедност. Рефлективниот поводник на Petnation е идеален за ноќни и слаби лесни услови што честопати ги доживуваат пешаците за кучиња. Ја подобрува ноќната видливост додека го обезбедува вашиот пријател со четири нозе. Со рефлективниот поводник на Petnation, можете да го шетате вашето куче ноќе со самодоверба. Трајниот, плетенка за рефлексија на петнација, рефлектираниот поводник се појавува светло во светлина од светлосните светла или предните светла на автомобили додека одите! Ова олово е во должина од 5 метри и клипови лесно и безбедно на јаката или прицврстувачот на вашето куче. Рефлективниот поводник на Petnation е доволно силен за кучиња до 100 килограми. Без разлика дали се упатувате кон вашата секојдневна прошетка пред зори или ги разгорувате елементите во темна и бурна ноќ, вие и вашиот верен придружник може да се чувствувате сигурно кога ќе кликнете на овој поводник излезете и уживате! Рефлективниот поводник на Petnation доаѓа во најразлични стилски и забавни бои, исто така! Petnation е бренд познат по своите квалитетни производи за миленичиња за кучиња, мачки, птици, мали животни, риби, влекачи и многу повеќе. Petnation - Јунајтед во игра.

За производот

Купувачите избираат и

Ако е премногу ладно на отворено, обидете се да не го извадите вашето куче да игра во случај да фати наст�

Qurtural Coor coor Dooromat ® најсилните природни влакна во светот, лесно можат да ја доловат влагата нечистотијата

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Розова Каприц Птица Кафези Срцето Куче Играчка Овие играчки се многу издржливи и имаат долг живот Секог

Лесните и малите по големина гарантираат дека ќе можете лесно и удобно да го спакувате Чувајте го вашет�

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

Страна на вратот на оваа бандана е 24,8 ", погодна за повеќето мали кучиња со миленичиња со голема големина

3 режими На Обука, 7 прилагодете го нивото : Режим На Шок, Звучен Сигнал, Вибрации, можете да го префрлите р

СКЛОПУВАЧКИ ДИЗАЈН : Удобен склоплив дизајн за заштеда на простор, едноставно истегнете се и преклопете

? ГУМЕНА ИГРАЧКА ЗА ЏВАКАЊЕ ЗА ДА ГИ ЗАДОВОЛИ ПРИРОДНИТЕ ЏВАКАЧИ : дали на вашите кучиња им е здодевно и в

Цврст сад од нерѓосувачки челик Садот од нерѓосувачки челик е дизајниран за шпаниели...

100% памук на авиокомпанија и памук на рингспун Затворање на класичното затворање на прстенот Само миење

* Заштита на животната средина жиците се закопани под земја, не зафаќаат простор, не влијаат на изгледот

Големини на совпаѓање јака : ширина 1 ", должина 14" 20 "; поводник : ширина 5 ft x 1" Јаката со удобна ширина одго

Материјал : Кордура Потекло : Кина на копното Сезона : есен / зима Материјал : Кордура Потекло : Кина на коп

Материјал : овој базен за тврди пластични миленичиња за мачки е направен од добар пвц и пластика кои се п

Издржлива играчка за кучиња за агресивни џвакачи Флексибилна гума погодна за мали и средни раси...

2 големини за избор Двојно зашиени шевови Машина За Перење 2 големини за избор Двојно зашиени шевови Маш�

●Развијте Добри Навики За Кучињата Quoge tratect mat како подлога за обука за вештини ја имитира природната ср�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

【Нема повлекување со 2 куки јамки】 ново дизајнирани со 2 цврсти прстени на кучињата тешка за приложува�

Лесен за грижа и отпорен на нечистотија Врвот може да биде дизајн Голем простор за двојно проширување...

[Стилски Дизајн Јаки За Кучиња] : јаката за кучиња ТДТОК за големи средни мали кучиња е многу убава и ваши

? Ова е еден вид материјал за дишење кој е во состојба ефикасно да ја апсорбира потта, давајќи му на вашет

Вратот 12 "16", Ширина 5 / 8", Големина Мала; Јаката не се протега, ве молиме проверете дали оставате само 2 прс�

Куче Мат За Калливи Шепи : 5 X стапката НА апсорпција НА гсм на обичните душеци Впива кал, вода и нечистоти

Домашно Милениче Превозникот Чанта Големина : 13 Таа Е Погодна За Мали Кучиња, Мали И Средни Мачки Итн...

【Забелешка】 Овој џемпер е совршен за мали кучиња, не е погоден за големи кучиња Ве молиме, измерете ги в

Ова е кафуле Има задната градина со чекори Дворот е сончев Шефот засадил зимзелени палми во дворот Кучи�

1 "широк квалитетен силен и издржлив дебел најлонски јака со двојно растојание со со рефлексивни рабови

?ХХС Куче Темперамент И Поводник Обем На Градите 11,5" 13", Поводник Диа : 0,3 " (0,8 СМ), Должина : 5 СТАПКИ (150 СМ)

? ПРОФЕСИОНАЛЕН КОМПЛЕТ ЗА ЧЕШЛАЊЕ МИЛЕНИЧИЊА 8 ВО 1комплетот вклучува 1 премиум импровизирана лежалка з

Тип На Производ : Играчка За Миленичиња Должина На Пакетот : 6,5 (См) Точка Пакет Ширина : 12 Точка Пакет Виси

Трик или Лекување На Само Екран Печати бандана 100% памучна бандана Одличен начин да ја покажете личноста

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење Карактеристики

ТРЕТИРАЊЕ НА КУЧИЊА СО СУРОВО ГОВЕДСКО ШКЕМБЕ : Витални Најважни Задоволства За Сушено Куче со Замрзнув

Јака Со Пластична Штипка Алиса Во Земјата На Чудата Калеидоскоп Сцени1 / 2 "ШирокСе Вклопува 69" ВратотМал

Додадете 2 инчи на вашите кучиња точна големина на вратот за правилна големина на јаката Произведено во

Направено од руно Faux кожни ракави и џебови Затворање на привремено Чувајте го омилениот вентилатор со ч

Темата за мачки е достапна во 3 големини Ве молиме изберете ја соодветната големина според големината н�

Scroll