Свеж
Founouly 3-пакувања домашни професионални миленичиња кучиња мачки мачки за замена на клипер

Founouly 3-пакувања домашни професионални миленичиња кучиња мачки мачки за замена на клипер

Достапност: Достапно.
DEN 239.84

Пакување - Таму со 3 парчиња замена на сечилата за коса во кутија, ве молиме, забележан дека Клипер не е вклучен Лесно за отстранување и инсталирање - Лесно за расклопување за чистење и поставување за процесот на завршна обработка, исто така лесен за одржување. R-Sharp и Safe-главата на сечилото со ширина на косата од 1 ширина за миленичиња, која може да се отстрани, совршена за големи, средни, мали миленичиња, изработени од керамика пријателска за кожа (цирконија) и не'рѓосувачки челик. Сечилото е остра и безбедна, никогаш не се прегрее или 'рѓосано. Нема да се заглави, давајќи му на вашето домашно милениче добро искуство за фризура. Отстранлив сечило за лесна замена и чистење. Подароци за домашно милениче - Совршени за мали, средни, големи кучиња мачки и други чешлање на коса од анимаил, можат да се бричат ​​за миленичиња, стомак, лице, нозе, уво и какви било тешки области. Топли совети за кастрење на миленичиња - ако вашите миленици имаат дебели и долги палта, ве молиме користете го ножици за да се намали пократко прво. Или на друго место, Клипер може да се заглави додека се качува. Пакување - Таму со 3 парчиња замена на сечилата за коса во кутија, ве молиме, забележан дека Клипер не е вклучен. Лесно за отстранување и инсталирање - Лесно за расклопување за чистење и поставување за процесот на завршна обработка, исто така лесен за одржување. R-Sharp и Safe-главата на сечилото со ширина на косата од 1 ширина за миленичиња, која може да се отстрани, совршена за големи, средни, мали миленичиња, изработени од керамика пријателска за кожа (цирконија) и не'рѓосувачки челик. Сечилото е остра и безбедна, никогаш не се прегрее или 'рѓосано. Нема да се заглави, давајќи му на вашето домашно милениче добро искуство за фризура. Отстранлив сечило за лесна замена и чистење. Подароци за домашно милениче - Совршени за мали, средни, големи кучиња мачки и други чешлање на коса од анимаил, можат да се бричат ​​за миленичиња, стомак, лице, нозе, уво и какви било тешки области. Топли совети за кастрење на миленичиња - ако вашите миленици имаат дебели и долги палта, ве молиме користете го ножици за да се намали пократко прво. Или на друго место, Клипер може да се заглави додека се качува.

За производот

Купувачите избираат и

Тип : Кучиња Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Големина : 13х2, 8см Адаптер влез : AC110 V240 V 50 / 60 Hz Батерија на полн�

Цврсто Поврзување На Рамката Во форма На H : цевките Од Нерѓосувачки челик На Рамката H се цврсто поврзан�

? Мек Кадифен Материјал : Плишаните играчки за кучиња се направени од ултра мек природен памук,кој е безб

1 Издржлив Материјал : оваа тешка јака за кучиња е изработена од висококвалитетен и издржлив најлонски м

Вграден Дизајн На Ракавици : можете да се справите со изметот на кучето со работа од една рака, без помош

€4во1 Бавен Фидер Куче Чинии q : ВЕСЕН куче храна чинии бавен фидер содржи 2 нерѓосувачки челик куче храна

секое зајачеме сакаекранпечатењекучебанданасветлорозова секое зајачеме сакаекранпечатењекучебанда�

Прозорец со полусфера со капак минимизирање на ризиците од обидите за бегство од домашно милениче и ја �

Дали болните шепи го прават вашето куче мизерно? Дали барате нешто брзо, едноставно и симпатично за да г�

Џемпер за кучиња l, се вклопува за мали кучиња Ве молиме измерете го вашето домашно милениче пред да купи

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Природно Вкусни третирањата во Форма На Миленичиња не содржат вештачки адитиви, бои или конзерванси Пе

Димензии : 11 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...

Средни и големи кучиња : елекот За ладење На Кучиња доаѓа во 3 различни големини за средни и големи кучињ�

Шепа печати син дизајн Дизајнот е најлонска завршница Направено од најлон 12" минимална должина 16 " макси

Крем и чоколадо издржлив надворешен платно Чоколадо шерпа руно поставата Мали мерки 25 х 19 х 9 Средни мер�

Големина на бандана : средна 16x16x22,8 инчи; Голем2,8 x 16 x 16 инчи, погоден за мали до големи миленичиња, ве моли�

€Сорти На Играчки17 Пакет, Вклучувајќи : Куче Влечење Играчки,Куче Топката Играчки,Куче Прстен Играчка, �

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛ : 100% ВОДООТПОРЕН КРЕВЕТ ЗА КУЧИЊАОпремен со внатрешна обвивка со целосна покр

●Безбеден И Издржлив ● Голем сад за кучиња е направен од нерѓосувачки челик од 18 / 8 (304) Металниот сад за

Официјално лиценцирано ПЕЧАТЕЊЕПокажете ја вашата училишна гордост со стил со оваа официјално лиценци

Полиестер Секоја завеса за туширање е конструирана со врвен полиестерски водоотпорен материјал за мак�

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : торбата за носење миленичиња е направена од полиес

1Кревет За Мачки за миленичиња : Користете висококвалитетни, меки и мазни материјали за нега на кожата н�

Издржлив мек кадифен вафлиткаат надворешни задржува обликот и бојата џвакајте по џвакање, влечете по в�

Симпатична додаток : Нашите врски со лак за миленичиња се најлесниот начин да го облечете вашето куче ил

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Протен Е Супер Силен Тенис Со Цврста Природна Гума Внатре Достапно во две големини Земја На Потекло : КИ�

Со Вклучен Далечински Управувач и Исклучена Јака На Приемникот, притиснете И држете Го Копчето ЗА ВКЛУЧ

Производот вклучува : фустан за миленичиња (не вклучува друг додаток) Истегната памучна кошула направен

Мерења 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено �

Comономски дизајнираниот Чешел За Лице и Завршна Обработка е идеален за ослободување на косата од остато

Без никакви вртења за затегнување за позабавно на прошетки набавете поводник за две кучиња за оние тан�

Памук, полиестер Копчето Мет Сребрена Snap го олеснува и полетувањето Задниот дел е дизајниран со скриена

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

Мерења28" х 39" х 32" Дрвена рамка и 31" х 40 " капак за Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено од �

2 Во 1 Поводник За Кучиња : нашето олово за лизгање на кучето е поводник и јака во еден удобен дизајн, може�

Квалитетни Материјали Јаките Од Штрас За Миленичиња Кои Се Издржливи И Можат Да Се Нанесуваат Долго Вре

Големина : големина На С,Обем на Вратот : 5,97,9 инчи, Длабочина / Ширина : 3,5 ИНЧИ;големина М,Обем На Вратот : 7

Со забавен нов ергономски дизајн за удобно вклопување во рака Кликерот не само што може да го обучи куче

Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа Цврсти месинг шила и токи / Дпрстени Достапно во Различни гол�

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Нашата машинка за нокти за мачки е дизајнирана да се користи кај мали животни, како што се кучиња, мачиња

Scroll