Свеж
3 парчиња миленичиња каросерија кучиња пижами памучни кучиња облека меки кошули кученце миленичиња шарени облеки дише милениче џемпер кучиња за спиење облека мач?

3 парчиња миленичиња каросерија кучиња пижами памучни кучиња облека меки кошули кученце миленичиња шарени облеки

Достапност: Достапно.
DEN 383.84

Меки : Пижамите за кучиња се изработени од материјал, доставувајќи удобно и меко искуство со носење на вашите миленици; Нивната истегната текстура ги прави погодни за повеќето миленичиња, без оглед на векови и сезонски сезони; Пижамите се дизајнирани во 4-нозе, еластичниот материјал е погоден за кучиња со опашки, тие можат лесно да одат во бања, бидејќи пижамите не се целосно запечатени Спецификација на големината на S : Облеката за кучиња е во големина, која е погодна или најмногу мали и средни кучиња, споделувајќи обем на биста од околу 13,78 инчи/ 35 см, големина на вратот од 9,06 инчи/ 23 см, должина од 9,84 инчи/ 25 инчи/ 25 инчи/ 25 CM, се препорачува внимателно да ја измерите големината на вашето домашно милениче. Топло кучиња пижами : Меките кошули за кученца се во можност да ги задржат вашите кучиња топли ноќе без затрупано чувство, тие се доволно лесни за да бидат удобни во топло лето; Како топла кошула, може да ја носат домашните миленици во студените будали, да бидат потопло покриени со мантил или јакна, служејќи како добар избор за заштита на кучињата во зима. Стилски шарени стилови : Мајче за миленичиња за дишење има разни шарени стилови, вклучувајќи морнарици сини, црвени и сиви ленти, тие се класични и едноставни, лесни за ставање и полетување. Погодни прилики : Пижамите за мачки се соодветни додатоци што треба да се носат во сите сезони, добро да се облече кога спиете во климатизирана просторија во лето или ладно време во зима, миленичињата ќе уживаат во мекоста што ја нудат пижамите, чувствувајќи се олеснети во спиењето. Меки : Пижамите за кучиња се изработени од материјал, доставувајќи удобно и меко искуство со носење на вашите миленици; Нивната истегната текстура ги прави погодни за повеќето миленичиња, без оглед на векови и сезонски сезони; Пижамите се дизајнирани во 4-нозе, еластичниот материјал е погоден за кучиња со опашки, тие можат лесно да одат во бања, бидејќи пижамите не се целосно запечатени. Спецификација на големината на S : Облеката за кучиња е во големина, која е погодна или најмногу мали и средни кучиња, споделувајќи обем на биста од околу 13,78 инчи/ 35 см, големина на вратот од 9,06 инчи/ 23 см, должина од 9,84 инчи/ 25 инчи/ 25 инчи/ 25 CM, се препорачува внимателно да ја измерите големината на вашето домашно милениче. Топло кучиња пижами : Меките кошули за кученца се во можност да ги задржат вашите кучиња топли ноќе без затрупано чувство, тие се доволно лесни за да бидат удобни во топло лето; Како топла кошула, може да ја носат домашните миленици во студените будали, да бидат потопло покриени со мантил или јакна, служејќи како добар избор за заштита на кучињата во зима.

За производот

dog clothing is in S size, which is suitable or most small and medium dogs, sharing a bust circumference of about 13.78 inch/ 35 cm, a neck size of 9.06 inch/ 23 cm, a length of 9.84 inch/ 25 cm, it is recommended to measure your pet's size carefully :

Купувачите избираат и

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

Големина S : 14,5 ‘'должина * 0,62' 'ширина, 5 дупки за прилагодувањедолжина на прилагодување : 10" 13 " МАТЕРИЈАЛ :

Пакет за миленичиња : Вклучува 1 шепа сива 46 на 28 инчи, безжично водоотпорна миленичиња и 1 црна шише со ми

Одговара на големината на вратот од 810" Е компатибилен со Производи За Миленичиња Мираж 10мм букви или уж�

●Повеќе Забавна Игра За Хранење ● средината на душекот за бурмут има богата и густа крпа, а храната мож�

Произведен од висококвалитетен материјал Произведено во САД Висина на Пакетот На Производот : 1" Број на

СПРЕЈ ЗА БОЛВИ и КРЛЕЖИ : ја создадовме нашата превенција од болви и крлежи за кучиња и мачки за да ви пом

2 ПАРЧИЊА Анксиозност Олеснување лижат мат куче фидер со Една Силиконска Шпатула : Овој силиконски лижа�

Упатството ЗА упатства ЗА PDF може да се преземе од оваа страница, одете во делот "водичи И документи За Пр

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 различни пижами со кучиња во форма на кучиња за да ги облечете вашите мил�

памук Направени во САД или увезени Материјал : Направено од памук, мека и удобна Дизајн : Пет елек со диза

Направено во NJу ерси, САД : Ние сме лоцирани во Newу Jerseyерси и ги правиме нашите производи да нарачаат Ова �

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

Памук, полиестер Копчето Мет Сребрена Snap го олеснува и полетувањето Задниот дел е дизајниран со скриена

Симпатични додатоци за чешлање на косата за домашно милениче кучиња , траен дизајн на еластична лента �

Врвен КвалитетДизајниран да трае подолго од другите јаки без расипување и избледување Произведени со н

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење Карактеристики

Големина на кучиња Бандана : 539x30 во, погоден за мачки од сите големини и кучиња со мали, средни, големи, ек

Дизајни од целиот свет : Проверете го целиот наш каталог со кликнување на „Патријапет“ веднаш над цена�

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Овој ко

ИБОНЕ плишана играчка за миленичиња за модерното куче кое има се! ЧКРИПЕТЕ ВНАТРЕ ЗА да го привлечете ва

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

Прилагодлив За Совршена Должина Мека Поместена Рачка За Дополнителна Удобност Заменливи Оловни Клипов

Контрола и Безбедностремен За Кучиња, поводник за кучиња како елек за кучиња за емоционална поддршка, п�

Исполнување од Должина на ножици : 13,5 см (5 инчи); Материјал : Нерѓосувачки Челик; Јазолот за прилагодувањ

Заоблена површина од типот 0 : универзален пијалок со широка уста за мачки, дизајниран за домашни милени�

Термичка капа за кучиња : топла и дише за вашето домашно милениче, специјално дизајнирано за декорација

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

Кажете збогум на здодевната традиционална кучешка јака, која е наменета за празнични, забави Оваа декор

Siz : L : џемпер за кучиња за мини кучиња, должина на задниот дел 12,2инч, градите на градите 14,9 инчи врат10 (О

€Надграден Материјал Q : Babole Пет Користете Надграден Материјал Премиум Сомот кој е тврд и пријателски з�

1 далечински управувач со 3 приемник ?Корисна Јака За Обука? : Сеуште се грижите дали кучињата бебиња прав

Scroll