Свеж
2 парчиња симпатична летна кучиња фустан кучешки сад за миленичиња миленичиња облека принцеза облека облека за мали и средни кучиња роденденски одмор забава

2 парчиња симпатична летна кучиња фустан кучешки сад за миленичиња миленичиња облека принцеза облека облека за

Достапност: Достапно.
DEN 223.84

Мека ткаенина : пријателски за кожата, лесен, дише, истегнат, удобен за допир и носење Кутре сладок фустан за зачувување плус мали бели крилја на задниот дел, и чипка од чипка како принцеза, симпатична и разиграна, лесна за облекување и полетување. Вашето бебе дефинитивно ќе биде многу шармантно кога го носи овој мал фустан. Може да се даде и како подарок на вашето домашно милениче. Информации за големината : Погодно е за мала и средна раса, како што се чивахуа питбули. Имаме различни бои и големини (XS, S, M, L, XL) од кои можете да изберете. Погледнете ја табелата со големина пред да ја поставите нарачката. Повеќекратни прилики : Овој елек е погоден за затворено и на отворено, како што се секојдневно носење, свадба, роденден, забава, Божиќ и така натаму. Овој фустан е исто така совршен за фотосесии. Белешки : миење на рацете, или машина што се мие во ладна вода. Пакетот има две различни бои на облека за да изберат мали миленичиња. Мека ткаенина : пријателски за кожата, лесен, дише, истегнат, удобен за допир и носење. Кутре сладок фустан за зачувување плус мали бели крилја на задниот дел, и чипка од чипка како принцеза, симпатична и разиграна, лесна за облекување и полетување. Вашето бебе дефинитивно ќе биде многу шармантно кога го носи овој мал фустан. Може да се даде и како подарок на вашето домашно милениче. Информации за големината : Погодно е за мала и средна раса, како што се чивахуа питбули. Имаме различни бои и големини (XS, S, M, L, XL) од кои можете да изберете. Погледнете ја табелата со големина пред да ја поставите нарачката. Повеќекратни прилики : Овој елек е погоден за затворено и на отворено, како што се секојдневно носење, свадба, роденден, забава, Божиќ и така натаму. Овој фустан е исто така совршен за фотосесии. Белешки : миење на рацете, или машина што се мие во ладна вода. Пакетот има две различни бои на облека за да изберат мали миленичиња. фустан за кучиња.

За производот

Купувачите избираат и

Дизајн на рефлексија : Секоја очила за сонце (освен црна) со рефлектирани леќи со спектакл; Различна боја

[Водоотпорна функција] : главата на секачот е водоотпорна, можете да ја исплакнете директно под чешмата,

Здравствена крпа на Терилен Мека и удобна, силна и издржлива, ткаенината е повеќе пријателска за кожата.

ШИШЕ ЗА КУЧИЊАДодека сте во движење, истурете во капакот од полипропилен без токсини и оставете го куче�

ОДНЕСУВАЈТЕ се КОН ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : оваа шепанекои Фурхавен пакет содржи полн кревет за кучиња

Земја На Потекло : Сад Висината На Пакетот На Производот Е 54 Инчи Должината На Пакетот На Производот Е 2,5

✨ Детали за големината ✨ : XS се вклопува приближно 2,2 bs ~ 3,3 bs; s одговара приближно 3,3 bs ~ 5,5 bs, m одговара на �

Цврст син дизајн Дизајнот е дебела двојна перница слој најлон финиш Направено од најлон 14" минимална до�

Пластика Предвремено затворање Вселенска Капсула Торба За Миленичиња Што Дише Излезете Раменици Ранец

Чекор во стил за кучиња на кои не им е пријатно со ремени што им одат преку глава Направено со мека возду�

Материјал : Површината На Јурта Е Задебелена Двострана Кадифе, Внатрешниот Слој е Сунѓер Со Висока Густ�

памук Направени во САД или увезени Материјал : Направено од памук, мека и удобна Дизајн : Пет елек со диза

Утлегар дизајн за поголема контролајака од јаже со јаже е одлична алатка за тренирање на вашето куче да

Складирање со голем капацитет, 2,5 Литри голем капацитет, нема потреба често да додавате вода Пп материја

✅ Кул камо печатење Камуфлажниот принт, прикажан на нашето животно животно елек, секогаш е слаб меѓу ло

Рачно изработени во САД Бидете сигурни да ја повикате табелата со големина за соодветно вклопување...

Аквариум чувајќи ја нараквицата со плетенка со јаже Оваа класична нараквица со плетенка со јаже е совр�

Дизајн : оваа играчка за загатки е направена со користење на висококвалитетни материјали кои се издржли

Ringвони за кучиња за жени? Alsивотните како мачки и кучиња се секогаш слатки, овој отворен прстен е одличен

[НЕРЃОСУВАЧКИ КУЧЕ ЧИНИИ МАТЕРИЈАЛИ] : Уште збунети како да се хранат ѓубре од кученца во исто време? Ово�

Големина : SChest 1720 '', должина на задниот дел 1317 '', одговара за кучиња од 1624lb Ве молиме, измерете ги градите �

Може да се користи за правење табла за гребење мачки,столб за гребење мачки Материјал : сисал јаже Боја :

Средно (Дебелина : 28" 34") Двоен Неопренови Најлон Хромирани Прстени Д Вклучени Се Велкро Закрпи Dt Забава �

оваа симпатична јака направена од 100% памучна ткаенина ,шиејќи преку тешка мрежа за издржливост и удобно

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

【Премиум шема на боја тактичка јака за кучиња】 Ако барате уникатна и многу силна јака за кучиња, можете

Преносен гајба за кучиња е одличен за патување, кампување или пешачење Мека еднострана со прозорци на е�

Усвојувајќи го лесниот водоотпорен PU материјал, тој е водена и многу дише Дизајнот на дупката ви овозмо�

***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него Тоа може да му п�

? Сет за празници на Денот на Патрик и Велигденско кучиња Банданас】 Со 2 различни тематски бандани со те�

Помага во намалување на таложењето на забен камен Поттикнува џвакање Содржи екстракт од магдонос и зел�

Долга 13 Инчи со тениско топче на секој крај Официјално лиценциран од НЦАА Печатени училишни логоа на те�

Отстранлив пакет за замрзнување ја одржува содржината ладна Дизајнот на преклопување е совршен за роди

100процентна памучна бандана Одличен начин да ја покажете личноста на вашето домашно милениче Опкружува

БЕЗБЕДЕН и ИЗДРЖЛИВ : подигнатиот сад за фидер за миленичиња е направен од врвен пп материјал и го чува з

Совршено за кученце куче 1 ви роденден Оваа слатка капа за роденден на коските за кучиња е совршена за в�

ВЛАЖНО И СУВО ОДВОЈУВАЊЕ : автоматскиот диспензер за храна за мачки прифаќа дизајн на влажно и суво одво

Scroll