Свеж
Тропски Пејзаж На Плажа Подлога За Глувци Со Зашиени Рабови и Гумена Основа Што Не Се Лизга За Лаптоп Компјутери Игри Канцеларија Или Дома

Тропски Пејзаж На Плажа Подлога За Глувци Со Зашиени Рабови и Гумена Основа Што Не Се Лизга За Лаптоп

Достапност: Достапно.
DEN 223.84

Уникатна Тропска Глувчешка Подлога За Глувци На Плажа,прекрасно дизајнирани влошки за глувци, Украсете ја вашата работна маса со вашата омилена слика употреба на област доволна за исполнување на вообичаената работа и сурфање На Интернет Достапно за сите видови глувци и достапно за секоја рамна,тврда,масичка,дизајнирана да ги намали ефектите од нерамна површина или да ја навива и да ја стави во торбата без да се грижите дали некогаш ќе се искриви. Изработен Од Врвна текстура и мазна гумена површина преку која глувчето убаво се лизга,додека одржува одлична брзина и контрола,одличен за секојдневна работа или игри,вашиот лаптоп или компјутер. Оваа подлога за глувчето има еликсни рабови кои можат да спречат абење,деформација и дегумирање при продолжена употреба.И работ дури и шевовите на работ се рамни, удобни за вашите зглобови и раце. Ние веруваме во нашата бања мат квалитет. Доколку имате некаков проблем или предлог, ве молиме слободно контактирајте не, ви обезбедуваме пријателска, лесно достапна поддршка. Карактеристики : гумената основа Што Не Се Лизга ја одржува подлогата на глувчето цврсто на своето место, спречувајќи лизгање,Премиум мека површина и рамен раб за вашата удобност и компатибилност со глувчето : Достапна за жичен глушец, безжичен глушец, оптички глушец, механички глушец и така натаму. Идеален избор за игри, работа или секојдневна употреба.Спецификации на производот : Четири Големини За Да Изберете, Исполнете Ги Вашите Различни Барања-7 "х 8.

За производот

Купувачите избираат и

Замена само микрофон, други додатоци демо на сликата не е вклучена! Посветен Заменски Микрофон : премиум

♦ Дизајнирано со отворена тока, што е погодно за да ги пронајдете поставките и менијата што ви се потреб

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Импресивен квалитет : капакот е мек на допир и е изработен од силиконски силиконски за да непречено изме

Практични додатоци : Идеален случај за OculQuest 2 додатоци за VR очила, слушалки за игри и додатоци Целосна за

●БЕЗЖИЧЕН USB интерфејс● овој безжичен глушец може да се ракува во рок од 10 метри откако ќе се поврзе пре

Голема Површина : Тркалезна Подлога За Глувчето, оваа подлога за глувчето обезбедува доволно простор и �

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Usb Игра : се вклопува природно во вашата рака, терминот употреба без замор Игри Со 7 Копчиња : ИНТЕЛИГЕНТН

RGB LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ДИЗАЈНrgb игри екстраголем глувчето рампа карактеристики 7 статични режими на боја, 3 ре�

Го претвора сигналот ЗА ЛЦДдисплеј на нашата табла СБЦ во сигнал за прикажување На Врската На Панелот П�

Околен Стерео Сабвуфер : испорачајте силен бас што работи Со Јасен звук, прекрасна изолација на бучават�

Станицата за приклучување на приклучокот има мала и лесна, што е лесно да се чува за да се намали зафатен

Razer Tri Force Titanium 50mm Возачи : со дијафрагми обложени со титаниум за дополнителна јасност, нашите врвни драјв

Може да складира 12 картички за игри и 12 Микро СД картички лесно следење на тие скапи мали картички за игр

Ве молиме Прочитајте : проверете дали вашиот микрофон е закосен на крајот, има 2 различни верзии на облак

⏩Пакет од 2 предмети ⏩Цреша МХ Клучни Прекинувачи За Механички Игри Тастатури Плоча Монтирани MX1 A51 NN (Ц�

€onomономски безжичен глушецудобен зафат qВнимателно дизајнираната ergономија е многу погодна за големин

Аваго 5600ДПИ АДНС 9500 Ласерски Сензор Прецизност : 150ипс и 30гр брзина на следење на површината Можете лесн

✲€RGB LIGTHWIGT ГЛУВЧЕТО : Прекрасен RGB светлина, лесен дизајн (само 81g ) ✲€DPI ПРИЛАГОДЛИВ q : 3 нивоа DPI (800160024003600

Querferformance® : kailh box v2 има висока стабилност на прекинувачот, многу удобен звук и супер тактилно чувство, шт�

60% Проценти Тастатура : тастатурата со мини големина ви дава повеќе простор на работната површина и обла

Конфигурација на Open Wheeler #4 Flite SIM Hotas Додаток на комплет за педали за педали Компатибилен со сите педали н�

Мтг 4 во 1 Комплет За Игри : Овој Комплет За Игри 4во1 има се што ви треба во еден удобен пакет, без да ја скр�

81g / 285 мл лесен гејмерски глушец : дизајнот на саќе го прави овој компјутерски глушец лесен, ви нуди брзо �

①Употреба Низ целиот збор / Должина На Кабелот : 3 FT ●Брзо Полнење ● Конектори Од Алуминиумска Легура, U

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Трогателна приказна за пријателството и љубовта во опасни времиња Прекрасна графика слична на скица ин

КЛУЧНИ КАПАЧИЊА : врвен Квалитет Прилагодено Комунистички Советски Сојуз игри тематските цреша mx преки

Тип На Производ : Игри Точка Пакет Димензија : 4 Точка Пакет Тежина : 0 Точка Пакет Количина : 1 Т45 моќ оклоп

●14 РЕЖИМИ НА Осветлување на RGB frgb gaming mouse pad има 14 РЕЖИМИ на осветлување RGBНаизменичен блиц, наизменично ц

Професионалните слушалки за игри со висококвалитетен стерео и интелигентен екстремен бас ја подобрува

Елита каиш со батерија од 8000m Ahлента за глава за OculСлушалници Вградена 8000m Ah Пополнете ја батеријата и ка

Scroll