Свеж
Непознати заштитни капаци силиконски куќишта рачки за ракав зафат на ракави за ракави за ракави за ракави за ракави за контрола на контролорот на NEO 3 контролор VR ко

Непознати заштитни капаци силиконски куќишта рачки за ракав зафат на ракави за ракави за ракави за ракави

Достапност: Достапно.
DEN 433.60

Импресивен квалитет : капакот е мек на допир и е изработен од силиконски силиконски за да непречено измешајте во вашиот контролер за Neo3 Совршено вклопување : На капакот се карактеризираат прецизните дупки за намалување за да се обезбеди дека сите вградени LED диоди на сензорот IR се целосно видливи и усогласени. Само заштитниот контролер на контролорот, другите додатоци демо на сликата не се вклучени!. Обезбедете подобар зафат : Дизајнот во стилот на заниткување гарантира дека сте потопени во светот на VR и да ја држите рачката за Neo3 VR цврсто во вашата рака. Дизајн на копчето Отворено : Дизајнот на отворено копче гарантира дека можете лесно и интуитивно да го пронајдете копчето за активирање или мени што ви треба. Импресивен квалитет : капакот е мек на допир и е изработен од силиконски силиконски за да непречено измешајте во вашиот контролер за Neo3. Совршено вклопување : На капакот се карактеризираат прецизните дупки за намалување за да се обезбеди дека сите вградени LED диоди на сензорот IR се целосно видливи и усогласени. Само заштитниот контролер на контролорот, другите додатоци демо на сликата не се вклучени!. Обезбедете подобар зафат : Дизајнот во стилот на заниткување гарантира дека сте потопени во светот на VR и да ја држите рачката за Neo3 VR цврсто во вашата рака. Дизајн на копчето Отворено : Дизајнот на отворено копче гарантира дека можете лесно и интуитивно да го пронајдете копчето за активирање или мени што ви треба. Заштитна обвивка силиконска кутија рачка за ракав зафат на ракави за ракави за ракави за ракави за ракави за контрола на контролорот VR контролер VR Контрола рачка за намалување на превенциите : 100% нов и висок квалитет Подобро зафат : Дизајнот на занишан стил гарантира дека сте потопени во светот на VR и држете Рачката за Neo3 VR цврсто во вашата рака. Импресивен квалитет : капакот е мек на допир, и е изработен од силиконски силиконски за да биде беспрекорно да се меша во вашиот контролер за нео3Прективно вклопување : капакот ги има прецизните дупки за да се обезбеди дека сите вградени IR сензорите LED диоди се целосно видливи и усогласени. Отворено дизајн на копчето : Дизајнот на отворено копче гарантира дека можете лесно и интуитивно да го пронајдете активирањето или копчето што ви треба.

За производот

Купувачите избираат и

Флексибилен, перен, лесен за нанесување и отстранување за чистење или дезинфекција Со високопрецизно о�

Ниска латентност Уживајте во искуството На играта Стабилен пренос На Бт Дозволете ви да уживате во игри

Екстра Голема Подлога За Глувчетоконзистентна висина низ работната површина ви овозможува да ја поста�

Голема Подлога За Глувци Нелизгачка Гумена Основа : Долната Гумена Подлога од 3 мм Нема да Се Лизне, Обез�

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА VIVE СО СТИЛ : : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mothyskins за Вашите HTC VIVE Pro VR С

Вентилатор за циркулација на воздухот : Oculвентилатор Додатоци за потрага2 ја оптимизираат ефикасноста

Двоен Вибрации Мотор : Компјутер Игра Контролор sonudfox Има Асиметрични вибрира мотор 5 нивоа на брзина при

Реално тркало : Работот на тркалото е со дијаметар од 11 инчи / 28 см, со ергономски дизајн кој е одличен за

Ргб зрачно осветлување : Ефектите го персонализираат поставувањето на вашиот компјутер и го оживуваат �

Questидниот Држач Компатибилен Со Потрага 2, Потрага, Рифт, RiftS, HTC Vive Vive Обезбедуваат Космос, Индекс На Вент�

【Премиум материјал】 Трајната структура на ABS и удобните предни и задните влошки можат да се носат за по

Од Прегледот На Производителот Трон : Еволуцијата е извонредна акциона игра од 3то лице што ги влече игр�

●Распоред НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА PS4 Pro; PS4 Слим; Xbox One; Xbox One S; Nintendo Switch Во исто време, погоден за персонални ко�

Игра во стил : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашиот OculRift S! Не ми се допаѓа дизајн

Овој производ е погоден само за главата лента за серија Bobovr M1 / M2 Plможе да се смени во лента за акумулатор

Нови предизвици со секој натпревар Поддржува Интернет и мрежна игра Прилагодете го екранот за игри...

AV излез производ од трета страна, тоа е производ на брендот Mekela Не е оригинална конзола...

Организира надворешни USB батерии за потрага по OculУниверзалниот клип се прикачува со VHB лента на која бил

Тип : Безжичен Глушец Моќност : 2 * ААА батерии (не се вклучени) Префрлување живот : 5 милиони циклуси...

[8 БОИ LED] Добро дизајниран Прилагодлив LED прстен светлината на 8 различни бои Шарени led светлосен дизајн с

Извонредно Искуство Со Игри : висококвалитетните звучници ОД 50ММ во комбинација со подобрена аудио тех�

Замена За челици кана глувчето кабел УСБконектор и 5пински конектор на располагање Висококвалитетна пл

Покривот за контрола на контролорот на допир целосно го решава вашиот проблем со случајно фрлање на ваш

Оваа лента за напади е специјално дизајнирана за контролор за контакт со потрага / рифт, ви овозможува д

Продолжете Го Времето за Играње : 8vr ремен за глава За OculQuest 2 вградена батерија од 6400m Ah обезбедува двојно

Мистеријата За Изгубените Документи на Да Винчи Кога победниците на најголемата Лотарија во Италија ми

14 RGB РЕЖИМИ НА СВЕТЛОПРЕДВОДЕНА подлога ЗА гејмерски глушец има 9 режими на статичко светло и 4 динамички

Прецизно, специјално развиено и компатибилно со GPD XD Изработен од отпорен на гребење, високо транспарен�

Обезбедува извонреден стерео звук за аудио што го одзема здивот Создадете фантастична атмосфера за под

Испрашувајте ги осомничените, барајте индиции и избегнувајте катастрофа Мобилниот телефон во играта м�

Ноќта На вештерките Тематските Човеч Совпаѓајте плочки и исчистете ја таблата, обидете се да поместите

Мека и Удобна оваа кожна покривка за лице е наменета За слушалки Пико 4 Изработени од висококвалитетна �

Super Super Fit : Совршен натпревар за OculQuest 2 , што ќе направи подобри зафати, ќе им дадете на вашите раце време

Две инјектирање во боја : Ликовите од 106 клучеви со клучеви се изработени од две обликувања во боја, што е

Долго траење на батеријата и подолго време на искуство Аудио со висока резолуција, оригинален и чист зв�

Проток во стил : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашиот Razer Naga Hex V2 Gaming Mouse! Не ми се �

Глувчето има добар допир и брз одговор Приклучокиигра глувчето, брза и едноставна инсталација...

Scroll