Свеж
Никсиукол Verономски Вертикален Глушец, Rgb Жични Компјутерски Глувци СО Led Позадинско Осветлување, 5 Копчиња, 1600 DPI USB Кабелски Ergо Глушец За Windows Лаптоп Компјутер Лапт?

Никсиукол Verономски Вертикален Глушец, Rgb Жични Компјутерски Глувци СО Led Позадинско Осветлување, 5

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

Ouseономски Дизајн Глушец : Нашиот УСБ жичен вертикален глушец со desономски наменет, кој е поудобен и пријателски за човечка рака Не само што може да го намали мускулниот напор, туку и да го спречи прашањето за "рака на глувчето" (Забелешка : глувчето е подобро за Мали И Средни Раце). 6 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА RGB : нашиотouseономски глушец има шарени RGB Led Диоди со 6 опции за режим, само притиснете го копчето "сијалица" за да ги прилагодите ефектите на осветлување. Додава повеќе забава за вашата канцеларија и домашна употреба. (Забелешка : РГБ Светлата може да се исклучат. Само циклусирајте низ опциите со притискање на копчето за светло додека не се "исклучи"). Приклучете И Играјте Кабелски Глушец : СО USB интерфејс, нема потреба да инсталирате други драјвери или софтвер, лесен за употреба и стабилна врска. Удобен допир чувствуваат компјутерски глувци со убава сатенска завршна површина. Полесно Прелистување На Веб-страница : Дополнителни копчиња следно/претходно обезбедуваат погодност кога прелистувате веб-страница. Добар глушец за интернет сурфери, гејмери или луѓе кои работат долго време на компјутер. Широка Компатибилност : Компатибилен Со Windows XP/Vista/7/8/10 оперативен систем. Користете со различни уреди, Компјутер, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Работна Површина, Тетратка и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и

● Прилагодливи копчиња за кратенки со 3 слоја ● тастатурата со 6 копчиња со механичко бирање на тастату�

Карактеристики Сосема нови мисии лоцирани Во Западна и Источна Европа, САД, ВО ВЕЛИКА британија и терит�

Пребарајте Ги Кристалните Пештеридали е можно овде да се крие нов пријател? Помогнете Му На Рокет да одл

Боја : Црна Материјал : Мала тежина цпу машински алуминиум и благ челик Применливо : КОМПЈУТЕРUSB...

Пакетот Вклучува : Logitech G502 Lightspeed Безжичен Гејмерски Глушец со G Powerplay Безжичен Систем За Полнење и Nox Gear 4П

Список на пакети : Спроведувањето на партиите вклучуваат 20 плочи и 20 салфетки, овие ќе и дадат на вашата �

●РЕАЛНО ИСКУСТВО СО ЛЕБДАТ И ПОПРЕЦИЗНО●64 Битен Сензор За Сала За Контактпрецизната технологија со ре

Оптички Прекинувачи Razer Clicky : Уживајте Во брзи, брзи притискања на копчињата кои звучат задоволувачки и �

1 х Рк Г68 Механичка Тастатура 1 х ТИПЦУСБ Кабел 1 x Клуч& Прекинувач Извлекувач 1 x Упатство За Употреба...

●Тастатура И Глушец На полнење ● безжичната тастатура е изработена од четкана плоча од алуминиумска л�

Прилагодлива Лента За Глава За Потрага 2Повеќе ergономски дизајн обезбедува зголемена поддршка, Премиум

Етикета за пакување, страничната верзија на лакот е хартиена етикета, а подобрената верзија е етикета с�

Успешната Франшиза "Далеку Крик" се враќа со иновативна игра на отворен свет, исполнета со огромни ѕверо

Rgb Тастатура : Rgb Тастатура За Игри Стандардно Поставување со 14 Различни Видови Режими На Осветлување ил�

Империјална ѕвездена ескадрила експанзија за Војна На Ѕвездите : армада минијатури игра Карактеристик�

●Распоред НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА PS4 Pro; PS4 Слим; Xbox One; Xbox One S; Nintendo Switch Во исто време, погоден за персонални ко�

Поминете компјутерски игри : Играјте стотици висококвалитетни компјутерски игри со пријатели, вклучув�

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

67 клучеви Анодизирана CNC машинска рамка за алуминиум Прилагодено PCB Приклучоци за прекинувачи со топла �

Секој производ на Oussirro е внимателно дизајниран од перформанси до изглед за да им обезбеди на гејмерите �

Прецизно, специјално развиено и компатибилно со GPD XD Изработен од отпорен на гребење, високо транспарен�

●Стандардна USB порта : Приклучок и игра, ништо друго потребно Работи со кој било емулатор што сакате да г

Три начини за поврзување : sub1ms SLIPSTREAM безжична технологија, Ниска латентност Bluetooth безжична технологија,

Опис на производот Научете да ги препознавате боите околу нас Пронајдете објекти за совпаѓање на обоен�

Долг Кабел : Кабелот е прибл Стандардна USB конекција, лесна за инсталирање Класична УСБГејмпад, 8 копчиња

♦ Дизајнирано со отворена тока, што е погодно за да ги пронајдете поставките и менијата што ви се потреб

Battlenet регистрација, Battle.net Десктоп Апликација и интернет конекција потребни за играње Ова е самостоен пр

Професионален 71 Виртуелен Опкружувачки : Совршенство на 53мм неодимиумски аудио драјвери за испорака на

1 * Kemove DK61 Механичка тастатура 1 * USB TypeC кабел 1 влечкач на тастатурата 1 Префрлете го влечечот 3 Дополните

Хардвер јон, Дроп и скрипт, тврд компјутер, силен отпор на влијание, ефективна и експлозија Ive Shell користи

Само на Бојното Поле имате можност да ги уништите зградите во кои се засолни противникот Само во Бојнот�

се чувствуваше Направени во САД или увезени Материјал : Симпатичната торба за складирање е изработена о

●36 Часа Траење На Батеријата И Лесно Ракување Слушалките За Игри Обезбедуваат Подолго Време На Игри Во

1Капачињата за клучеви се направени од ултра дебели ѕидови, обезбедувајќи издржливост и чувство на пишу

Копче за прилагодување на јачината на звукот 1 x за PSV2000 Компатибилен со : PS Vita 2000 PSV 2000 Изберете ја бојата �

Пакетот вклучува : jbl Quantum 400 жични слушалки за игри преку уво со USB и биланс на биланс на ChatChat (црна), штанд

●13 Режими На Осветлување Подлога За Глувче За Игри ● Супер Сјајното Влакно обезбедува одличен ЕФЕКТ на

1 Кул гумен валјак : 3Д ладен гумен валјак, шармантно осветлување, дизајн на материјал од мека гумена гума

Двојно дизајнирање на прекинувачот Омрон, до 70 милиони кликне 1МС стапка на гласање Опции за молња во бо�

Scroll