Свеж
Комплет за Чешлање коњи, Комплети За Четки За Коњи за Чешлање Со Торба, 10 парчиња Комплет За Чистење Коњи-Комплет За Чешлање Коњи За Деца И Девојчиња

Комплет за Чешлање коњи, Комплети За Четки За Коњи за Чешлање Со Торба, 10 парчиња Комплет За Чистење Коњи-Комплет

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

♘Комплет За Чешлање За Нега на коњи-комплетот четки За Коњи ќе му помогне на вашиот коњ да остане чист, здрав и убав, ќе обезбеди пријатно искуство за чешлање и за вас и за вашиот коњ Лесна и пренослива големина, многу лесна за ракување, помага да се отстрани калта, потта и нечистотијата од косата на вашиот коњ. Нека вашиот коњ биде во опуштете се во секое време за капење и масажа насекаде. Комплетот за чешлање коњи нуди низа четки за чешлање од глава до опашка и копита за целата грижа, што го прави чешлањето на коњите многу поцелосно. ♘Издржлив Комплет За Чистење Коњи-комплетот За чешлање Коњи е изработен од квалитетни материјали, мек и удобен, не е лесен за кршење или носење, еколошки, нема штетни материи и радиоактивност, нема загадување. Овие четки за коњи можат да ја стимулираат кожата, не само што можат ефикасно да ја отстранат калта или нечистотијата од кожата на коњот, туку и да ја промовираат здравата циркулација на крвта на коњот, што обезбедува поудобно искуство за вашите сакани коњи и можете да бидете сигурни дека ќе ги измиете нивните тела. Комплет За Чешлање Коњи од 10 долари-совршен комплет за четки за коњи за сопствениците и ентузијастите. Содржи Копита Со Четка, Четка За Гумени Ракавици, Четка Со Долга коса, Најлонска Мека Коса Коњска Четка, Контурна Стругалка За Пот, Пролетен Чешел За Кари, Чешел За Опашка, Чешел За Грива, Овална масажа Кари и Проѕирна Пластична Кутија За Носење Во Стилот На Пакување. Одлична торба за чешлање коњи за да го задржите целиот комплет за нега на коњи на едно место. Исполнување на повеќето барања за чистење коњи. ♘Најдобар подарок-комплетот За дотерување Коњи е одличен за чешлање коњи, ентузијасти за коњи, возачи почетници, стабилни сопственици, девојчиња, деца. Овој комплет за четки за коњи е одличен додаток на секоја соба за возачи или како подарок за тој еден коњ луда личност во вашето семејство! Ако има љубители на коњи околу вас, можете да им испратите комплет за чешлање коњи, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој внимателен подарок; можете исто така да се грижите за коњите со вашите пријатели, силна врска со коњот во тој процес. ♘Гаранција-комплет За чешлање Коњи може да му се даде на вашиот љубовник или дете како подарок за роденден или одмор. 90 Дена гаранција. Ве молиме запомнете : бојата На Производот е случајна и физичката боја што ја добивате може да се разликува од бојата прикажана на сликата. Ако имате какви било прашања или незадоволство од четката за коњи поставена по купувањето, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе се справиме со вас во рок од 24 часа. Практичен Комплет За Чешлање Коњи редовното Чешлање на вашиот коњ не е само искуство за поврзување.

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење машка активна облека панталони за патеки и јакна за п

Маската за летање со Уши е прицврстена со двојно велкро ременче кое обезбедува удобно вклопување Ставе�

женски лесен дуксер Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Љубовник / Пријатели Ограничено Време Се Занимав�

Поддршка чизмите за коњи на Grafter Lemieux обезбедуваат неверојатна вредност, обезбедувајќи вредна, долготр�

Изолација : 200грТежина На Тепих : Средна Вашиот коњ ќе биде убав и топол цела зима носејќи Го овој Стабиле

100% Памучна Мешавина Затворање на копчето Машинско Перење Ве молиме погледнете ја табелата со големини �

70%Полиестер +30%Памук Увезени✰ ✰Забрзана Испорака : околу 48 дена ✰ ✰ стандардна Испорака : околу 1015 дена.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 парче автоматски сад за вода со пливачки вентил, влез за вода : 1 / 2" ДУПКА ЗА ОДВОД : им

Совршено дуо за одржување на здравјето и хигиената на коњската копита Заштедува пари во споредба со куп

Руно, рипстоп Средна / тешка категорија Дизајнирано без цвест на грбот за да се спречи протекување Зашти

Повеќе признанија одат во мултит багажникот Нудејќи целосна заштита за секојдневно вежбање и од turnив, п

Брза, едноставна апликација Суспензорната прашка е уникатно поставена за правилно усогласување на аго�

100% Полиестер Предложете миење рачно или мијте меко во машина 55% Лен, 45% Памук;Нови прекрасни три копчиња �

стабилни обвивки за коњи поло обвива за коњи нога обвива за коњи стабилни обвивки за коњи...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Силната, податлива гумена конструк�

АЛАТКИ ЗА ЧЕШЛАЊЕ КОЊИ, може да ја отстрани запушената кал, да фрли или расфрлани коњски влакна КОЊ ЧЕТК�

графички дуксери за жени Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Љубовник / Пријатели Ограничено Време Се Зан

Овој романтичен смешен врв со јакна лесно се Комбинира со Вашите Омилени Слаби Фармерки, Хеланки, Текса�

пуловер џемпери за жени Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Љубовник / Пријатели Ограничено Време Се Зани

Кожа Чувајте ја вашата коза чиста додека ги штитите од елементите и давате бариера од габа Конструиран �

310 ПАРЧИЊА Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка ZH5 T2 O Потковица Коњ Копита Голе�

Изграден со флексибилна мрежа со пикадо за да спречи мешање во очите и лицето Целосно лице, уво и нос пре

* Може да обезбеди супериорна заштита од змиски штит, Водоотпорен, отпорен на прашина, антимачка, куче, з�

ЛЕГЕНДАРНИОТ Шампон За Коњи За Зајакнување На Сребрената Боја Го ИНТЕНЗИВИРА природниот изглед на боја

?Што Добивате Во Овој комплет, ќе добиете реверзибилен нерѓосувачки челик од 1 компјутер 4 прстени чешел

Затворање на бравата Материјалот е подобрен за да биде повеќе дебел и топол, изшкуркан, мек и восочен, ел

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

графички дуксери за жени Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Љубовник / Пријатели Ограничено Време Се Зан

Пп плетенка со висока јачина Со месинг олово синџир јаже, погоден за коњи и домашни миленици Опремени со

Дизајнот на супериорниот троен стрела Визор ја одржува маската нагоре и подалеку од очите и лицето насп

100% полиестер Затворање на тока ? Големина 44 мажи шорцеви карго опуштени машки карго шорцеви големина 33 в

Ткаенина : Ватиран Поставата : Руно Прицврстување : Прилагодливи Вкрстени Сурци, Клип Погоден За : После �

Кар & Ден & Мартин Кантер Гривата и Регенераторот на Опашката ги одржуваат гривите и опашките елегантни,

️ ● Нога Гниење Овци Стрижење Копита Кастри Ножици Нога Гниење Остри Ножеви ️ € Пролет Натоварени...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Чувајте ја вашата коза чиста додек

Ние сме добри во решавањето на сите технички проблеми поврзани со мраз, топлина, студ и топло, особено за

Големина40" Бавна Храна Сено Мрежи Заштедите пари и време! Со мали мрежести дупки од два инчи, бавното пре

Scroll