Свеж
Шукеле НИАНТУ109 20гр/лот Розова Маргаритка Цвет Полимерна Глина Шарени ЗА Сам Занаети Мали Слатки 5мм Пластични Клеи Кал Честички Подарок

Шукеле НИАНТУ109 20гр/лот Розова Маргаритка Цвет Полимерна Глина Шарени ЗА Сам Занаети Мали Слатки

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Материјал : Глина Големина : Околу 5мм. Нето Тежина : 20гр/многу. Се користи ЗА самостојна декорација,како што се уметност за нокти,занаети САМ,полнење мувла од смола,декорација на кутии за мобилни телефони,очила,приврзоци за клучеви итн. Обликот е симпатичен,бојата е убава и лесна е за употреба.

За производот

Купувачите избираат и

Висок квалитет за трајна и долготрајна употреба Широко се користи во свадбени реквизити, Ноќта на Веште

①Шармантен Камелеон Мика Во Прав : Прекрасно менување на светла боја, високо заситен сјај во прав од мик

Столбовите во печката овозможуваат можност за максимизирање на просторот на полицата во печката Овој п

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Титаниум Карбид Резервни сечила за употреба во машина за сечење хартија Фискарс (Ставка Бр Истовремено

Дрвените монистра се направени од висококвалитетно дрво,мазна површина и цврста 50 парчиња тркалезна др

Прво на сите, ова е повеќенаменско дијамантско сликарство за складирање Дизајн со двоен патент, дизајн �

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Пердувите се долги приближно 24 инчи 12 парчиња прекрасен природен пердув за седло од кокошка со бела врв�

креирање на сопствени честитки, коверти, етикети и обележувачи Совршен За Картички, Ева Пена, Фотографи�

? ●ГОЛЕМИНА НА ПЛАТНО】 40Х50СМ / 16 Х 20 Инчи Нашата дијамантска сликарска боја по броеви не вклучува рамки

ЧАШИ ЗА СВЕЌИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ овие недовршени дрвени свеќници се изработени од Бреза со врвен квалит�

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

140мм висока х 95мм широк Печатени на едната страна со уникатен дизајн Две претходно исечени дупки Направ�

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

45 " машина одделение бонбони јаболко стап Висококвалитетен дрвен производ.5 " машина одделение бонбони ј

①Големина 0,24 "х 12 " х 12" + Дебелина+6мм Балтичка Бреза Иверица А / А одделение €НЕПРЕЧЕНО СЕЧЕЊЕ q таблата �

Пакет : 1 во собата Материјал : Дрвен Големина на производот : Должината и ширината се околу 3,822,83 инчи, гре

[Недовршени исечоци од правоаголник]недовршените празни парчиња дрво со кафеав раб е извонредна израбо

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Изработен од висококвалитетен материјал, компактен, пренослив и издржлив за употреба Висока јачина и о�

Процес на стврднување За Издржлива острина и својство отпорно на абење Рачката од легура на цинк во фор�

✮ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Идеален И за домашна и за канцелариска употреба Сече низ хартија, картон и ткаенина...

Расипани За Изборкако самите занаетчии, секогаш сме во потрага по кабли од макраме со уникатни бои Наши�

Големина и Тежина : Големина На Мувла(DIAx H) : 3, 35x3,54in / 8, 5x9cm, Завршена Големина На Производот(DIAx H) : 2, 95x3, 4in / 7,

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Комплетот алатки за кожни занаети може да ги задоволи вашите основни потреби за кожни занаети Практиче�

Дрвена кружна плоча е со дијаметар од 10" Исечете Од 1 / 2" дебела Балтичка Бреза Иверица Недовршено дрво, Л�

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Не знам дали околу тебе има толку мал предмет што те тера да се заљубиш Вие сте полни со сила и вера, и со �

Комплетите за сликање дијаманти вклучуваат 1 пенкало за вежба + 1 диск за дупчење + 1 парче кал за дупчење �

1 Анти фалсификување на царински, безбедносни, банкарски, осигурителни, судски и други одделенија Занае�

Божиќна Картичка За Правење Занаетчиски Комплет За Деца, тинејџери и возрасни САМОСТОЈНА Рачно Изработ

Клеј фондан екструдер и топката игла точка алатка е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик,

Рачка Од Природно Дрво Софистициран Месинг Печат Главата Ласерско Гравирање Чист Отпечаток Отстранлив

КОМПЈУТЕР ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ФИЛМ : Компјутерски Графикс празни транспаренти го прават дизајнирањето и израбо

Scroll