Свеж
14 Ширина Природен Webан Трска Веб Ролна 12 СТАПКИ Пред-Ткаени Шестоаголник Отворена Мрежа Трска Лист За Мебел Стол Маса Таванот

14 Ширина Природен Webан Трска Веб Ролна 12 СТАПКИ Пред-Ткаени Шестоаголник Отворена Мрежа Трска Лист За

Достапност: Достапно.
DEN 1039.84

● ОДЛИЧНО ЗА ИЗРАБОТКА! Нашата webанска мрежа е одлична за сите ваши занаетчиски проекти Без разлика дали станува збор за поправка на гроздобер навлаки за седишта, абажури за тапацир, столови или врати од шкаф нашите кифлички со трска се совршени за вашите потреби!. ● СОВРШЕН ЗА МЕБЕЛ ЗА РЕЦИКЛИРАЊЕ : Сакате да ги рекреирате оние одлични хаки за мебел што сте ги виделе на социјалните мрежи? Било да е тоа фиока фронтови, гардероба врати или радијатор покрива, нашите трска веб е токму она што ви треба!. ● ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од 100% природен врвен квалитет rан, давајќи им на луѓето природно и удобно чувство, додавајќи допир на природен ветер во домот. ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Потребни Се Минимални алатки за да му дадете на вашиот мебел дотерување во тренд! Исечете до големина со ножици и едноставно закачете ја мрежата од трска лесно користејќи степлер за тапацир или лепак. ● ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе ви вратиме 100% исплата, без поставени прашања. Кликнете "Купи сега"! Ние сме силно посветени да имаме добар квалитет на производот. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА НА МИНХКУСТ !!!. Самостојни проекти, тој е многу популарен низ целиот свет. НИЕ сме МИНХАСТ со најдобра мрежа од canанска трска/ткаена мрежа од трска од Виетнам. Како прво, моите родители го собираат суровиот материјал од rан (стап од sticан) од нашата фарма. Само материјалот со добар квалитет за правење мрежа од трска од canан. И тогаш, мораме да го измиеме материјалот од трска од canан, да ги оставиме под сонцето и да станеме суви. Webан трска плетење ткаат рачно изработени од искусен занаетчија. Видовите што ги правиме се шестоаголни, квадратни, затворени и многу убави типови.

За производот

Купувачите избираат и

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Сосема ново и високо Различни големини од 20см до 25см 10 парчиња по торба Оујо Боја : должина на белиот пер�

●Големина и Пакување€ Дијаметар : 7мм / 0,27 инчи; Должина : 100мм / 3,94 инчи ; Пакетот вклучува : 12 парчиња стап

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парче англиски знак со голема буква, постојат многу начини да го користит

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

2300f (1260c) Температура На Континуирана Употреба Нереактивни со влага (за разлика од минерална волна и верм

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Големина : # 5 5 / 8 " Широк; една фунта серпентина е околу 150 стапки должина на кошница рамен трска Нашата тр�

Вклучен пакет : 705 Мл / 200гр Квадратни Кристални Сјајни Мозаични Плочки, 7 Големина : 0,4"х0, 4"(1х1 см),дебелина

Големина : 6,0 х 2,3 инчи (153 х 5 Црвено сликарство : глазурата на бел застаклен сад првенствено се нанесува с�

БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛБука,природни материјали, нетоксични, фталат и бпабесплатно,убаво за џвакање Нет�

Убава Комбинација На Ребра Со Текстура : постојат 6 различни видови алатки за керамика во пакетот за вас,

За вештачки цветни или суви цветни аранжмани, можете директно да ги организирате цвеќињата на пена Совр

●Комплет За Печат За Запечатување На Восок : Комплет За Печат За Запечатување Восок : дијаметар на глава

Самолеплива кожна ролна со силно лепило, отпорна на абење, мека добра текстура, удобна, водоотпорна, отп�

Повторно ја рефлектира Зрачната Топлина и Заштедува Енергија Врвен Слој ЗА ИТЦ 100хт Керамички Слој...

●Голема ГОЛЕМИНА ZGMAXCL 5 D дијамантско сликарство со големи димензии доволно големо за да прикаже детали

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Големина : 17Х2, 8Х2, 6СМ Дебелина : 2,6 См Материјал : Нерѓосувачки Челик Рачка Материјал : Пластика Големина :

Ова е Средно 10 грам (еквивалентно на 70 унци) СтапПродаден Во Пакувања од 1, 2, 3 или кутија од 20...

Материјал : 100% природен пердув Занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температу

Лентата се однесува на подароци : церемонија на отворање, бенефиции за вработените, комеморативни награ

Овој печат ги вклучува имињата на ангелите кои им помагаат на луѓето да привлечат изобилство и успех Го

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Плоштад КартонСовршен За Спин Уметност Рефилби, Покани, Фото Картички, И Повеќе Премиум 80лб Капак Карто�

Содржина на пакетоткомплетот вклучува 24 листови хартија за шаблони 4 јули во 12 различни дизајни, секој д

Лесен За Употреба : Сарџент Арт полимерните глини за печење се одлични за сите видови проекти за вајање �

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Направено Во Тајван Должина на пакетот : 1 Ширина на пакетот : 0,75" Висина на пакетот : 1 Малку Б Боја Лента...

Букви аЗ, аз 09 сите достапни Големина 8 " 12" Дебелина 0,47 инчи Пиксели Букви и Броеви!Нашите пикселни дрвен�

САМОСТОЈНИ Персонализирани Дрвени Монистра : Подготвени За бојадисување, обојување, украсување или нак

Вклучува 1 Mod Podge Мат Финиш 16oz, 1 Mod Podge Сјај Заврши 16oz и 4pk Пена Четка Во собата Севоедно лепак, запечатувач �

Ако сте сликар, скулптор или декоратор кој работи во керамика, керамика, цветен аранжман, изработка на м�

Scroll