Свеж
Исечок на ајкула Недовршено Дрво Наутички Декор Закачалка За Врата Океан Плажа Куќа Мдф Во Облик На Платно стил 6

Исечок на ајкула Недовршено Дрво Наутички Декор Закачалка За Врата Океан Плажа Куќа Мдф Во Облик На

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

● МАЗНИ ПОВРШИНИ - овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им треба дополнително брусење Тие се направени Од Недовршено дрво ОД МДФ и се дебели 1/4". + ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ДЕЦА-постојат многу проекти што децата, како и возрасните можат да ги направат од нашите исечоци. Одлични се за занаети за деца од сите возрасти. Тие прават одлични закачалки за врати, домашен декор или украси за секоја посебна пригода. ● РАЗНОВИДНОСТ на ГОЛЕМИНИ-Повеќето од нашите исечоци доаѓаат во 6", 12", 18"и 24". Достапни се и сопствен дизајн и големини. Контактирајте не за повеќе детали. * САД НАПРАВИЈА-Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од ДЕБЕЛ МДФ од 1/4 инчи и се сече во куќата со нашите прецизни машини за ЦПУ. * САД НАПРАВИЈА-Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од ДЕБЕЛ МДФ од 1/4 инчи и се сече во куќата со нашите прецизни машини за ЦПУ. Овој исечок е одлично занаетчиско парче кое е подготвено за украсување. Одлични се за занаети за забави и домашен декор. Вашата фантазија нема граници. Користете боја, маркери, боички, лепак, сјај, мозаик, акрилна течна боја, хартија, лента и винил за украсување на овие разноврсни мешани медиумски површини. Дали Ви Треба Нешто Друго? Ви треба нешто направено по нарачка? Достапни се и сопствени дизајни и големини. Контактирајте не за детали или може Да поднесете Формулар За Барање За Сопствен Дизајн. Погледнете ги нашите нови мешани медиумски површини со посета на нашата продавница! ●Испорака ние нудиме БРЗ И БЕСПЛАТЕН превозот. Ние ги обработуваме сите нарачки во рок од 48 часа за брза испорака секој пат. ●Спецификации Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од 1/4" дебел МДФ и се сече во куќата со нашите прецизни цпу машини и ласери. Ние песок секое парче сот нема груби рабови и имаат сосема мазна површина. Големината на оваа ставка се мери од нејзините најшироки точки. Замислете кој било производ што би сакале да го исечете од квадрат во големината што ќе ја изберете. Instagram Facebook, Придружете Се На Нашата Група На Големо На Facebook, Следете Не На Твитер, Видете Не На Instagram, Следете Ги Нашите Табли На Pinterest! `+Политика ЗА ВРАЌАЊЕ Доколку одлучите да го вратите нашиот производ, има до 20% надоместок за обновување на сите приноси.

За производот

Купувачите избираат и

24 парчиња Вредност Празно Дрво ПАРЧИЊА САМ комплет 18 инчни дрвени кругови за занаети комплет вклучува

Што Ќе Добиете : ќе добиете 1 * Скулпфун S30 PRO Max ЛАСЕРСКИ Гравер + 1 * Комплет За Продолжување Sculpfun Y Со S30 PRO max

●Висококвалитетен Материјал●нашите стапчиња за заптивки од восок се изработени од висококвалитетен �

Врвен Квалитет Флуорид Обложени Ножици, ЕМТ И Траума Ножици 725" ( Злато + Чај ) КОЛИЧИНА : 2 Парчиња Изработ�

Ткаат е широк 16" и не го вклучува раб заедно надвор Рачно изработени и 100% природни Американскиот бизнис,

Ако сакате да постигнете совршенство на вашата пржена кожа од зеленчук, дефинитивно ќе ја добиете оваа �

Пченица Слама Силна Цврстина, Мазен Изглед, Не Се Плаши Од Вода И Е Исклучително Цврста Погоден За Ткаењ�

Изработени од нерѓосувачки челик, исклучителен изглед, издржлив и практичен Уникатниот дизајн на кран �

Дрвен Украс За Бојадисување : комплет од 24 парчиња недовршени украси од дрво, достапни во 12 различни диз�

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Оваа налепница за резба на дрво е изработена од гумен дрвен материјал кој е безбеден и еколошки Живопис�

Опис Овие празни тркалезни украси се направени од дрвен материјал, кој е издржлив и лесен...

Фда во согласност Безбедно за деца На база на вода Леснона лесноисклучување Американски Направени...

Силиконската мувла е задолжителна за занаети СО епоксидна смола "НАПРАВИ САМ", што може да биде калап за

? Прецизно Сечење : Нашиот Производ За Сечење Умре е дизајниран со прецизна технологија за сечење за да о

Печатот За заптивка Од Восок Од Викиншка Руна е направен од висококвалитетен позлатен месинг со дрвена

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

САД НАПРАВИЈАматеријалите за оваа форма на занает се набавени од врвни американски компании и создаден

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Одлична машина за мешање и мешање на бои без напор, тенки, па дури и текстури Вклучува машина,стегач за м�

Сите наши пердуви се вистински и природни кои биле дезинфицирани со температура, а предметите од пердув

Систем за Заклучување на прстенот : со патентиран систем за заклучување на прстенот за издржливо и прец�

Силна дебелината е тенка и лесна иверица од 3 мм, лесна за ласерско сечење, резба на дрво, сечење ЦПУ Мулт�

Главен Материјал : Пердувите се чисто природни, не се направени од вештачки калапи, така што не секој кор

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : дрвените мини печурки се изработени од висококвалитетно дрво, кое нема да

Сите наши пердуви се вистински и природни кои биле дезинфицирани со температура, а предметите од пердув

1Температура на апликација : собна температура.Температура на сервисот : 30.Совети за складирање : Чувајт�

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Приближно Големина : А4 Листови 21х29, 7см 50 Листови Хартија Од Црница боја како слики УПОТРЕБА : Можете Лес�

Големина на производот : Големина На занаетчиски удар : 2,3 см х 2см, бојата на школка е случајна Материјал

ТОЛКУ МНОГУ ФОРМИ : Добијте 696 лесни геометриски форми во избрани светли ПРИМАРНИ сини, жолти, црвени и з�

Комплетот алатки за кожни занаети може да ги задоволи вашите основни потреби за кожни занаети Практиче�

Работи на пакетот : има 3 парчиња големи дрвени исечоци од зајаче и 3 парчиња дрвени исечоци од јајца со г�

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Материјал : изработен од нерѓосувачки челик, цврст, издржлив и не е лесен за ' рѓа 2 форми, вклучувајќи ква

Scroll