Свеж
Плоштад Природна Трска Webан Ролна, Ткаени Отворени Решетки Трска Нето Webан Лист, Ткаат Плетен Пол Завиткајте Webан Ткаенина Веб ЗА Сам Занает Проекти Гардероба Стол К

Плоштад Природна Трска Webан Ролна, Ткаени Отворени Решетки Трска Нето Webан Лист, Ткаат Плетен Пол

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

●Квадратна Ролна Од Webан Од Природна Трска, Направена Од природен impан увезен од земјите од Југоисточна Азија Ролната со трска е еколошка, рачно изработена ткаена, лесна и цврста, лесна за свиткување и обликување, не се плаши од стискање и притискање, мека и флексибилна, лесна за сечење и инсталирање.Совршен за декорација на мебел. ①Ткаена Мрежа Од Отворена Мрежа Од Трска Е Погодна За абажур, тегла, контејнер за пенкало, држач за свеќи, ѕидна полица, подлоги, лицето на фиоките за комоди, рамка за фотографии, држач за обетки, послужавник, сад, саксии, рачна торба, масичка, огледало итн.Можете слободно да го исечете до саканата големина со ножици. ●Лист За Плетење Од canан ● нашата мрежа од трска е совршена за занаети од canан. Внатрешни и надворешни материјали за ткаење мебел, без разлика дали станува збор за поправка на гроздобер навлаки за седишта, абажури за тапацир, столови, кревети, ормари за складирање, разделувачи,тавани, врати од корпа или шкаф нашите ролни за мрежи од трска се совршени за вашите потреби! Користете ја вашата креативност за да го направите вашиот простор за живеење поинтересен за вас и вашето семејство. €Претходно Ткаени Плетен Трска Плетен Ролна Е популарен елемент во средината на векот модерен стил и боемизам стил и тие се вклопуваат во совршено. Тоа ќе биде белег во вашиот дом и има капацитет да направи мебелот да изгледа софистицирано и удобно, совршено спарување. €Пол Завиткајте Fabан ТКАЕНИНА САМОСТОЈНА Декорација На Мебел ● ве Молиме натопете го во топла вода 25-30 минути пред употреба, запомнете не впивајте долго време!По натопување, подигнете го и настрана-може да се намали кога не капе. По завршувањето,мебелот треба да се суши или суши на сонце. Природна Трска Со Трска За Декор За Мебел САМ со Мазна Површина, Рачно Изработена Ролна Од Webан За Проекти За Конзервирање, Ткаена Отворена Мрежеста Трска за Мебел, Стол, Кабинет, Таван, Кревет 【€Информации За Производот} име На Производ : природна Webанска Трска Со Трска тежина на Производот : 1w/10.7(квадратни стапки) 500g/17.6 oz☀пакет вклучувајќи : 1 x Претходно Ткаени Плетени Трска Мрежеста Нето ☀Забелешка : 1.Секоја трска од canан е уникатна по боја бидејќи ролната од rан се создава природно.

За производот

Купувачите избираат и

4,2 Инчи висок х 4,2 Инчи Широк х 0,2 Дебелина Изработени од МДФ 4,2 Инчи високи х 4,2 Инчи Широк х 0,2 Дебели Изра�

[ Дебела Силиконска Мувла За Правење] : секој калап е длабок 1 инчИзработени од силиконски, нетоксични, бе

Опсег на примена : овие бредови се убави избори за љубителите на уметноста, не само што можат да се приме�

Квалитетен материјал : Висококвалитетни нерѓосувачки челик заоблени ножици за веѓи, без ' рѓа Безбеднос

ЕпоштаИзработен од висококвалитетен мек силикон, може да се користи постојано и често, не е лесно дефор�

✿Неверојатни Златни Сребрени фолии, главната компонента е легура, луксузна и убава, користи одличен де�

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температура исчист

Пријатен звук : Божиќните ѕвона се убави и убави, мали и удобни, а ѕвоната се јасни и пријатни САМОСТОЈНИ

Што ќе добиете : пакетот доаѓа со 1000 монистра во форма на три во црвена, бела и зелена, 200 црвени и зелени п

ЗАБЕЛЕШКА : список На Пакетивклучувајќи 2 парчиња беж диспензерот;диспензерот за лента е лесен и има пот

? ПРЕМИУМ ГРАЃА Вашата Понуда Е За Една (Кордија гераскантус) Бојата е кремаста кафеава, со малку бранов�

①Дизајни Со стар Изглед + —овој комплет налепници за стари дизајн има 8 тематски обрасци и украси, вклуч

Употреба : Изолација За Печки, Ковачи, Керамички Печки, Правење Ножеви, Печки За Пица, Надворешни Печки, Ш

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

?Спецификации на производот : должина : 68инч, долга 1520см, 120 парчиња / торба Сите пердуви Од Гуска се чисти

Ксием Бетмејт е совршено решение за досадно треперење и искривување на лилјаците Ставете Бетмејт под в�

Погоден за сите медиуми базирани на водаИздржлив и лесен за чистење Се што ви треба е вашата имагинациј�

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

ОТПОРНОСТ НА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА : лентата со смола ОД ЦСАРТ може да издржи до 200 € половина час што ја пр�

Боја : Бела Материјал : Густина Лесонит Пакетот вклучува : 1 х мини занает писмо Големина : околу 4" / 10см во

9 спакувајте сочна силиконска мувла со различни форми и големини, јасна и реална Можете да ги користите �

МУВЛА за ИЗРАБОТКА на ПОСЛУЖАВНИК Лесен за расклопување, отпорен на кинење, не е лесно да се деформира, п

ПЛОЧА РОЛЕРИ можете да ги подарите на пријатели кои сакаат керамика и тие ќе бидат многу среќни АЛАТКА З

лента за поправка на кожа доволно должина ве прави Повеќе имагинација СОСЕМА НОВ ПРОИЗВОД?Потрајни Кож�

ГОЛЕМИНА : кадифена лепенка големина 17,7 "х 78,7", доволно голема големина за да ги задоволи вашите потреби �

Доволно За Споделување : пакетот доаѓа со 50 парчиња мали ѕвона со фудбалска тематика, доволни во количин

Сосема Ново, Висококвалитетно Рефлектирачко Огледало за со2 ласер; Дијаметар : 25мм; Дебелина : Приближно

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Материјал : Глина Големина : Околу 5мм Нето Тежина : 20гр / многу Се користи ЗА самостојна декорација,како ш

Хартија во тешка категорија Со Супериорен Квалитет : ова се картонски листови во тешка категорија на 200gs

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : 30 Парчиња Глина И Керамички Алатки за задоволување на вашите потреби, идеални за ре

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

ГОЛЕМИНА : дијаметар На Кабелот Макраме од 3мм и 328 стапки(100м), нишки од изопачен кабел од 4 влакна, мек и и�

Пенкала За обликување : Изработени од пластика и најлон, лесни и издржливи Глинени Алатки : 5 различни со�

МУВЛА ФИКСЕН ПОЈАС : добро изработен од врвни и цврсти материјали, безбеден и практичен за долготрајно к

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

Scroll