Свеж
Тарахт 360 парчиња Бели Пердуви 3-5 инчи Рефус ЗА Сам Занает Декорации За Свадбени Забави За Свадби Мал Пердув Од Гуска

Тарахт 360 парчиња Бели Пердуви 3-5 инчи Рефус ЗА Сам Занает Декорации За Свадбени Забави За Свадби

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

?Спецификации на производот : должина : 3-5 инчи, долга 8-12 см, 360 парчиња/торба Сите пердуви Од Гуска се чисти природни, Бидејќи сите пердуви се природни, можеби има мали отстапувања во големината, должината и обликот. ?Без Пердуви Без Суровост : овие пердуви од Гуска се 100% вистински природни Пердуви од гуска.Сите пердуви се собираат по природно пролевање. И сите наши пердуви се професионално исчистени, испарени и дезинфицирани до совршенство.Кои се многу безбедни и хигиенски, ве молиме бидете сигурни да купите и користите. ? Апликации : Пердувите Од Масовна Гуска се совршени за свадбен центар, занает за денот на благодарноста,венец од пердуви ,врвен декор за торта,Забава Во Гетсби, декор за маскенбал итн. Луксузните пердуви ќе ја направат вашата забава поубава и романтична. ?Дневна нега : Ако има прашина на пердувите, едноставно поместете ги пердувите за да ја отстраните прашината. Не треба да се мие со вода. Пердувите можете да ги чувате во картонска кутија или хартиена цевка за да ја обезбедите еластичноста на пердувот. ?Тарахт : принципот на услугата на ТАРАХТ е да ги направи најквалитетните производи и да обезбеди совршена услуга по продажбата, за да можете да купите безгрижни и да доживеете истакнати услуги. ТАРАХТ е компанија специјализирана за производство и продажба на производи од серија пердуви. ?Спецификации на производот : должина : 6-8инч, долга 8-12см, 120 парчиња/торба. Сите пердуви Од Гуска се чисти природни, Бидејќи сите пердуви се природни, можеби има мали отстапувања во големината, должината и обликот. ?Без Пердуви Без Суровост : овие пердуви од Гуска се 100% вистински природни Пердуви од гуска.Сите пердуви се собираат по природно пролевање. И сите наши пердуви се професионално исчистени, испарени и дезинфицирани до совршенство.Кои се многу безбедни и хигиенски, ве молиме бидете сигурни да купите и користите. Пердувите од масовна гуска се совршени за свадбен центар, занает за денот на благодарноста, венец од пердуви,врвен декор за торта ,Забава Во Гетсби,декор за маскенбал итн. Луксузните пердуви ќе ја направат вашата забава поубава и романтична. Се разбира, ако сте љубител на занаети, пердувите се идеални материјали за додатоци за занаети, може да се користат за правење пенкала за пердуви,фаќачи на соништа, обетки, ѓердани,бутониери,украсни додатоци за облека и капи итн.

За производот

Купувачите избираат и

Одлично за општа употреба, такво сечење хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотографии, лес

Ова е вистинско 22к злато залепено на отстранливо ткиво За лесна употреба кога позлата на отворено...

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Занаетчиски Материјали Вратете се на природата Со Одржливо Списание Од Американски Занаети...

Големина : 2,6 х 4,1 инчи (6,5 х 10,5 см); Сметките може да се преклопат во трикратно Количина : 25 листови [Каракте

Можете ДА НАПРАВИТЕ сами играчка за вашите миленици,а згора на тоа,миленичињата се заинтересирани за пи

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОБЕТКА МАШИНА овие производи се дизајнирани во лесна и компактна големина, многу ле�

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Количина : 5 листови леплива хартијаСекој лист има 100 ПАРЧИЊА двострани лепливи точки и вкупно 500 ПАРЧИЊА

Температура на отпуштање : 980°C1080°C (1800°F 1976° F) (конус 04) Површина : Сатен Транспарентност : Полутранспарен

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

●Практичен Подарок Q : калапи за Свеќи силиконот може да се користи како подарок За Денот на Вљубените, И

Сјајна Површина : Нашите калапи за смола се изработени од висококвалитетен силикон, мек, флексибилен, ле

●Голема ГОЛЕМИНА ZGMAXCL 5 D дијамантско сликарство со големи димензии доволно големо за да прикаже детали

Четка За Вајање глина Поставете Убаво за домашна употреба, канцеларија, училиште и многу повеќе Четка З�

0 Роденденска Торта Роденденска Торта Прекрасната хартија со шема На Parkо Парк е отпечатена од двете стр�

●Издржлив И Еднократно Употреблив Q : Изработен од силикон, мека, густа текстура, отпорен на кинење, не е

лента за поправка на кожа доволно должина ве прави Повеќе имагинација СОСЕМА НОВ ПРОИЗВОД?Потрајни Кож�

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно...

САД НАПРАВИЈАматеријалите за оваа форма на занает се набавени од врвни американски компании и создаден

Материјал : дрво, коноп јаже Боја : боја на дрво Тип : Декоративни Големина на секој сет : 101011см Големина н�

?`+ДИЈАМАНТСКО СЛИКАРСТВО ЦЕЛОСНИ ДОДАТОЦИ€Додатоци За Дијамантско сликарство ги вклучуваат сите дија

МУВЛА за ИЗРАБОТКА на ПОСЛУЖАВНИК Лесен за расклопување, отпорен на кинење, не е лесно да се деформира, п

КемперСкулптори Палецот СТХ5 инчи Се користи за туркање, измазнување и прикривање на траги од прсти; го

Должина : прибл Дијаметар : 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 15мм Удобен за употреба и носење Издржлив во употр

Пакување од 4 Парчиња Тејлор Ножици Ткаенина Сечење Нерѓосувачки Челик (Сребро) Кројач ножици Големина :

?Различни стилови : има вкупно 1700 парчиња занаетчиски очи, а ќе добиете дополнителна пинцета Постојат 20 �

креирање на сопствени честитки, коверти, етикети и обележувачи Совршен За Картички, Ева Пена, Фотографи�

Ние им носиме на клиентите различни бои за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме изберете внима�

ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ШИШИЊА : со прилагодување на ширината 0,8"2,7" и прилагодување на должината 2,4 "5,9", овој

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

?`+ДИЈАМАНТСКО СЛИКАРСТВО ЦЕЛОСНИ ДОДАТОЦИ€Додатоци За Дијамантско сликарство ги вклучуваат сите дија

Овој печат ги вклучува имињата на ангелите кои им помагаат на луѓето да привлечат изобилство и успех Го

Боја : Црвена,Роза,Сина,Розова, Виолетова Количина : 50 / 100 ПАРЧИЊА Големина : 815СМ Материјал : Природен пил�

Scroll