Свеж
SELCRAFT 100pcs Жолта Петел Пердуви 12-14nch /30-35CM DIY Накит Декорација, Уметност Реквизити Додатоци број.889

SELCRAFT 100pcs Жолта Петел Пердуви 12-14nch /30-35CM DIY Накит Декорација, Уметност Реквизити Додатоци

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температура исчистени и дезинфицирани, безбедни и нетоксични, еколошки и подготвени за употреба ●ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ● : Користење во декорација на фустан и накит,капи или цветни аранжмани и додатоци, Занает САМ, сцена за венчавки и декорација на нишало за мебел. Одлично за клип за коса, коктел капа, фаќач на соништа и секое централно парче СО ПЕРДУВИ. €DIY СВОЈ СТИЛ● овие природни пердуви се толку убави и уникатни, погодни за занаети со пердуви, занаети СО САМОДОВЕРБА, накит, облека, наметка, капа, фаќачи на соништа, централни делови на масата, цветен аранжман или други занаетчиски проекти. Овие пердуви може да се користат како декорација на домот и автомобилот за украсување на вашиот живот. ●ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК за РОДЕНДЕН_ Најдобар подарок за вашите пријатели и семејство, како мајка, баба, тетка, сопруга, девојка, љубовник, свршеница, ќерка, вашите женски пријатели, па дури и себе си за денот на вљубените, денот на мајката, божиќ, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година, роденден и така натаму. ①ДОБРА ЦЕНА и ДОБАР КВАЛИТЕТ . како нов продавач во, ние сакаме да обезбеди голема стока за добра цена на нашите најдобри клиенти. Опис на предметот : боја : жолта Количина : 100 парчиња/големина На многу : 12-14инч/30-35см Материјал : Петел Пердуви Состојба : Нова Дезинфекција на боење?Да дезинфекција на висока температура, ве молиме бидете сигурни користете Прилики што треба да се користат : Модна Облека, Накит, Капи,Божиќ,Пердуви За Украсување На Празници За Забави - Свадбен Прием - Невестински Туш - Прослава На Годишнината Крштевање - Бар Мицва - Лилјак Мицва - Роденденска Забава - Потврда - Причест - Корпоративен Настан - Вечера За Пензионирање - Свршувачка - Семејна Средба - Квинчанера - Мис Дуња - Висока училиште матурска матура - дипломирање - средба на училиште - Слатка Шеснаесет - Новогодишна Забава - Марди Петел Пердуви Станаа Еден Од Најжешките Трендови За Свадби И Специјални Настани. Елегантни централни парчиња направени од прекрасни пердуви Од Петел ќе создадат прекрасен приказ на маса за секој настан. Пердувите од петел се одлични за следните евети и многу повеќе! Политика за испорака 4.

За производот

Купувачите избираат и

Налепница за хартија Што може да биде позабавно отколку да персонализирате страници со белешки, мемори�

Мини Силиконски Полимерни Глинени Калапи : Дојдете со 5 парчиња мини секачи за цветни глини, доволна кол�

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Мултикрафт Увоз Мини Занаетчиски Стапчиња : Природни Земете занает со мини занаетчиски стапчиња! Исече

Ѕвонче, издржливост на производот, а не ' рѓаДоволно се гласни за да слушнат.Лесна должност и изгледаат с

Овој производ се пресметува според тежината,1 ред = 500 грама = 1,1 фунти = 17 мл = околу 50м / 164 стапки Рамна Шир�

Пријатен звук : Божиќните ѕвона се убави и убави, мали и удобни, а ѕвоната се јасни и пријатни САМОСТОЈНИ

Доволно ЗА ДА НАПРАВИТЕ САМИ : овој пакет содржи 4 парчиња дрвени парчиња, идеални за вашите самостојни п

Ние им носиме на клиентите различни бои за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме изберете внима�

МУВЛА за ИЗРАБОТКА на ПОСЛУЖАВНИК Лесен за расклопување, отпорен на кинење, не е лесно да се деформира, п

Обоен природен ној пердув Температура дезинфицирана, парена и дезинфицирана САМОСТОЈНО Бебе Невестинс

Асортиман на 20 парчиња / пакување пердувите се помеѓу 4 инчи и 6 инчи во должина Асортиман на 20 парчиња / �

140мм висока х 95мм широк Печатени на едната страна со уникатен дизајн Две претходно исечени дупки...

лента за поправка на кожа доволно должина ве прави Повеќе имагинација СОСЕМА НОВ ПРОИЗВОД?Потрајни Кож�

Диа : 1,5 инчи Пакетот вклучува : 15 парчиња о прстен Тоа е мазно и издржливо, не е лесно да се деформира Мета

Добра Алатка За Направете Совршена Тркалезна Заптивка За Восок : со оваа подлога за заптивки За восок, Н�

Различни Бои : Пердувите се разнобојни, доволно полни за да ги задоволат сите ваши потреби Вклучуваме 10 �

Пакување од 4 Парчиња Тејлор Ножици Ткаенина Сечење Нерѓосувачки Челик (Сребро) Кројач ножици Големина :

140мм висока х 95мм широк Печатени на едната страна со уникатен дизајн Две претходно исечени дупки Направ�

Ткаат е широк 16" и не го вклучува раб заедно надвор Рачно изработени и 100% природни Американскиот бизнис,

Температура на отпуштање : 980°C1080°C (1800°F 1976° F) (конус 04) Површина : Сатен Транспарентност : Полутранспарен

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е изд�

?Популарни Производи : најпопуларната самостојна декорација, шарена и тродимензионална, полесна и поуб�

Ултра Чиста База На Сапун СЛССлободен / СЛЕССлободен Нежна На Кожата Високо Навлажнувачки Супериорно �

Вкупна должина : 2,2 2,8 инчи (5,5 Материјал : Керамика 2023 хороскопски Поволен хороскопски украс за добри го�

Пакет Вклучени : 3 различни видови на дијамант леплива пенкало, 5 парчиња пластични плочи, 10 парчиња лепа�

Стврднат нерѓосувачки челик Удобна ergономска рачка за десната рака Висока прецизност наострени сечила

Најбрзиот компактен индустриски ласерски гравер специјално изработен за деловни почетници, дизајнери,

⏺ Материјал и Големина : ударот Со Занаетчиска дупка е изработен од абс пластика, plasticономското копче и �

ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО комплет ВКЛУЧУВА : масло сликарство платно, дијамант сече боја кристал монистра, ка

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно...

Парче мерки прибл 5 "Л х 4" Х 3 " В.Ова е суперсимпатична жардиниера за скутери со многу простор за детали за

Керамичко / бисквитно парче необоено, незастаклено 5 1 / 8 "Л х 4" В х 3 ⅞ " Х.Боја Со акрилни бои или керамички

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

●СООДНОС НА МЕШАВИНА 1А : 1Б ПО ВОЛУМЕН} не е потребна скала за мерење, овој комплет за правење силиконски

Сам подготвен да наслика француски Форми На Кучиња Булдог Комплет од 6 Недовршени украси Од Иверица Од Б

●Уникатен Дизајн : двостраниот диспензер за ленти прифаќа обоена проѕирна обвивка, едноставен изглед, �

Висока Температура Изолација, Температура Рејтинг 2300 Ф Алуминиумска Фолија Со Кои Се Соочува Хемиски и

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

Scroll