Свеж
Водоотпорни капаци на ракави за рака, заштитник на ПВЦ за рака, изолирана заштита од нафта, заштитник на подлактицата за чистење риби, миење автомобили, сликање, мие

Водоотпорни капаци на ракави за рака, заштитник на ПВЦ за рака, изолирана заштита од нафта, заштитник

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

ПВЦ Затворање на влечење. Пакетот вклучува : водоотпорен заштитник на Oversleeves (црн) (1 пар. Durable : The PVC Waterproof Arm Sleeves Covers adopts high temperature pressing technology, which is more solid and not easy crack,oil-resistant, waterproof, alkali resistant and acid,durable and easy to clean,large size for more people,The Waterproof Arm Sleeves ќе ја заштити облеката при чистење риба, градинарство, чешлање на кучиња, миење садови, миење автомобили, сликање итн., Добро за кујни, месар и готвачи. Едноставно и ефикасно : Заштитниците на водоотпорна рака се доволно долги за да ве заштитат додека тренирате на вашето куче и другите задачи за домаќинството, материјалот на водоотпорни ракави за раце е водоотпорен и тие нема да се обојат. Големина на водоотпорни ракави : должина : 15,7 во (40 см); Ширина : 7,9 во 20 см) ; ; Дебелина : 0,15 во (0,38 см); тежина : 6 унца (170g) Загарантирано задоволство - ако не сте целосно задоволни од заштитник на Oversleeves - ние нудиме целосна наплата или бесплатна замена. Водоотпорни преголемини за раце за маж и жена се водоотпорни, отпорни на нафта, лесни за чистење-заштитник на Оверслејвс ќе ги заштити вашите раце кога миење на садови, чистење риба, градинарство, лабораториска работа, чешлање на кучиња, миење на автомобили, сликање итн.; Трајно трајно И не е лесна пукнатина - водоотпорни ракави на рака се водоотпорни од обете страни, користете од двете страни за да ги задржите рацете подалеку од вода, масло и нечистотија, ефикасно да се справат со сложената работна околина, доволно долго за да ја заштитите вашата облека додека тренирате куче и Други задачи за домаќинството; материјалот на водоотпорни ракави за раце е водоотпорен и тие нема да се обојат - дизајнот е мал на зглобот и голем на раката, што е посоодветно за удобноста и водоотпорна работа на раката.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Повлечете го затворањето Ultra Game NBA облека Официјално лиценцирана од НБА (Национално здруже

Материјал : бакар Карактеристики : / друго Број на модел : lj18a35gz / од Тип на прекинувач : Прекинувач За Бл�

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Леснотија на употреба : Потребно е само 5 секунди од здив и резултати од приноси Обезбедете ги од прсти н�

100% полиестер Повлечете го затворањето Редовно вклопување 100% рециклиран полиестер меѓусебно Апсорбира�

Произведени од Ми Технологии, Ад водечки производител на индустриски Светилки За Проекција во Северна

Оригинален Play Station Диск Во Одлична Состојба Издавач(и) Платформа За Електронски Уметности(и) Play Station 2 Gamecu

Креативна и модерна разнобојна абажур со прекрасен изглед, висока трансмисија и меко осветлување Секој

Материјал : Не ткаени ткаенини Големина : Спецификацијата е околу 55*16мм, грешката е околу 5мм Тие се вклоп

Број на модел : DSFASFBIW8 BW Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Потекло : Контине�

Светлата Се Затемнуваат со Текот на Времето, Заменете Ги Во Парови : вашите светла се пар, едното никогаш

Ltd CallShaver Blades 20 брои Сечило за замена со висококвалитетно Ламиниран челик за да се спречи 'рѓа Исто како ш�

【Премиум силиконски случај】 За i Phone 13, направен со врвен еколошки силиконски материјал, нудејќи не лиз�

Големина( кг) : 0,5 Овој производ е произведен во Соединетите држави Димензии на пакетот : 16 Големина (кг) : 0

Пакетот вклучува : 200 парчиња лепак за лепак за лепак за лепак+2 ролни Материјал : пластика Капацитет : 17166m

Заклучување бавно затворање безбедносно заклучување Од Страната на КАПАКОТ го заклучува затворањето н

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

Дрво Вежба Малку Поставува Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура...

Комплетот за дупчалки со црн оксид со 21 пакување е идеален за материјали за дупчење за општа намена како

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 30% на 1 од секои 2 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

Контејнер за складирање на медицина Направен од врвен материјал, овој случај за комплет за прва помош е

D51,10230000233 Заменете го далечинскиот управувач Поставете за Vizio 51 Систем за звучни звучни ленти за звук на �

Необврзувачки манжетни : Напојувани со технологија за престој, овие чорапи остануваат удобно без да ост

Пумпата За Дозирање Течност Камоер Ф1 е едноканална интелигентна пумпа за дозирање течност и со можност

Дизајн на црна мрежа, лесен, склопен , погоден за секој работен простор Изработен од цврст мрежен метал и

100% памук+полиестер Велигденски кошули за мажи чипка моторцикл кошула Туника со џебови високи маички ма�

Замена за : 1 : 10 Скала Traxxas Hsp Tamiya Hpi Kyosho Drift Car Направено од висококвалитетна пластика која има полесна теж�

Пумпање на допир, прекинувач за допир со висока чувствителност, допрете ја водата, а потоа допрете за да

Доаѓа во сет од 5 етнички дизајнирани разнобојни чадор Направено од памучна ткаенина Големина на чадоро

Родезиски Риџбек Куче сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат

Дизајниран за градители на модели и колекционери на возраст над 75 години Високо детална пластика...

Дрвена фигура на DIY : Повеќеслојно гнездење, DIY може да се искористи за да се даде целосна игра на детскат�

【За нас】 Нашата продавница е специјализирана за продажба на плус големина на женска облека, вклучувај�

10 "W x 8" H е големината само за мерење на отворањето на каналите, вистинските димензии на предниот крај се �

Ова Е Овластен дел Одговара на различни модели На Кралски апарати Оем Дел Број 1003009000...

Нов Дукан (од Ленокс Интернационал) 95% 70 K BTU 1 фаза / ECM мулти брзина на горе или хоризонтална модел на печк�

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Scroll