Свеж
Лези ветерници на ветерници морски желки ветерници за надворешни работи со 4 алуминиумски цевки, ветровити на отворено Домашна градина внатрешен двор декор Мемори

Лези ветерници на ветерници морски желки ветерници за надворешни работи со 4 алуминиумски цевки, ветровити на

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Генијален дизајн : гроздобер месинг зелена желка во форма на ветер во форма на желки со 4 алуминиумски цевки и 6 sвона од ветерници Материјал : Направено од висок квалитет на метал, рачно насликани и завршени со водоотпорна обвивка. Големина : 32,7 '' од куката до дното. Пакет вклучуваат : Chир на ветер од желка * 1.? Ветерните ветерници означуваат среќа, среќа, мир и вечност. Меморијалниот ветер за губење на некој близок е значаен и траен подарок за симпатија, подобро од цвеќиња, може да изрази мисли и желби за сочувство, да се одвива наскоро или да ве промаши во мирен и мирен звук. ? Трајниот најлон плетенка со кабел за чипови може да трае долго време употреба на отворено и затворено. Вкупната должина на големиот ветер -чима е 33,5 '' од куката до дното. ? Тоа носи жива атмосфера во вашиот живот и ги крева духовите на луѓето со мирна музика. ? Секоја ветерна чима е опремена со кука во форма S, погодно за вас да се дружите на прозорците, тремот, градината, дворот, итн. Не само како градинарска декорација, туку и одличен избор за подароци за родендени, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Божиќ и домаќинство. Содржина на пакетот】 - Пакетот содржи еден ветер од желка, секое bellвоно и алуминиумска цевка се спакувани одделно за да се избегне најлонската нишка да не се заплетка заедно. (Ако имате какви било прашања во врска со ветерот на отворено што сте ги добиле, ве молиме слободно контактирајте со нас, лезните ќе понудат 100% услуги на клиентите сè додека не бидете задоволни. ? 【Единствени ветрови на отворено】 - рачно насликана во гроздобер бакарен зелен лак и украсен со животен декор на желка. Ветерните ветерници означуваат среќа, среќа, мир и вечност. Меморијалниот ветер за губење на некој близок е значаен и траен подарок за симпатија, подобро од цвеќиња, може да изрази мисли и желби за сочувство, да се одвива наскоро или да ве промаши во мирен и мирен звук. ? Трајниот најлон плетенка со кабел за чипови може да трае долго време употреба на отворено и затворено. Вкупната должина на големиот ветер -чима е 33,5 '' од куката до дното. ? Тоа носи жива атмосфера во вашиот живот и ги крева духовите на луѓето со мирна музика. ? Секоја ветерна чима е опремена со кука во форма S, погодно за вас да се дружите на прозорците, тремот, градината, дворот, итн.

За производот

Купувачите избираат и

☻ бенто кутијата го користи најеколошкиот материјал од пченични влакна и е безбеден и сигурен за упот

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGBP25 DEM1 BB Ултра издржлив, висококвали

Што можете да добиете : ќе добиете 12 влошки инспиративни лепливи белешки и 12 парчиња инспиративни декор�

Лесен пристап до одделот за задни скапоцености Пристап додека носите Повеќе простор благодарение на гл

Направено од алуминиумска легура, силна и цврста Надворешен дијаметар за избор За погон на моторната вр

Памук Лен Полиестер ГОЛЕМИНА : нашиот тркач на маса мери 14 инчи х 86 инчи(должината ја вклучуваше ресната)

1010102 B17 Број на дел од америк 102 B17 ISO 20 B1 центар за челик 17 заби за америк број 102 синџир на единечно влакно �

Масло за масажа, масло за допир, негување глицерин 55 G * 1 парче 按摩油抚 触油 滋养 甘油 55g * 1 支 Семејни здравств�

Обезбедува оптимална аудио дигитална врска без изобличување со приемници за домашно кино, сателити, Те�

Лесно за пиење и носење капакот на плунката овозможува максимален проток на вода и лесно пиење со една р

Дизајниран Да Одговара : Samsung Galaxy A10e SMA102 U (Одговара на сите Телефонски Оператори) Поддржува Безжично Пол�

Комбинацијата на лепилото за гумена смола и пвц подлогата нуди електрична и механичка заштита Доаѓа во

Користејќи напреден чип за декодирање на аудио, поддржувајте ги сите врски на уредот Поддршка на FM ради�

®Спецификација големина : 15мм (Погоден за кабли од 13,015,0 мм); Пакетот Вклучува : 5 х Феритно Јадро Прстен ●�

Дисплеј Со висока ДефиницијаОптимизиран За неспоредливо забавно искуство Нашиот Паметен ТЕЛЕВИЗОР од

Квалитет100% Сосема Нов, Испорака со целосно следење и пристигнување за 820 дена Интелигентно Известување�

Добра изработка : Рачката на метла е и лесна, може да се расклопи, се состои од два дела, можете да ја прил�

Металните знаци му овозможуваат на вашиот бизнис да ја стави безбедноста на прво место со материјали во

316 материјал од нерѓосувачки челик : изработен од нерѓосувачки челик 316 одделение за храна, силна отпорн�

Име на производот (издржлив во употреба) : шуплива дупка за дупки; материјал : (најнова технологија) метал

материјал : добро изработен Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти Лесен и Издржлив : лес

EU ROHS : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853330 Вредност на отпор (ОХМ) : 1,37

Премиум Ткаенина И Уникатен Дизајн : здолништето за маса е изработено од висококвалитетен мек тул, кој е

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно ● Големина : Дијаметар на жица x Надво

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна ●

Ексклузивен дизајн овие врвни навртки за навртки имаат автентичен изглед во тркачки стил со извиткани

Спецификации : Неми ТТ30 сад, еден излез за напојување со заштитна кутија Параметри : Наведен ETL, 125 V, 30 A, 2 п

2 PCS RS25 Switch Switch 1 P11 T MONT ROTARY SWITCH SILCER BAND 2 Пол 5 Позиција за прекинувачи на копчето за копче за позиција 2 PCS RS25 S

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Продаден како 2 / картон Силните полици со заварена жица обезбедуваат исклучителна сила и стабилност Ди�

① Житарки, Супа и Пошироко! Овие прекрасни чинии се само совршена големина и форма за уживање во житарки

Scroll