Свеж
Auniwaig Straight Shank Twist Drib Bit 4mm HSS-4341 Продолжена вежба за вежбање за метални дрвени челични алуминиумски алуминиумски прирачни работи DIY 250мм должина сребро 1 парчиња

Auniwaig Straight Shank Twist Drib Bit 4mm HSS-4341 Продолжена вежба за вежбање за метални дрвени челични

Достапност: Достапно.
DEN 110.24

【Параметар】- Дијаметар на сечење на работ : 4мм / 0,16 "; дијаметар на шанк : 4мм / 0,16"; вкупна должина : 250мм / 9,84 "; Материјал : HSS-4341; HRC : 62-63 【Алатка за челик со голема брзина】- Висока speed steel straight shank tool is good for most general purpose applications, offering a combination of hardness and toughness for wear resistance. 【Easy Drilling】- This sharp point tip and twist design increases cutting speed and helps clear chips and debris away from the bit, намалување на триењето и топлината за побрз; почист процес на дупчење. 【Безбедна алуминиумска легура; железо; бакар; месинг и метални материјали. 【Параметар】- Дијаметар на сечење на работ : 4мм / 0,16 "; Дијаметар на Шанк : 4мм / 0,16 "; вкупна должина : 250мм / 9,84"; Материјал : HSS-4341; HRC : 62-63. 【Алатка за челик со голема брзина】- Алатката со голема брзина на челик со права форма е добра за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење. 【Лесно дупчење】- Овој дизајн на остриот момент и дизајнот на пресврт ја зголемува брзината на сечење и помага да се исчистат чипови и остатоци подалеку од малку, намалување на триењето и топлината за побрзо; Процес на почиста дупчење. 【Безбедна алуминиумска легура; железо; бакар; месинг и метални материјали. Auniwaig Straight Shank Twist Drib Bit Extension Drill Bit For Metal Steel Steel Aluminum Aluminum Alloy Manual Diytechnical Parameters Cutting Edge Dialmeter : 4mm / 0,16 "Дијаметар на Шанк : 4мм / 0,16" Вкупна должина : 250мм / 9,84 "Материјал : HSS-4341 HRC : 62-63 COLOR : 62-63 COLOR : 62-63 COLOR : Функција за сребропродукција 1. Овие битови за вежба се многу лесни, елиминирајќи ја потребата за централен удар, правејќи сечење побрзо и помалку моќно, спречувајќи поточно одење и сечење не'рѓосувачки челик, благодарение на неговиот прецизен дизајн на склон на сечилото, секој бит обезбедува брзо дупчење со одлично Отстранување на чипови. Овие битови за вежба се широко користени во метал, тој е идеален за сечење тврди легури како што се не'рѓосувачки челик и леано железо, не е погодно за стакло или керамика. Металниот комплет за битови за вежбање има директен дизајн што го прави Полесно е да се поправи и прецизно машината, заштеда на време и подобрување на ефикасноста на работата.

За производот

Купувачите избираат и

Процесор На Мини КОМПЈУТЕР Без Вентилатор : Intel 8Та Генерација i58250 U 4 Јадра 8 Теми; Основна Фреквенција : 1,6

●Надградена и задебелена енкрипција ● дебелината и густината се ново надградени, материјал од наносмо

Екстензии На трепките Макс Лепак За Врска / Лепило Брзо Силно Црно / Небо Тип Д34 Брзо Сушење / 46 Неделно

Повеќе џебови со патент ви даваат многу простор за складирање Два начина за носење : ранец или вкрстено �

Dialight LED диоди, ламби и хардвер Дел број 8010332500 Прашајте за попусти за волумен и количина...

Ротирачка диода (B5255702 B5255712 B5264822) за генератор од 740 серии Ротирачка диода (B5255702 B5255712 B5264822) за генератор од

Бургундија Бели Балони За Дипломирање : Секој сет вклучува 36 парчиња 2023 балони од латекс за дипломирање,

Модел : RG36 B / BGE Во САД : Бродот преку епакет (околу 614 дена за пристигнување) во Канада / Мексико : Бродот пр�

Пакетот вклучува (1) Sandisk Extreme Microsd Картичка 1tb Со Адаптер и (1) Сѐ Освен Читач На Micro SD Картички Stromboli Џи Мави�

HDMI, YPBPR и USB 2264 излези за стриминг Енергија / видео / контрола на 2 CAT5 до 150 метри за камери за серии Zoom Shot / Wide

Лесната Метална Лента За Глава Нуди Издржливост И Прилагодливо, Удобно Вклопување Интуитивни Контроли

30 галон капацитет Хемиски отпорен MDPE со U Максимална температура на континуирана употреба : 140 ° F (60 ° C), м

Рачки со лесно грабнување, дизајнот со ливчиња ја задржува прашината Склопувачки за компактно складира

Има високо квалитетна функција на звучникот Шарена светлина обезбедува фантастична амбиентална светл�

Прецизна Површина за Сечење " Изработена Со густа, тешка пластика, нашите табли за сечење без БПА и латек

[Голема вредност] : 2 Парчиња По Пакување, Многу Зделка, ова огледало за бричење му дава на вашето лице цел

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

Споделете Со Семејството И Соседот : FST3 и FST2 се претходно поставени со 22 FRS канали без лиценца, подготвен�

МултифункцииМоже да се користат како штанд за торта, штанд за кекси, штанд за прикажување колачиња за де

【1,0мм70мм опсег на зафат】 Вкупно сет на колекции од 13 парчиња; Широк опсег на зафаќање : 1,0мм, 1,5мм, 2,0мм, 2,5�

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

НАЈДОБРА КОМБИНАЦИЈА : шарден 124 во 1 комплет за алатки за поправка на електроника вклучува 110 комплети з�

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

100% не ткаена ткаенина Затворање на патент За еднократна употреба Не ткаена ткаенина Подолг патент се пр

Изработени од квалитетно стакло, издржливи Козметичкото подфлаширање е изработено од висококвалитете�

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Големина : М2, должина : 27мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Ништо Тип на завртка : Завртки за расто

Количина : getе добиете 13 листови налепници на француска уметничка уметностТоа да изгледате секси и шарм�

Растворувач печатен на винил за професионален квалитет Трае 35 години затворено или надворешно користе

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИСПИ : Екранот е видлив само �

Едноставно вклучете го ВО ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР и подготвени сте да играте! Едноставно вклучете го ВО ВАШИОТ

10% Вискоза Капакот на секачот има едноставен дизајн, но практичен во употреба, обезбедувајќи ви подобро

Пластика Затворање на привремено 100% сосема нов и висок квалитет Звук со висока дефиниција, компактен и �

Вистинската големина е висока 34"широк х 22" ЛЕСНО За Нанесување ќе ја добиете инструкцијата Изберете бој�

5 компјутери Број на иглички по ред : 2 број на редови : 1 10мм директно пин, средно стапало, терминал P = 10mm 10mm

Умерено до вкочането чувство на педалата; непречено вклучување со залиха до штракаат со мала брзина Под

# Димензии : Преголемата Големина На Столчето За Кампување е 24,8"д х 38,2" В х 39,4 " Ч, Тежината е 12,8 ФУНТИ Се пр�

БЕЗБЕДНА СПОЈКА нашиот брич со бербер со исправен раб е минимално изложен за да можете јасно да видите �

Димензии (во инчи) : 4 h x 4 W x 1 / 4 D Одделение за конструкција Не е препорачана инсталација на подот...

силика гел Quality Reusible Plul Face shield се изработени од Висококвалитетен силиконски материјал, издржлив и лесен

Направено од метал Идеален избор за фаќање прекрасни семејни спомени Мерење на дијаметар од 3 инчи...

●За Секоја Пилула Со Големина До 0,8 Инчи, Сплитерот За Пилули е лесен за сечење пилула на 1 / 2, 1 / 4, 1 / 8 Најд

Scroll