Свеж
Philips HDR112 Tivo дигитален видео рекордер

Philips HDR112 Tivo дигитален видео рекордер

Достапност: Достапно.
DEN 447.84

До 14 часа капацитет за складирање Функција за инстант репродукција од 8 секунди. Пауза, брзо напред и премотајте. Копче за скокање до живеење на далечински управувач. 4 Поставки за квалитет на слика. До 14 часа капацитет за складирање. Функција за инстант репродукција од 8 секунди. Пауза, брзо напред и премотајте. Копче за скокање до живеење на далечински управувач. 4 Поставки за квалитет на слика. Од производителот Што е Ti Vo? Тиво ви дава крајна контрола врз гледањето на ТВ : Никогаш не пропуштајте момент на акција! Контролирајте го дејството со можност за пауза, премотување, бавно движење и моментално репродукција во живо телевизија. Tivo автоматски ги снима вашите омилени емисии. Му кажувате на Tivo еднаш и ги снима за вас секој пат кога ќе се емитуваат. Не е потребно програмирање! Научете го тиво, каков вид на емисии што ви се допаѓаат со притискање на „палците нагоре“ или „палците надолу“ на далечинскиот управувач Tivo. Tivo автоматски ги снима вашите омилени емисии, а други можеби ви се допаѓаат што одговараат на вашите преференции. Сите ваши емисии се снимаат дигитално, така што нема пребарување преку видеокасета за да ги пронајдете вашите емисии. Како работи Tivo, го купувате личниот ТВ приемник и се пријавувате за да ја добиете личната телевизиска услуга TIVO. И услугата и приемникот се компатибилни со кабел, сателитска и покривна антена. Приемникот едноставно се поврзува помеѓу вашиот ТВ сет и кабелската кутија, сателитскиот приемник или антената/коаксијалниот кабел. VCR исто така може да се вклучи во приемникот да дејствува како архивски уред. Услугата работи со правење ноќен телефонски повик за да ги добиете ажурираните информации за програмата што треба да ги функционира. Податоците обезбедени од личната телевизиска услуга TIVO работат на идентификување и снимање покажува дека сте ги побарале конкретно и други претстави што може да ве интересираат. На овој начин, TIVO е секогаш полн со програми што сакате да ги гледате секогаш кога ќе го вклучите вашиот телевизор. TIVO исто така го доставува следново на вашиот приемник секој ден : Ексклузивно списание Tivolution-Дневен инсајдерски водич за најдобро програмирање на телевизија. Ексклузивни мрежни изложби-високи светла и ажурирани информации за најновите филмови и најдобри програми од најголемите мрежи на телевизијата.

За производот

Купувачите избираат и

Применливо за инженерство за каблирање на телекомуникациска мрежа, дневна работа за одржување, лов на л

2 во 1 светлина : Елегантен, стилски и удобен додаток во која било спална соба, ова 2во1 кревет топло и лад�

●Мотор Со висока Ефикасност ● Моќно јадро, квалитетна бакарна жица, стабилен и сигурен излез, низок шум

100% полиестер Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете Антипил 100% полиестер

Ќе трае долго време без ' рѓосување / протекување Висококвалитетни затворачки вентили во прехранбената

100% полиестер Бејзбол капа е 100% измиен памук направен, гроздобер стил на измиен, еколошки боење без ирита

Компактна големина : Целокупната должина е 110in за леснотија на инсталација Ефикасноста се движи до 84,5% И�

ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : Огноотпорни, Печка За Топење Гас, Ковач Ковач,Печка, Изолација На Шпорет на Дрва, Дува�

2 парчиња Дрвото Е Добро Тексас Алатка Ролна Голема Алатка Ролна : оваа алатка ролна мери 12 "Х 24" и е напра�

®Широка Компатибилност+м 2 компатибилен со М 2 PCIe Nvme M Клуч, NVMe B+M Клуч SSD Во големини 2230 / 2242 / 2260 / 2280.НЕ е ком

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Гради сила Развива координација Подготвени за употреба Овој производ е дизајниран и произведен само за

Овој комплет е детални делови за Tamiya / Hasegawa 1 / 48 [SE] F14 A PlD GE издувна млазница и по сетот на горилникот (отво�

БЕГАЈ ОД ЛЕНТАТА!! Со Бубачки, нема повеќе да се занимавате со испотена, испотена лента што паѓа од СРЕДИ�

Соберете и расклопете во чукање на срцето; Одлично за патување Проодделение, ткаенина отпорна на топлин

100% сплит палма од кравјо висока отпорност на абразија и пункција создава издржлива ракавица за зимска �

Направени во САД и увезени Опремено затворање Само миење на рацете Направени во САД и увезени Нашите об�

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

Собрание за замена на проекторот NEC NP05 LP со оригинална сијалица OEM внатре Собранието има оригинална сија

Агол на чекор : 1,8 °; Оценета струја : 13а; Одржување на вртежен момент : 0,4n*m; вртежен момент на притвор : 2 То�

Ланец на лисја, врски за поврзување За ланецот на виklушкар, ANSI Standard Големина на теренот (П) : 0,625...

Пакување од 30 Моливи(3 Пакувања од по 10 Моливи) Обезбедува запишување еквивалентно на 2 1 / 2 дрво случај мо

Оставете ја ilarlity да започне со комплетот за опстанок на јавниот тоалет! Конечно!, ‘Комплетен јавен паке

60% шифон, 40% полиестер Само миење на рацете Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, удо

Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер Материјалот е сигурен и издржлив...

Апсорбира ексудат од рана и создава заштитен гел за амортизирање и оптимална околина за заздравување н�

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Направете ги вашите белешки позабавни благодарение на ов�

Компактен дизајн со интегрирана глава за пареа и складирање на цревото Брзо загревајте со 30 минути конт

Име На производ Реле Реле Модел БрMy4nJSocket Модел Бр.Pyf14action 4pdtcoil Напон : DC 12 V 24 V 110 V 220 VContact Напон5a 240 V AC5 A 28 V DCPi

【Големина】 Околу 22*22*362inch), 7 L капацитет 【Карактеристики】 Интелигентен режим на сензори, интелигентен

Scroll