Свеж
Премиер-линија 9034916 дрво завртки, рамна глава, погон на Филипс, #7 x 1 во, цинк позлатен челик,

Премиер-линија 9034916 дрво завртки, рамна глава, погон на Филипс, 7 x 1 во, цинк позлатен челик,

Достапност: Достапно.
DEN 175.84

Големина : #7 x 1 инч Рамна глава, погон на Филипс. Дизајнирано да се закачи дрво на дрво или да виси предмети на структурирана форма на дрво. Се одликува со остар зашилен врв. Во зависност од примената и видот на дрвото, понекогаш е потребна пред-дупчат пилот-дупка. Тип на нишка : Длабок, стил на точка : остар. Големина : #7 x 1 инч. Рамна глава, погон на Филипс. Дизајнирано да се закачи дрво на дрво или да виси предмети на структурирана форма на дрво. Се одликува со остар зашилен врв. Во зависност од примената и видот на дрвото, понекогаш е потребна пред-дупчат пилот-дупка. Тип на нишка : Длабок, стил на точка : остар. Завртки од дрво се користат за прикачување на две парчиња дрво заедно и тие имаат зашилен врв што помага да се вози во дрво. Понекогаш се потребни пилот -дупки за да се избегне поделување на дрвото.

За производот

Купувачите избираат и

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Материјал со висок квалитет направен со висококвалитетен ПВЦ Би можеле да се стапнат насекаде каде што

✔ Тапа за бања со 3 дупкиНашиот модерен широко распространет дизајн на тапа за бања со 3 дупки се бара од

Заштеда на простор Нашето здолниште и панталони заштедувања на просторот се дизајнирани да помогнат д�

Кинеска решетка за одмор на четки : Специјално дизајниран за употреба на трпезариска табела за одржува�

Нордиска железна ламба, мат технологија за боја Стилска, убава и стабилна, метална антикорозија, издржл�

За сечење дрва, пластика и композитни материјали дебели до 3 / 4 инчи Забите се прецизно изострени за да п�

Додатоците на Starlock Plимаат 3Д копачки интерфејс кој обезбедува поголема површина на површината на конта�

I35 Слушалки за Bluetooth bluetooth *1 УСБкабел за типЦ *1 Упатство за корисник 1 Носете торба 1 Кутија за подароци 1 100

Тип на производ : Ракување со материјали Димензија на пакетот на артикалот : 12 Тежина на пакет на артикли

Компатибилност : Направено за да се вклопи во Xiaomi Redmi Note 9s / Redmi Note 9 Pro / Redmi Note 9 Pro Max Држете : Овој флексиби

【Целоснофункционална дадилка камера и USB полнач】 : Нашата шпионска камера USB полнач е страшен уред за с�

XRT110 Replace Remote Control Compatible with VIZIO Smart TV E320 IA2 E322 AR E422 AR E502 AR E420iA0 E420dA0 E502 AR E401iA2 E420iA0 E320iA0 E320 IA2 E322 AR E422 AR E502 AR E370 VP E320 VT

Алуминиумска легура, Пу Додатоци за шетачи : Тоа навистина помага да се ослободи товарот за купување дод

Напон на напојување на сензорот за температура : 3 Резолуција на сензорот за температура : 9 до 12 бита при�

Полуизлечена гумена лента дизајнирана за електрична изолација со низок напон UL одобрено за употреба ка

Изборот на материјали, контролата на формите и дизајнот на функциите се исклучителни Хуманизираниот ди

Чист, едноставен и модерен дизајн, изработен од трајни материјали Трајни и моќни, со едноставност на цил

Се одликува со 50 слики на SD мемориска картичка Програмирани само за телевизори за проекција на Панасони

Апарат : Играчки за секс игра, алатки за СМ, ​​тоа ќе создаде повеќе забавно за возбудлив секс Вашата пр�

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

Број на модел Само само за референца, проверете го изгледот на предметот и вашиот оригинален дел внимат�

Најпопуларни користени поли торби за општи производи од светлина до средна тежина за да ги заштитат од �

Модулите за примопредавање Axiom QSFP28 100 GB се 100% компатибилни во сите OEM апликации Модулите за примопредава�

Колекцијата „Галеон Бања“ ​​плови од очекуваното со нови иновации, ножени акценти и дизајн на лакот С

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со Sony SMPN100 Media Player Приклучоко

Име на производот : Ротари датотека; Дизајн : глава на цилиндарот Големина на сечење : 6 x 18mm / 15 / 64 "x 45 / 64" (d*

Брз и лесен tinder Секое јаже на Tinder Firestarter е изработено од висококвалитетни, восок нанесена јута јажиња Ти�

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Големина : Екстра мала Производ # : 1927k WXS Заштитено знаме на Ото лента со памучно мешање на памук на задна�

Scroll