Свеж
Холихом од 19 инчи тркалачки ранец за мажи и жени деловни лаптопи торба за патувања

Холихом од 19 инчи тркалачки ранец за мажи и жени деловни лаптопи торба за патувања

Достапност: Достапно.
DEN 1135.84

Најлонска обвивка Само 4,8 фунти, 10% полесни од другите. Ранецот за тркалање може да има 45 L, погоден и за возрасни и за колеџ. Дебелиот дел од пена од пена од овој ранец на тркалање е доволно голем за лаптоп од 14 инчи. Надворешниот џеб може да држи дневни потребни работи како клучеви, пенкала, Flash Drivers. Лесно за чистење. 400 D најлонска ткаенина, издржлива. Алуминиумската легура може да се користи во дождливи денови. Поминаа 10000 пати се движат нагоре и надолу тестови, двојно повеќе од другите шипки можат да носат. Единствени тркала со висока густина. Специјален дизајн на грбот, свртете ја задната перница за да ги покриете тркалата за да ја одржувате облеката чиста. Размислени детали. Дебели широки ленти за рамо, памучна рачка одозгора, хуманизација поставена назад. Ранецот може да ги задржи вашите книги безбедни од капењето на водата. Најлонска обвивка. Само 4,8 фунти, 10% полесни од другите. Ранецот за тркалање може да има 45 L, погоден и за возрасни и за колеџ. Дебелиот дел од пена од пена од овој ранец на тркалање е доволно голем за лаптоп од 14 инчи. Надворешниот џеб може да држи дневни потребни работи како клучеви, пенкала, Flash Drivers. Лесно за чистење. 400 D најлонска ткаенина, издржлива. Алуминиумската легура може да се користи во дождливи денови. Поминаа 10000 пати се движат нагоре и надолу тестови, двојно повеќе од другите шипки можат да носат. Единствени тркала со висока густина. Специјален дизајн на грбот, свртете ја задната перница за да ги покриете тркалата за да ја одржувате облеката чиста. Размислени детали. Дебели широки ленти за рамо, памучна рачка одозгора, хуманизација поставена назад. Ранецот може да ги задржи вашите книги безбедни од капењето на водата.

За производот

Купувачите избираат и

Поддршка NVME протокол M2 Хард диск на интерфејс Компатибилен со М.2 хард дискови со различни големини...

Исчистете ја пластичната епрувета со капаче од портокалова завртка Големина на цевка : надворешен дија�

家居 装修 / 灯具 / Три бои бесконечно затемнето, бело светло топло светло неутрално светло како што сакате

8мм Отстранлив Црево Врски Должина на Јакна од 300мм 24 / 40 Заеднички 8мм Отстранлив Црево Врски Должина на �

Влакна Направени во САД или увезени Ткаенина : Средствата се изработени од голема синтетичка ткаенина, 1

Моторот испорачува ултра моќно движење на воздухот со шепоттивко перформанси, така што ќе ја добиете мо

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Врвен квалитет На Вртливите Глодалки се одликува со совршено усогласени прецизни наметнати вилици 3 Ин�

Го зголемува растот на брадата и густината за подебела и поцелосна брада Ги зајакнува влакната на брада

Тип На Производ : Снабдување Со Храна Точка Пакет Димензии : 7 Точка Пакет Тежина : 1 Земја На Потекло : Сад

95% акрилик, 5% спандекс Повлечете го затворањето Овој обичен моден џемпери за мажи кои одржуваат топли, у�

ДВАЕР ДИГИТАЛЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА ТЕМПЕРАТУРА Лесно МултиЕдиница Програмирање, 16а Spdt Реле Излез Серијата TS

Тенси масло (танацетум ануум) есенцијално масло 100% чисто и природно неразредено нерафиниран нерафинира

Функционални категории : мешање на вода чешма Материјал : Бакар Дијаметар на седиштето : 35мм работна тем�

Заштедете време : Поточно дизајнирано за да се направи примена на трепките брзо и лесно, овој сет на пинц

6 Teraflops на моќност за графичка обработка и 4 K Bluray плеер обезбедуваат повеќе потопни игри и забава Играјте

Слободна кука вискоза силна оптовареност на wallидот што носи кука за залепување кука 免 打孔 挂钩 强力 承重 墙

Дијаметар од 51ммДизајниран да одговара На Delonghi ECP3420 / EC155 / BCO430 / Ec260 Машини За Кафе Прецизно Истурањепорта

●Компатибилен Модел Q Торбата За Замена Компатибилна со Hoover Porta Power S1015 S1029 и CH30000 Комерцијален Канистер В

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Пакетот содржи : ќе добиете 2 парчиња држач за торба со катетер; Овој држач може да се задржи цврсто на ме�

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Номинален Напон : 600 V Ниво На Темпе

☛Висок Квалитет Дизајниран : Монтажни Носителот Прибор За Јадење Вклучени,Лесно Да Се Соберат, Чистење

Лесен во тежина и преклопен дизајн, лесен е за носење и складирање Намалете ги тресењата и вибрациите за

шорцеви мажи Атлетични шорцеви црни црни шорцеви за мажи јуниори слаби фармерки 5,5 инчи шорцеви мажи со

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 20g Содржина на пакет : пропелер 1 x CW

✿material : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, издржув

Број На Модел На производителот : DPSP4 DPCCL201N118 Број На Модел На производителот : DPSP4 DPCCL201N118 Поп П04Д / Докомо �

Продолжете, опуштете се : Нијансата комбинира нежни бои со смирувачки текстури за да донесе релаксирачк

Scroll