Свеж
10 парчиња PV Solar Fuse 1000V DC 10 * 38mm 1A 3A 5A 10A 15A 20A 25A 30A за заштита на системот за фотоволтаичен електроенергет

10 парчиња PV Solar Fuse 1000V DC 10 * 38mm 1A 3A 5A 10A 15A 20A 25A 30A за заштита на системот за фотоволтаичен

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Прекинувачи Switchesplease забележа 1а, 3а, 5а, 10а, 15а, 20а, 25а, само осигурувачи само 30А. Ако сакате држач за осигурувачи, треба да го купите држачот на осигурувачот.PV жица Осигурувачи за соларни панели - опсег на осигурувачи 1000 VDCA во пакет 10x38mm, специјално дизајнер за заштита и изолација на фотоволтаични жици. Осигурувачите на DC се способни за прекинување на ниските прекумерни преноси поврзани Дефект PV (обратна струја, мулти-орална дефект) низи на низа.ПрицииСоларни панели, соларни фотоволтаични, DC жици. Совети : Секогаш користете осигурувачи на позитивен и негативен терминал на кој било фотоволтаичен низа оценет до 1000 VDCELECTRICAL CRACEOCTISCARISCATED напон 1000 VDCAMPS 1 A, 3 A, 5 A, 10 A, 15 A, 20,25 A, 30 ARTATED капацитет на сопирање 33 KA DCMINIMUM INTREPTING RATEING 1,3 X INTIME Constone Constand under 1 MSASTANDADERIEC 60269- 6, EN 60947-3, DC-20 B.

За производот

Купувачите избираат и

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Доволна Количина : пакетот доаѓа со 4 парчиња водоотпорна камера за еднократна употреба 34 мм филм во бој�

Изолација кодирана во боја за лесна идентификација Произведено од месинг со голема сила...

ПОДОБРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕКОР : оваа корпа за отпадоци дава изјава со својот модерен, стилски профил и запеч�

ВИСТИНСКИ ПРИКЛУЧОК И ИГРА пар фарови СО лер светло за трчање (Возачка И Патничка Страна) Лесно за инста

【U V LED ламба за нокти со телефонски штанд】 Вклучува телефонски штанд на површината за да можете да ги на

За MDF PVC акрилно иверица дрво Дијаметар на Шанк : должина од 6ммблајд : 20мм22мм25мм28мм30мм Материјал : челик о

Живописни папки со метална боја се забележуваат! Слот за визиткартичка со умирање за удобни информации

●Компатибилност ●Совршено компатибилен За Поттикне Патување(со круг "вклучување / исклучување" копчет

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

СУПА ЛАЖИЦА дизајнот ќе ви даде прекрасно искуство и ќе ви донесе добро расположение за домашна кујна и

●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА€Доаѓаат со целофан кеси и шарени пресврт врски, одлично за ноќта на Вештерките парт�

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Micro Switch Es B0 KB напредстопзадназад DPDT 6 PIN Latching Slide Rocker Switch KCD46046 P Опис : �

Цврста конструкција на месинг Дурасална кертриџ без мијалник Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инстал�

Висока јачина : Има доволна јачина и ригидност за да се обезбеди точна позиција на секој подвижен дел, но

Земја на производство : Соединетите држави Врати и кабинети шарки и хардвер Производител : Алтроникс...

Држи до 120 главни делови; 25 капацитет за затегнување на листот 640 главни делови вклучени во пакетот Може �

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Засилувањето на превртувањето на тајвек обезбедува издржливост Внатрешноста на манила овозможува лес�

【Проширете за забава и палто нешто ново】 Наменето за DJI OSMO Action3 Магнетни еколошки додатоци 【Брзо ослоб�

3 пински метри пакет 1 година производство Направено во САД 3 пински метри пакет 1 година производство...

Вклучен е прилагодено хардвер за монтирање без жица за безбедно да ја обеси вашата рамка совршено Напра

Пакет со 16 точки од салфетки за пијалоци со 2пили Приближно 5 x 5инчни преклопени; направено во САД Пакет с

? Прилагодливиот МОП носи поголема погодност за вашата работа за чистење и ја подобрува вашата работна �

●Моранди Лепливи Јазичиња Со Линијар ● нашиот комплет лепливи јазичиња е дизајниран во 60 различни бои,

Производите на KFD се овластени UL / CE / FCC / ROHS, гаранција : 30 дена бесплатна размена / 36 месеци гаранција

【Совршени предосветлени Божиќни украси на отворено / затворено】 : Вештачкото семејство на ирваси на Бо

★ 【Функција】 : Кога ќе прошетате близу до вратата, ќе открие личност и активирање автоматски да се отво

Ако Барате Лесен Начин Да Предавате Граматика, тогаш ви требаат овие постери за наставници по англиски �

【*Уникатен подарок*: : Барате совршен подарок? Не гледај понатаму! Нашата налепница и тетратка за црта�

Microlab 3505850 MHz 13 DB Tapper Microlab 3505850 MHz 13 DB Tapper Microlab 3505850 MHz 13 DB Tapper 3 : 1 однос на разделување Испорачана заграда за м

Силика гел Задоволство од ултра напојување : Еротските експерти за играчки во и Колт, пионерите на машко

Д Кадрава : Д кадрави трепки давајќи чувство на продолжување на трепките, ги прави трепките да изгледаат

Производот е 5lb 3 / 8x8 HD Spike Nail Лесен и едноставен комплет за употреба Производот е произведен во Кина Диме�

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

Боја : Црна Направено со материјал „3М Скотскал филм“ Водоотпорен и издржлив, не остава остаток на лепи�

Scroll