Свеж
Fauuche Tap Baly Faucet Faucet Basin Mixer Tap и ладна вода ротирачки месин за месинг мијалник за бања бања бања тапа тапа

Fauuche Tap Baly Faucet Faucet Basin Mixer Tap и ладна вода ротирачки месин за месинг мијалник за бања бања бања

Достапност: Достапно.
DEN 755.20

Добро изработка : славини за мијалник за бања обработени со многу грижа за секој чекор, еколошки го прави производот сјајно и исклучително, кои спречуваат гребење, отпорни на корозија и одржуваат сјај за долго време и ја одржуваат својата форма Технологија за обработка - Повеќекратното полирање и прекрасната завршна обработка на хром е многу рефлексивна компатибилна со лесно чистење и се спротивставува на корозијата на гребнатини и оцрнување. Допрете за мијалникот на водопадот има керамички кертриџ со керамички диск што може да преживее 500.000 пати отворен и затворен тест. Софистицираниот керамички инженеринг обезбедува и практичност и контролна прецизност. Добар квалитет : Деловите за прицврстување на тапата се изработени од високо квалитетен месинг. Вентилот за керамички диск е подложен на 500.000 тестови за отворање и затворање за да се обезбеди долготрајна работа. Затоа, може да има капки вода во производот што го добивате. Те молам, не грижи се. Лесно за инсталирање : содржат две црева за врска од не'рѓосувачки челик компатибилни со ладно и вода. Лесно за инсталирање следејќи ја инструкцијата вклучена во пакетот. Погоден компатибилен со стандардниот интерфејс G1/2 Велика Британија. Почитувани клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Спецификации на производот : | Тип на тапа : славини за мијалник за бања | Карактеристики : Водопад | Тип на инсталација : Центрите | Дупки за инсталација : една дупка/2 дупка | број на рачки : единечна/двојна рачка | финиш : хром/четкан | стил : современ/ретро | Студено и прекинувач : Да | Материјал за тело на тапа : месинг | Материјал за рачка со тапа : легура на цинк/герамика || Функција на производот : | Двојни 2 рачки Еднонасочна лесна инсталација, лесна за чистење, палуба за монтирање на влажна лента за мијалник. | Месинг конструкција што обезбедува издржливост и подолг живот. Квалитет и долга издржливост. | Комплетна со стандардни 3/8 инчи и црева за ладна вода и додатоци за инсталација. Издржлив, долг живот. Инсталација, проверете го целиот интерфејс за да се осигурате дека работи правилно || Услуга за клиенти | Ако има некој проблем со миксер за миксер на Countertop, ве молиме, не двоумете се да контактирате со нашата услуга за клиенти и ние апсолутно ќе ви дадеме 100% задоволително решение.

За производот

Купувачите избираат и

Контејнери за зачини, Изработени од ПП кои се одликуваат со стабилност и издржливост, многу тврди и мазн

Добро за нега на кожата Тоа ја прави кожата мека мазна и блескава 100% билни, 100% природни без хемикалии...

Мек лаик бесплатен дизајн Вклучува 6,8 стапки отпорни на ситни цевки со кислород Издолжена големина на в�

Дали барате прекрасна закачалка за облека за бебиња? Нашите закачалки со челичен клип обезбедуваат под�

СТП+Платно Произведено во САД Или Увезено Димензии 10,6 х 10,6 х 10,6 инчи (Lx Wx H) Материјал коцката склоплива �

√ Цврст метал : Металната рамка за чадори користи процес на боја на печење со висока температура, по мар�

Оваа ставка е прстенот за бања во земја на Рохл само за A1808 A1407 A2108 A1408 и A1409 плука во сатен никел со разгоре

✨ Пароброд на лице : Пароброд за лице е нов вид пареа што генерира нанојонска пареа Нано пареа во комбин�

Пад на замена за Wilden AODD пумпи со еквивалентни прават и големина Пумпите со двојна дијафрагма управувана

Тамката за складирање на дното на вода, лесен за чистење на вода Деликатна изработка и елегантна форма...

€ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : ТЕШКИ 16 мл ВРЕЖАНО ПИВО ПИВЦЕ СТАКЛО Ние користиме висококвалитетни тех

[КОМПАТИБИЛНОСТ]куќиште За ipad Од Вистинска кожа Дизајнирано За Apple (број На Модел а1893 А1954) / 2017 i Pad 5Та Ген

Тена Проскин Долна Облека За Жени Со Конфиоар 100% Технологија за Дишење Заштитната Долна Облека Тена Про

Ова е комплет 2 пакувања Infinity Pur WW30 е лепило од дрво до дрво полиуретан топло топење (PUR) Овој кертриџ е точ

100% слама За жени, камиони за мажи, риболов бејзбол капа, мрежи за бејзбол капачиња, црна симпатична рибол

Одличен подарок Најдобар избор за складирање на накит и транспарентна книга за складирање накит е исто

Гарланд за фото рамки и идоли е целосно рачно изработена, со најдобар квалитет на материјал Мала е целос

Продажба на гимнастика игла Пинот на ниво на гимнастика Продажба на гимнастика игла Пинот на ниво на ги�

Продаден како 2 / пакет Лесно се прицврстува на полиците со жица со големина Продаден како 2 / пакет Лесно

Складирање на дрвени игли за шиење : Во пакетот има само 1 кутија за складирање на игли за шиење Складира�

Тежина : 32 G; Име на производот : Тркалезна шипка Главен материјал : HSS Содржина на пакетот : 1 x струг Влезна

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 50 Јасна Пластична Шут Чаша1оз ЕЛЕГАНТЕН ПРИБОР за ПИЕЊЕ : Пластична шут чаша со класич

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 38гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Стис

Мк8 млазниците се изработени од висококвалитетен месинг Тежок товар, долг работен век Лесен за инсталир

Повлечете го затворањето 30th Birthday Gifts for Women Men Best thirty birthday gifts for someone who was born in 1993, as perfect bday gifts for your daughter, son, g

Дизајниран со сјајни рабови на мрежи во боја, кои ги рефлектираат сончевите светла и ги прекршуваат шар�

Платно, Памук ГОЛЕМИНА И ИЗДРЖЛИВОСТ : 17" х 11.8 " и тоа е направено од тешки 100% 13оз природни памучни платно..

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со LG A380 за да мож�

Материјал : Алуминиумска Легура Екструдер : Боуден Екструдер Филамент : 1,75 ММ Погоден За : ЦР7 / ЦР8 / ЦР10 / Ц

Медицински ОДДЕЛЕНИЕ ТПЕ ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Здраво Чаши се менувач на играта кога станува збор за вашиот п

Автоматска решетката за сушење што може да се повлече, лесна за употреба, повлечена линија за миење и на�

Датумот на делење е 710 работни дена Секси памучни гаќички за жени, здраво исечени памучни гаќички за жен�

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

[Видео ширина = "1080" висина = "1080" mp4 = "https : / / cybertraderonline / wpcontent / uploads / 2022 / 01 / marketingvideomaker_16566590985399.mp4"] [ / видео] м

ТИВКА, ИЗБАЛАНСИРАНА ВЕНТИЛАЦИЈА : Шепотот Го чисти воздухот и разменува топлина помеѓу влезниот и изле

100% полиестер Црната бејзбол капа, црвена и црна бејзбол капа, црна бејзбол капа на капачето, опремена цр�

ДОТ (Одделение за транспорт) во согласност со уличното правно осветлување; ги исполнува или ги надминув�

Scroll