Свеж
4 парчиња кабел за кабел од не'рѓосувачки челик, метална жица пила рачен џеб жица јаже, пила за итно опстанок пила ПВЦ цевки за сечење на цевки за лов на пешачење во д?

4 парчиња кабел за кабел од не'рѓосувачки челик, метална жица пила рачен џеб жица јаже, пила за итно

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Содржина на пакетот : getе добиете 4 парчиња пили со рачна жица со 2 бои : црвена и црна, 2 парчиња за секоја боја, кои се доволни за споделување, замена и дневна употреба Информации за големината : Во јажето се мери околу 80 см/ 31,5 инчи во вкупна должина, должината на челичната жица е околу 60 см/ 23,62 инчи, а тежината на секоја жица е околу 17 g, флексибилни и лесни, лесни за носење. Идеална алатка за сечење на цевки за ПВЦ : ПВЦ -кабелот за цевки може да работи за цевки што се наоѓаат во тесни простори, што ви дава многу погодност; Без разлика дали станува збор за ПВЦ материјал или цевки како ПВЦ, ПЕ и АБС, може лесно да се сечат, тоа е убав додаток на секачите на ПВЦ цевки. Квалитет и цврста : жицата е изработена од не'рѓосувачки челик, цврст и силен, не е лесен за кршење; И забавата за зафаќање е направена од гума, така што не мора да се грижите да ги повредите рацете кога ја сече цевката со премногу сила. Објекти за опстанок на отворено : Оваа жица за опстанок се вклопува убаво во ранец и е идеална за сечење работи како дрво, пластика, коска, гума и меки метали за време на пешачење, кампување и други активности на отворено. Содржина на пакетот : getе добиете 4 парчиња пили со рачна жица со 2 бои : црвена и црна, 2 парчиња за секоја боја, кои се доволни за споделување, замена и дневна употреба. Информации за големината : Во јажето се мери околу 80 см/ 31,5 инчи во вкупна должина, должината на челичната жица е околу 60 см/ 23,62 инчи, а тежината на секоја жица е околу 17 g, флексибилни и лесни, лесни за носење. Идеална алатка за сечење на цевки за ПВЦ : ПВЦ -кабелот за цевки може да работи за цевки што се наоѓаат во тесни простори, што ви дава многу погодност; Без разлика дали станува збор за ПВЦ материјал или цевки како ПВЦ, ПЕ и АБС, може лесно да се сечат, тоа е убав додаток на секачите на ПВЦ цевки. Квалитет и цврста : жицата е изработена од не'рѓосувачки челик, цврст и силен, не е лесен за кршење; И забавата за зафаќање е направена од гума, така што не мора да се грижите да ги повредите рацете кога ја сече цевката со премногу сила. Објекти за опстанок на отворено : Оваа жица за опстанок се вклопува убаво во ранец и е идеална за сечење работи како дрво, пластика, коска, гума и меки метали за време на пешачење, кампување и други активности на отворено.

За производот

Купувачите избираат и

ГОЛЕМИНА : овој капак одговара на секој автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ со приемник за кука од 2 инчи Сликата е

Супериорна смола на сила Линеарната смола со мала густина спречува кинење Одличен отпор на пункција...

Стандарден 1 / 4 "16 женски до 3 / 8" 20 маж навојна заврткамесинг Направена е цврста конструкција и прецизнос�

Должина : 3 FT Компатибилен Со Брат Пдопир ПТД450 ПТД600 КомпјутерПоврзување Етикета Творецот Овој кабел мо�

Компактен дизајн Компактните дизајнирани преносни адаптери на Моред ги поврзуваат компјутер, работна

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Содржина На Пакетот : 50 (+ / 2%) Компјут

САМОЧИСТЕЊЕТО Никогаш не грижете се за рутинско чистење на резервоарот за вода благодарение на удобнат

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Водоотпорно куќиште од 60м / 196ft : Водоотпорно куќиште со надграден водоотпорен прстен за запечатување и �

Микро Прекинувачи СИЛНА СТРУКТУРА Силна структура, составена од легура на цинк и армирана пластика...

2карбидниот врв на дупчалката за сечење го максимизира контактот на површината на карбидот за подолг ве

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

Заврши : Сатен злато Димензии : 4 инчи должина 3 / 4 in Проекција (со база 1 / 4 x 3 / 4 in Тежина : 3,8 мл Вклучен е ха�

Разновидност : Кожната чанта за чанта за автомобил е совршена за држење чанти, торби и други предмети во

Чудовиште ЗаврткиОфицијален ЧудовиштеЗавртки Прицврстувач Продавницаединици : Метричкакатегорија : К

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со прекинувачот DLink DGS1008 D Приклучок�

САМОСТОЈНИ материјали : обработка на метали Материјал : Легиран челик Модел : Стандард Насока на конец : �

1 парче 18,5 унца Со масло од авокадо и путер од шеа , Нема парабени Флексибилно задржување 1 парче 18,5 унца

Контрола на печатачот : За МКС Робин Нано користи чип со голема брзина со голема брзина од 32 битни како г�

●Избрани Исклучителни Пенкала За Топчести Пенкала Ќе добиете 10 парчиња розово злато метални пенкала з�

Погоден за канцеларија, кујна, спална соба итн Силна способност за чистење, не само што може да го исуши �

Појас A / 4 L 1 / 2 x 81in OC Димензии на пакетот : 12 l x 1 h x 12w (инчи) Тежина на пакет : 1,0 фунти Земја на потекло : Кина.

Каде Да Декорирате? Отстранливата Налепница На Прозорецот Е Претходно Исечена, Лесна За Употреба И Лупе

1Првиот впечаток подобрување на вашите предмети согледува вредност во очите на клиентите.5 " Ви Благодар

100% памук Платенка за палто на жените на продажба Зимската зимска топла јакна е погодна за дневна дневна

Опсег : 00, 50 Продадени во секоја Типот на броење единици е Полнење На Хемии Направени во : Сад Опсег : 00, 50 П

2 Пакувајте Заштитник За Автомобилско СедиштеЗаштитете ги седиштата од кожна ткаенина од истурање, гре�

40 Економски Израелски Налепници За Знаме мерат по 1" х1, 5", по 20 налепници во секое пакување за вкупно 100 на

Пакетот Вклучува : Уланзи Ул06 Камера Топла Чевли Телефон носителот + УЛАНЗИ Камера Статив, Мт46 Алуминиум

ГО КУПУВАТЕ ИМАТЕЛОТ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТ

Вметнете Ширина( мм) : без вметнување, Дијаметар На Стеблото : мтфнл2020к16 лево Цврстина : 4245 Број на модел :

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

УпотребаПогоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе Лесно

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

Заварување Производител : Бернард Земја на производство : Соединетите држави Единица^Упатство за инстр�

Одговара на стандардна гасна маска од 40 мм Широко се користи за филтрирање на оганскиот гас и прашина Ус

Лцдекран со позадинско светло, лесен за читање Висок сензор за мерач на вирус Индикатор за ниска батери�

Scroll