Свеж
Тенис топка Пу кожен молив Пен за молив Организатор за патувања за шминка за шминка Преносна канцелариска торба

Тенис топка Пу кожен молив Пен за молив Организатор за патувања за шминка за шминка Преносна канцелариска торба

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

ПУ кожа+Платно во Оксфорд Направени во САД или увезени. 【Големина】 Големината на торбата со моливи е 8,3 "x 1,8" x 4,3 "(l*w*h). 【Материјал】 Организаторот на нашиот случај на пенкало е изработен од високо-одделение PU кожа и ткаенина во Оксфорд. Се чувствува меко и удобно, абење -резистентен и отпорен на нечистотија, и лесен за чистење. 【Дизајн】 Оваа убава и многу практична торба за складирање на пенкало доаѓа со : удобни рачки за носење на врвот, еден преден џеб со патент со голема големина, затворен затворен патент, слот за три картички. 【Мулти- Функција】 може да се користи како торба за шминка или држач за пенкало за моливи. Мал оддел е вграден во чантата, која може да се користи за поставување картички, банкарски картички, белешки и други предмети. Прилагоден дизајн на печатење, едноставен и модерен. Канцелариската торба е преносна и лесна, и може да се користи како молив, канцелариски додатоци, мала козметичка кеса, погодна за студенти, канцелариски работници и патници. Пу кожа+Оксфорд крпа. Направено во САД или увезена. 【Големина】 Торба со молив Големината е 8,3 "x 1,8" x 4,3 "(l*w*h). 【Материјал】 Нашиот Организатор на куќиште за пенкало е изработен од високо-одделение PU кожа и Оксфордска крпа. Се чувствува меко и удобно, отпорни на абење и отпорни на нечистотија и лесни за чистење. 【Дизајн】 Оваа убав изглед и многу практична торба за складирање на пенкало доаѓа со : удобни рачки за носење на врвот, еден преден џеб со патент со голема големина, затворање на највисоки патенти, слот за три картички. 【Мулти-функција】 може да се користи како торба за шминка или држач за пенкало за моливи. Еден мал оддел е вграден во чантата, која може да се користи за поставување картички, банкарски картички, белешки и други предмети. Прилагодено дизајнирање на печатење, едноставен и модерен. 【Повод】 Нашата канцелариска торба е преносна и лесна и може да се користи како кутија за моливи, канцелариски додатоци, мала козметичка кеса, погодна за студенти, канцелариски работници и патници. PU кожен молив Пен за молив Организатор за патувања Шминка за козметичка чанта Преносна канцелариска торба, торбата има уникатен графички дизајн.

За производот

Купувачите избираат и

Официјални оски на бор дерби Отстранети се бурните и обележја Главата е аголна за да го намали триењето

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

Завршувањето на заостанатиот дел ги одделува или поврзува компонентите во системот за прецизно постав�

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Type Newcollet Type & Lableing : ER

Големината е 6 Хартија материјал Модел на прибор за маса Додаток на партијата Меѓународна салфетка за р�

?? Изолирани терминали на знаме Избор на : квалитетна обработка на бакарни и најлон материјали, трајно и �

★ Мултипакет вклучува 2 сиви влажни влошки за местење и 4 надградени микрофибер длабоки чисти влажни вл�

ЕУ РОХС : Во согласност со изземањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 741500 Автомобилство : Без PPAP : Без

Одговара на сите ѓаволи со нечистотија користејќи стил 12 ремени Официјален дел од нечистотија ѓавол Ле�

Уникатен стил на дизајн】 Овој кабинет за чевли со 4 преклопени фиоки е квадратен во форма, прикажува рет

Релеи Relays Features Suitable for wet ash and high corrosion proof requirements of the harsh environment, and the occasion of frequent switch, instead of the electromechanical relay is

Издвоите од толпата со овој уникатен дизајн Совршено фитинг корица го штити вашиот телефон Овозможува �

Погодното работењеможете да го прилагодите процентот на вода или материјалот за впечаток за време на р�

Панел за допир : Овој систем за безжични повици усвојува панел на допир, кој е отпорен на вода и масло Кон

Должина : M6x10mm (10 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : M4 M5 M6 Снабдување со DIY : Водовод Потекло : Кина н�

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : конкретно сертифициран компатибилен со ASM1 за да мож

Тешка должност, нашиот адаптер за возачи на шипки е изработен од висококвалитетен челик од индустриско

Стилски и практичен, дизајниран да одговара на скоро секој дом или канцеларија Тоа е мала, разноврсна ко

Артикулирана метеж Работна задна суспензија Автентичен дизајн на шара на гуми Детали за внатрешната ка

★ Студијата за единечна дупка за бања Таба за злато бања е изработена од високо квалитетен 304 не'рѓосув�

Оценка на напон : 12 V Тековен рејтинг : 0,15 A Ниво на бучава : 17,5 d B (A) Тип на лежиште : ракав Димензија на рамк�

Вие ги купувате на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба :

Стабилна изведба Уредот за напон на напон е изработен од прецизни електронски компоненти, со подолг жи�

Трајни и високи јаки направени со материјал со голема цврстина, нашите алатки за отстранување на хидра�

Дрвени работи и разни видови мелење и полирање Големина : 330х10мм, 457х13мм, 520х20мм(Опционално) Ронки : 40 / 60 / 80

Одлична умешност и тактилно чувство Може да собереш пара додека ги носи овие нараквици за работа со суп�

Контра тежина Pawl : Брави безбедно во место за да се спречи лизгање, истовремено дозволувајќи лесни прила

Hands Ewn за совршено да се вклопи за Xiaomi Redmi Note 4 Оваа торба ќе одговара само на Xiaomi Redmi Note 4 без никакви дополн

Подолу информациите се само за пакување LED осветлени контроли Специјален мотор со висока сила 7x мултипу

Висок квалитет : Сетот на држачи за садови за игри со видео игри се изработени од увезена водоотпорна по�

Diecast Car & Accestory пакет вклучува : 2022 NTT INDYCAR, #20 CONOR DALY / ED CARPENTER RACING GREENLIGHT 11162 1 / 18 SCALE DIECAST CAR Случај за прикажува

Тежина : 58гр; Боја : Сребрен тон Име На Производот : Огледало Ноктите; Материјал : Метал, Месинг Содржина н�

Цврст материјал : Нашиот рустикален знак за дрво е изработен од иверица, карактеризиран со нетоксичен, б

Замена Holmes HM3607 Huridifier Filter Количина, 8 го заменува Holmes HWF75, HWF72 AIR FILTER Стапици во вода нечистотии и растворен

Потешкиот монитор на мониторот за да има два екрани од 15 "35" : со засилена тешка база и голема гасна проле�

Два режими на мерење : Тип на пребарување и тип на пин Со метрика и конверзија Автоматско исклучување и р

Завртките на капакот на главата на штекерот се челик од легура од 12,9 одделение, кој нуди отпорност на хе�

【Комплети за сликање со дијаманти со целосна вежба】 висококвалитетни дијаманти ја покриваат целата с�

Домаќинството за бања за бања што ја стружеше артефактот лесен третман на дамки од вода дамки од масло з

Метална рачка , Класично обликувана метална рачка со коегзистенција на тежината и чувството, и текстур

пластика Кутија За Скапоцени камења За нокти : тоа е едноставно во дизајнот, но многу е практично да се к�

Надворешно IP65 водоотпорен : Поддржете го 24 часовното снимање на временски услови Може да се постават вр�

? Лесен 1 сет на додатоци Неколку вреќи со дијамантски сечење во боја на ринстони мониста Ако сте долгого

Scroll