Свеж
Носител на картичка за картички од кравјо место PU кожна кредитна картичка за лична карта торбичка за лепила за лепила за сите паметни телефони за сите паметни теле?

Носител на картичка за картички од кравјо место PU кожна кредитна картичка за лична карта торбичка за

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

Силен материјал : држачот на картичката на кравјото место е изработен од висококвалитетна кожа PU Овој силен и издржлив материјал ќе ја задржи својата форма и картичките нема да испаднат. Ви овозможува лесно да чувате 2 картички или готовина, како што се : лична карта, кредит, визит -картичка, картичка за членство, картичка за осигурување, картичка за попуст, итн. Универзална големина : Големината на клипот е 3,35 "x 2,45", што е многу погодно за Повеќето паметни телефони со 4,7 "или погоре, како што е i Phone. Супер лепливо лепило од 3 ме : Држете 1-2 картички на тој начин, засилете ја вашата погодност и чувство. Повеќе повеќекратна употреба од вашето очекување-не се користи само како држач за телефонски картички, овие џебови за лепило може да се користат и како таен џеб во личен шкафче, Организатор на кутии за ракави Паркинг картички или готовина, држач за далечински управувач на задниот дел на ТВ или дури и како скриен оддел за вашата торба за теретана. : Не е погодно за нерамни или силиконски и стаклени површини. И има обложување против прсти на задниот дел на овие уреди што не дозволува лепило од 3М, така што препорачуваме случај со овие модели на телефон.

За производот

Купувачите избираат и

Заменски појас : Погонскиот појас е клучна компонента на четката за напојување со миленичиња што овозмо

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Сент Луис кардинали Специјалните заштедуваат

100% пластика Четката прави кратка работа на чистење, вградена рачка со ергономски дизајн за поголема удо

Поддржува топол приклучок не е потребно надворешно напојување, USB автобуснапојуван Поддржете ги сите т�

● Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на боја на печење со висока температура, по мари�

❤ [Пакетот вклучува] : Силиконските поштенски врски вклучуваат 20 парчиња силиконска лента од 4,5 инчи, 10 в

Едноставна полица Нашата wallидна полица е изработена од високо квалитетно дрво и пластика, што не е лесн�

„Комплет за кожа“ вклучува капак на кожата, палма кожа, упатства за апликација и стискање Налепница за

Земја на производство : Кина; Материјал : Електронски делови, алуминиум; Нето тежина : 2g Содржина на пакет

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

【Импресивен дизајн】 Дизајн на апстрактна уметност декор на модерната статуа е инспириран од оган и во

Ексклузивна формула #2 HB Graphite Core обезбедува дополнителни мазни перформанси 100% латекс и отпорен на измам�

◆ 2 парче Копче за копче за менувач на менувачот на автомобилот + Поставување на капакот на сопирачката

●2 БАТЕРИИ ШТО СЕ ОДВОЈУВААТ И ДО 90 МИНУТИ траење на траење q вакуум безжичен на полнење се одликува со б�

Мерачите исполнети со течни / глицерин се специјално дизајнирани за апликации каде што се присутни вибр

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба...

Еден лесен мини приврзок од колекцијата Крис Стил : Современ модерен светлосен тип : приврзок Заврши : По

Надворешни димензии( W x H x d) : 0,7 x 0,4 x 2,7 инчи (18 x 9 x 68 mm); Тежина : 0,4 mz (12 g), што го прави погодно за главната ед�

Потекло : CN (потекло) Користете : камера Големина : Ништо Број на модел : MH65 Потекло : CN (потекло) Користете :

Бр S06401 Ролериски ланец Бр #40 Стандарден ролери, не е само стандарден ланец Е во согласност со ANSI (Америка�

Изолираниот модул за фреквенција до напон ги претвора сигналите за пулсот на фреквенцијата од 010k Hz во с�

72% полиамид, 28% еластан Повлечете го затворањето ➤ Униски вкрстено половината : Оваа јога хеланки со шик

2 различни форми за различни типови куќи, 95 "x 24" табела за 2 лица кои работат во исто време 4 "Стенд за прика

Креативен и многу точен : Екстремно креативниот дрвен дизајн го прави овој термометар на собна темпера

дрво Направени во САД или увезени 🎁 Нашите музички кутии се изработени од висококвалитетно дрво, уба

100% полиестер Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики и�

? Полна со личност, со тоа, вашата бања повеќе нема да биде монотона СТУДИ : Висококвалитетен прстен за се

2x72 Политички појас на плута со 2 мл Бело соединение за тампонирање Направено во САД со бело острење и там

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

100% мешавини материјали Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете...

Карактеристики : алуминиумско силикатно огноотпорно влакно ќебе со игла, ќебе за топлинска изолација е

Оваа гаранција за прекинувач на селекторот 5 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 5 години, мо�

Hotешка терапија : Олеснување на стресот, болка во вратот, грчеви, притисок на синусите, болка во ушите, ко�

Точно дизајниран за површината GO 3 (2021) / Surface GO 2 (2020) / Surface Go (2018) со врвна плетена ткаенина Преносен диза�

Големина на налепница : 4,50 од 2,61 инчи Секоја нарачка вклучува две налепници Сите нарачки доаѓаат со четк

Тип : острилка За Моливи Материјал : надворешната обвивка е изработена од пластика и силикон, што е безбе

После залепете, притиснете цврсто и по време Најдобро е за тоа во текот на ова По долго време на употреба

Пакет од 8 гејмерни плочи за роденденска забава Плочи за хартија мерат со дијаметар од 18 см Идеално за се

Да се ​​види, бидете безбедни напојувани со батерија со мали копчиња, овој LED шлакански опсег обезбеду�

Направено од полиестер со висока густина, многу удобно за носење Ако не сакате да носите голема торба на

Висококвалитетен гумен метарски и не'рѓосувачки Дизајн на удобност Прилагодлив без проблем со големин�

Scroll