Свеж
01 02 015 Радио приемник, лесен за употреба FM радио за U Disk за мемориска картичка за Office за отворено

01 02 015 Радио приемник, лесен за употреба FM радио за U Disk за мемориска картичка за Office за отворено

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Едноставно работење : Копчињата се едноставни и јасни, и лесно може да се користат од стари лица или деца Добра перформанси на приемот на радио : Подобрени се напредни радио чипови, анализа на сигнали и можности за прием се подобрени. Преносна и лесна : мала големина, мала тежина, лесна за носење, поддршка мемориска картичка, usk disk вметнете и играјте. Стилски изглед : Раката се чувствува пријатно, погодно е да се носи и користи, а способноста против есента е силна. Одличен квалитет на звукот : Двојни возачи со високи перформанси, стерео звук реализиран од 3,5 мм слушалки за интерфејс. Едноставно работење : Копчињата се едноставни и јасни, и лесно може да се користат од стари лица или деца. Добра перформанси на приемот на радио : Подобрени се напредни радио чипови, анализа на сигнали и можности за прием се подобрени. Преносна и лесна : мала големина, мала тежина, лесна за носење, поддршка мемориска картичка, usk disk вметнете и играјте. Стилски изглед : Раката се чувствува пријатно, погодно е да се носи и користи, а способноста против есента е силна. Одличен квалитет на звукот : Двојни возачи со високи перформанси, стерео звук реализиран од 3,5 мм слушалки за интерфејс. Мала големина, мала тежина, лесна за носење, поддршка мемориска картичка, us insert и play. Операцијата е едноставна, копчињата се едноставни и јасни, и лесно може да се користат од стари лица или деца. Перформансите на приемот на радио е добра, користејќи напредни радио чипови, подобрување на сигналите и можностите за прием се подобрени. Изгледот е стилски, раката се чувствува удобно, погодно е да се носи и употреба, а можноста за анти -пад е силна. Одличен квалитет на звук, двојни возачи со високи перформанси, стерео звук реализиран од 3,5 мм слушалки за интерфејс. Како да се користи : 1. DC5 VIN : Влез за полнење DC5 V, Ве молиме користете квалификуван стандарден полнач за мобилни телефони или адаптер за полнење на машината; 2. ЛЕР : Индикатор за полнење, осветлува црвено кога се полни, и се запали зелена кога е целосно наполнета; 3. Копче за волумен : Свртете се кон насоката на стрелката за да го зголемите звукот и обратно; 4. Интерфејс за мемориски картички : Можете да репродуцирате MP3 песни или гласови во меморија (не во MP3 формат, кој можеби не се игра); Обрнете внимание на насоката на мемориската картичка и не вметнувајте ја присилно, во спротивно може да ја оштети мемориската картичка или штекерот за мемориски картички на машината; 5.

За производот

Купувачите избираат и

За Моделите Форд Ф150 од 20182020 Година ( ОВИЕ ПРЕДВОДЕНИ Фарови НА ПРОЕКТОРОТ САМО ќе Ги Заменат Фабричките

ПРИМЕНЛИВО : овој капак на панелот за замена е специјално дизајниран ЗА PS5 Дигитално Издание Сите порти �

Половина детали за пивте Еден главен оддел со висечки додаток џеб, прилагодливи ленти за рамо, предниот

Материјал : Метал, Дијамант; Содржина На Пакетот : 1 х Дупка Пила, 1 х Пластична Кутија Женска Големина На К

①Вклучен пакет Има 24 парчиња клешти за сервирање за еднократна употреба во едно пакување, кои се доволн

[360° И 180° Двонасочен Држач] Одговара За iphone 13 Pro Max случај со kickstand нуди повеќе прилагодливи агли кои можат

€éd надграден mp21ya површински елемент на горилникот q : Mp21ya Површински Елемент На Горилникот ја снабдува

Серијата Бои е редовен дел од нашата постава на насловната страница и го содржи основниот стил "пеперут�

●Најдобар Избор За Подароци за Дами} избор за подароци за девојчиња и жени На Роденден, Денот на Вљубени

Големина( В х х х Д) : 1,6 х 0,6 х 1,0 инчи (4 х 1 Материјал : Порцелан Земја На Потекло : Кина Големина( В х х х д) : 1,6

КАПАКОТ НА ШТИТОТ на КАМЕРАТА користи Одличен занает, внимателно до секој детал за да му даде шик и убав

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено 95% Полиестер+5% Спандекс Изберете висококвалитет�

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Спар материјалот, текстурата на стаклото и шарената текстура додаваат боја на просторот Мермерна цилин

Погоден за обработка на нокти, стакло, пластика, метал, камен, керамички плочки итн Тип На Ставка : Вежба �

Северна Безбедност 770030 Серија Половина Маска Респиратор Мали НОС770030 S Ова Е Нова ставка УПЦ : 821812000824?Сев�

【Ткаенина】 материјал од фланелен коноп Платното од коноп фланел е подебела од крпа за затемнување, има

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

ФитментФит за 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 ГМЦ ЈУКОН ХЛ Сиера Дизајн Хром Домување Јасно Објектив Килибар Реф�

Полицата за Складирање Уредно се Вклопува На Секое Биро или Шалтер со Супер Капацитет за Складирање,Две

Ленена Ткаенина широка 59" (150 см) и продадена за метар сите нарачки ќе бидат испратени во едно континуира�

Оваа торбичка за паметни телефони со рамо ви овозможува безбедно и практично да го носите вашиот памете

ХУМАНО ГИ ОДВРАЌА ЖИВОТНИТЕ и ШТЕТНИЦИТЕ : ги Држи животните надвор од растенијата, дворовите и градини�

Замена за батеријата Datalogic 128004721 Единица по продажба : 1 Замена за батеријата Datalogic 128004721 Единица по прода�

Премиум каменина обезбедува одлична дистрибуција на топлина за еднообразно заруменување, па дури и гот

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Организатор Никогаш нема да заборавите да платите сметка навреме со овој месечен организатор на сметки

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

Накитот Создава сопствени Јаки Мини Игри многу забавни мини игри вклучуваат хранење, перење галење пре�

ИКУАИ 7 порти USB 30 напојуван USB C алуминиумски центар СО USBC до USBа адаптер, 12v / 2a адаптер за напојување и пре

Мазни и тешки патенти, овој ранец е супер сигурен и издржлив ЗА СЕКОЈА АКТИВНА ЛИЧНОСТ НА ОТВОРЕНО Има п�

Брзо исклучување конектор и SAE конектор со соларни временски отпорни SAE приклучок страна порта за лесна

Клипот за игла за коса е вид на формирана жица што се користи на жлебно вратило Лесно се отстранува Коли�

УНИКАТЕН ТАТКО ДА БИДЕ КОРСАЖ Прославете го доаѓањето на новороденчето на туш за бебиња или бебе посип�

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Појасот можеби не доаѓа во картонски ракав...

100% Полиестер Машинско Перење Црвен Конјункто Де ленсерија де терциопело дорадо кон куело Ен В пара мује

Scroll