Свеж
Куидамос во темните starsвезди, прилагодлив starвезден проектор за полнење за дома за спална соба

Куидамос во темните starsвезди, прилагодлив starвезден проектор за полнење за дома за спална соба

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

【USB полнење】 USB -кабелот е напојување со низок напон, што може да се поврзе со разни уреди, како што се компјутери, глави за полнење, мобилни напори, тетратки, итн, И многу е погодно за снабдување на електрична енергија во секое време и каде било. 【Како подарок】 Ноќната светлина на starвездите е најдобар избор за забава, декорација на спални соби, роденден, Божиќ, итн. И, исто така е најдобриот избор како подарок не само за деца, туку и за неверојатен starвезден проектор за возрасни. 【Намалување на бучавата】 Со напредната технологија за намалување на бучавата, проекторот на starвездите нема да прави бучава додека работи. Кога го користите за украсување на таванот во спалната соба, можете да го направите тоа без да влијаете на вашиот нормален сон. 【Интелигентна】 LED светло на проекторот за простории работи за дома. Испратете говорни команди за да го натерате LED проекторот да работи, да го вклучите/исклучите проекторот на Starвездите, дозволувајќи ви да уживате во паметен живот. 【Два режими】 Има два режима на контрола, режим на рачен режим и режим на апликации. Со режимот на апликација, можете да ја контролирате светлината на проекторот преку апликација на вашиот телефон, можете да изберете разновидни бои, да ја прилагодите осветленоста, да поставите различна сцена во боја, да го прилагодите режимот на контрола на гласот, итн. 【USB полнење】 USB кабелот е низок напон Снабдувањето со електрична енергија, кое може да се поврзе со разни уреди, како што се компјутери, глави за полнење, мобилни напори, тетратки, итн., И многу е погодно за снабдување на електрична енергија во секое време и каде било. 【Како подарок】 Ноќната светлина на starвездите е најдобар избор за забава, декорација на спални соби, роденден, Божиќ, итн. И, исто така е најдобриот избор како подарок не само за деца, туку и за неверојатен starвезден проектор за возрасни. 【Намалување на бучавата】 Со напредната технологија за намалување на бучавата, проекторот на starвездите нема да прави бучава додека работи. Кога го користите за украсување на таванот во спалната соба, можете да го направите тоа без да влијаете на вашиот нормален сон. 【Интелигентна】 LED светло на проекторот за простории работи за дома. Испратете говорни команди за да го натерате LED проекторот да работи, да го вклучите/исклучите проекторот на Starвездите, дозволувајќи ви да уживате во паметен живот. 【Два режими】 Има два режима на контрола, режим на рачен режим и режим на апликации. Со режимот на апликација, можете да ја контролирате светлината на проекторот преку апликацијата на вашиот телефон, можете да изберете разновидни бои, да ја прилагодите осветленоста, да поставите различна сцена во боја, да го прилагодите режимот на контрола на гласот, итн. Има два режима на контрола, рачен режим и режим на апликации. Со режимот на апликација, можете да ја контролирате светлината на проекторот преку апликацијата на вашиот телефон, можете да изберете разновидни бои, да ја прилагодите осветленоста, да поставите различна сцена во боја, да го прилагодите режимот за контрола на гласот, итн.

За производот

Item Type:
Projection Lamp
Material:
ABS
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 104x75x65mm / 4.09x2.95x2.56in
Weight:
Approx. 336g / 11.9oz
Power:
7.5W
Power Supply Mode:
USB cable
Light Source:
RGB
Luminous Flux:
30lm
Service Life:
30000H
Package List:
1 x Night Ligh:

Купувачите избираат и

Чеканите со мртов удар со тенок дизајн на главата го прават совршен за деликатна работа, како и за работ�

ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ : Големина : 3,3*3,7 инчиПогоден за 1224оз тамблери и чаши МУЛТИ ДИЗАЈНИ : овие носители на нос

Капите на дедо мраз се специјално дизајнирани за возрасни во божиќната сезона Ширина : 13 инчи, Должина : 1

Снимајте суперлативен режим на континуирано пукање и слики со временски пропуст со брзина на снимање д�

Специјално дизајниран и погоден За НИНТЕНДО 2Д Усвојува висококвалитетно стакло, отпорност на абење и о

Директна Замена Магла Светлината Покритие Компатибилен со 20092011 Хонда Граѓански ЕванФИШЕР ЕВА24372040264 Ка�

Библиски Стих Христијански РелигиозенВера Христијанска Уметност Кутија За Апчиња За АпчињаШарм Кутиј�

Светски Влез : НАПОН DC 1224 V Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско т

Дијаметар на удирање на главата : 0,9 инчи (22 мм) Вкупна Должина : 10,6 инчи (270 мм) Рачка и главата центар заед�

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Карактеристика : € висококвалитетен материјал q торбата за складирање на ѕид е изработена од висококва�

8 ВО 1 ЛЕПАК ЗА ГЕЛ за НОКТИ : гелот за лепак за нокти Бетикора може да се користи како лепак за нокти за вр�

●Компатибилни Модели● : Компатибилен со i Phone 12 Pro Max (6,7 инчи), не е компатибилен со други уреди ●Подарок�

●Чувајте го вашиот кокпит чист од нередот со Монтирање На Цестбон : крајниот систем за интеграција за ч�

Пестари е фокусиран на донесување радост на луѓето и сака да се забавува заедно Ние дизајнираме различн

Дизајниран за градители на модели и колекционери на возраст над 1242 години Високо детална пластика Скал�

ПОРИБЕНО ОД БАКЛЕГУЈ : Подготвен за испраќање од САД веднаш000 ПРЕГЛЕДИ СО ПЕТ ЅВЕЗДИ : од проверени клиен

1 / 72 скала Рачно составен и рачно насликан модел Високо детални, вклучувајќи линии на панели, пилотска к�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Вашиот ПакетВклучува 2 Парчиња 3х 6Х лупа, дозволете чувајте го едниот дома, а другиот однесете го на рабо

Може да спречи 95% хипер блиц и предупредување за грешка Нема никаква модификација на вашиот жици или еле

МАСКАТА ЗА лице KN95 е изработена од 2 неткаени надворешни слоеви, 2 внатрешен филтер со топење, 1 неткаен п�

●Врвен Квалитет Q : Користејќи S2 челик како главен материјал, овој екстра долг ален клуч има одлични пер�

Ги намалува Сопствените Теми во Бетон Сидро Тела Се Направени Од Стврднат Јаглероден Челик и Цинк Облож

● Печатен број на тежина на секое крајно капаче и кодиран во боја за брза идентификација,обложен Со Нео�

Вклучува 2 Големини : Мини 11 инчи Секоја флексибилна силиконска подлога се тркала мала за полесно склад�

Компатибилен со : За Infiniti G35 G37 M35 M45 M37 M56 Fx35 Fx37 Fx50 QX45 Qx56 Qx70 Nissan 350zr 350zr 370z Altima Maxima Murano Rogue Потрагата GTR референт

Секој Проблем Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ќе Добиете Најдобро Решение Еластично затворање Само Сув�

ФИЛЕР ЗА НОКТИ ЗА ИСПУКАНИ, ПОДЕЛЕНИ ПРИРОДНИ или ВЕШТАЧКИ НОКТИ : ако сте некој што работи со рацете и о�

❀ Големина : 36 (W)x18 (H)инчи / 90(W)*45cm (H) ❀ Материјал : Позадината На Терариумот е направена од полиестер, таа е

Внатрешните дупчалки за ладење со цврст карбид имаат подобри перформанси на сечење , особено погодни за

Жолта боја Име на производот : 6 инчен блок за брусење за полирање и мелење Големина : 6 инчи, 150 мм дијамет�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Овој држач за раце е мал и лесен, лесен за носење и не е ограничен со фиксно време и простор Цврст и робус�

Крафт Хартија Индивидуално Спакувани Стапчиња За Јадење : Применлива торба за восочни крафт стапчиња з�

?Голема Тежина : Изработена од густа крафтхартија, доволно е густа што не се кине додека завиткувате под�

Цена За : Секоја Апликација : Метална Работна Ставка : Прибирање Должина На Магнет : 18" Големина На Површи�

Scroll