Свеж
Geyoga 2 пара исечени отпорни ракави тенки заштитници на рака за тенка кожа и ракави за модринки за мажи жени

Geyoga 2 пара исечени отпорни ракави тенки заштитници на рака за тенка кожа и ракави за модринки за

Достапност: Достапно.
DEN 319.84

HPE, најлон и спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Квалитетен материјал : Ракавите за заштита на раката се направени од HPPE, најлон и спандекс материјал, дишење, еластична, лесна и анти-пресечена, удобна за носење, помагајќи да се задржат подлактиците од високи температури. Широка примена : Расположените ракави на сечење обезбедуваат добра заштита во разни активности, на пример, заварување, стакло, ветеринарско работење, боречки вештини, градинарство, поправка, механичка работа и многу повеќе. Ниво 5 Отпорност на сечење : Ракавите за заштита на раката поседуваат 5 нивоа на отпорност на сечење, отпорност на абразија и отпорност на солза, ефикасно ги задржуваат рацете да не бидат повредени од ножеви и други зашилени предмети, обезбедувајќи добра заштита од копачките до рамената. Убав дизајн на кривата : Заштитниците на раката имаат соодветна форма на форма и текстура, добро одговара на рацете на повеќето луѓе, им овозможуваат на луѓето лесно да се движат како и обично, методот на ткаење во форма на У, обезбедува мекост на чуварот на раката, додека ефикасно спречува сечење. Одговара на повеќето луѓе : Пакетот содржи 2 пара чувари на безбедност, секој пар од нив е приближно. 15,7 x 4,3 инчи пред да се протегаат, комбинирајќи се со добра еластичност, погодно е за повеќето луѓе да носат. Направено од HPPE, најлон и спандекс материјал, дише, еластична, лесна и анти-пресечена, удобна за носење. 5 нивоа на отпорност на сечење, отпорност на абразија и отпорност на солза, ефикасно да ги заштитите рацете од повредени. Обезбедете добра заштита во заварувањето, дува стакло, ветеринарска работа, воени вештини, градинарство, поправка, механичко работење, итн.

За производот

Купувачите избираат и

Ова е сосема нова табла за контрола на печката за замена на OEM Врвен квалитативен дел за замена на OEM!...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Печатени панели полиестер 80% / лик

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

КОЛИЧИНА 150 Сина AWG1614 Лесно Еден Чекор.Нанесете Топлина за Да Создадете Залемена, Изолирана Водоотпорна

Екранот е достапен во три дизајнерски бои за да се координира со кој било декор, лесен даб, среден даб ил�

Шорцеви за велосипеди за пливање Атлетски црни шорцеви Менс смешни машки пливање шорцеви сребрени шорц

Име на производ : Индуктивен Прекинувач За Близина; Модел : PL05N Тип На Излез : NPN, NC; Откривање На Растојани�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Празна кутија за кутија за складирање за уметност за нокти Совршен за скл

Измешајте Ткаенина Мажи Жени Џунгла Животински Уши Алис Лента За Глава со Опашка Фенси Кокошка Ноќ Пар�

Dm&P Vortex86 DX3( 1 GHz), Одборот 2 GB DDR35" HDD, ssd поддршка, sd, sdhc поддршка Дизајн без вентилатори, 10 / 100 Mbps lan x 1 PXE Diskless Boot

Големина : Прибл 8 * 12 Инчи (20*30см) Дијаметар на дупката : околу 0,12 инчи Висококвалитетен Материјал : нашите

Опис на возраста : Возрасен Удобно вклопување : Ергономскиот, стап во затворен дизајн на зракот JBL Vibe се в

Она што го добивате : ќе добиете 1 ирска табла за добредојде на Шамрок, што е симпатично и живописно за да

Фустани за продажба на дозвола за јуниори Без ракави длабоки V фустани со вратот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 �

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Транспарентна силиконска гума на цревото од силиконска гума со дијаметар Флексибилна силиконска цевка

Најдобро за некритично маскирање, држење, пакети и запечатување Конструиран со гума лепило за силна инс

100% шифон Направени во САД и увезени 715 дена испорака 3x Size Tops Long Sleeve Blouses Women Beautiful Long Sleeve Blouses plSize Workout Tops Loose

Се вклопува во 20112013 година Хонда Одисеја Замена за P / N : N5 FA04 TAA Програмирање = Не е потребно програмирање,

100% полиестер ??? 2022 зделки Голема дозвола? Купете 2 Добијте 5% попуст, купете 3 Добијте 8% попуст, купете 4 Доб

Највисок квалитет на боја по број за возрасни од испраќач Страницата за боење има чувство и видлива стр�

Име на производот : Тефлонски Цевки;Материјал : ТЕФЛОНСКИ;Боја : Јасно Надвор Дијаметар ( Приближно) : 5мм /

1 Изработена од супер пловна ПЕНА ЕВА, флексибилна и издржлива, мала тежина, силна пловечка способност, м

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење...

HQ Traible Prop NEW 5x48x3 V1 S светло црвено (2 CW+2 CCW) полиски карбонат HQ Traible Prop NEW 5x4.8x3 V1 S светло црвено (2 CW+2 CCW) полиски

100% полиестер Среќен Божиќ Ден на Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Црн петок Сајбер пон

Ограничена количина на Caran D`ache Број на производи : CC099022 FSC овластено дрво од кедар Дијаметар на олово : 0,1 �

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

Име на производот : Дрво аугер за вежбање, карактеристики : хексадецимален танг шанк, спирален флејта, вр

Работа со различни големини НА млазницата МК8 : 0,2 мм 0,3 мм 0,4 мм 0,5 мм 0,6 мм 0,8 мм 1,0 мм млазница Мк8 Екструдер

Мултифункционален и разноврсен, може да се користи како послужавник за ужина, чинија за предјадење, пос�

Овие потрошни материјали за сечење плазма можат да ги користат на IPT60, IPTM60, PT60, PTM60 серии за сечење плазма

Одликувајќи се со прекрасна сцена на уметникот Тери Редлин, фразата "Секоја Љубовна Приказна Е Убава, но

Scroll