Свеж
Наркнтон шрафцигер постави прецизен шрафцигер сет - алатка за поправка со кутија за складирање погодна за телефон, електронски проект, стан, канцеларија,

Наркнтон шрафцигер постави прецизен шрафцигер сет - алатка за поправка со кутија за складирање погодна

Достапност: Достапно.
DEN 499.20

Направени од само користените материјали, Менаџерот за алатки за монтирање на wallидови е издржлив и дизајниран за најпрометните продавници Со две дупки за завртки за завртки на кој било крај на решетката, можете да ја прикачите решетката за организатор на алатки на wallидот на продавницата, штипката, дрвената работна површина или каде и да сакате. Овој шрафцигер има перничена рачка за повеќе вртежен момент и удобност. Овој прецизен сет на шрафцигер доаѓа со сите делови од шрафцигер што ви требаат за кој било проект за поправка или DIY. Овој сет на шрафцигер е стручно дизајниран за да ги зголеми вашите можности за поправка. Направени од само користените материјали, Менаџерот за алатки за монтирање на wallидови е издржлив и дизајниран за најпрометните продавници. Со две дупки за завртки за завртки на кој било крај на решетката, можете да ја прикачите решетката за организатор на алатки на wallидот на продавницата, штипката, дрвената работна површина или каде и да сакате. Овој шрафцигер има перничена рачка за повеќе вртежен момент и удобност. Овој прецизен сет на шрафцигер доаѓа со сите делови од шрафцигер што ви требаат за кој било проект за поправка или DIY. Овој сет на шрафцигер е стручно дизајниран за да ги зголеми вашите можности за поправка. Ротирачкото крајно капаче на рачката на шрафцигер овозможува контролирано затегнување на малите предмети во тесни простори што е тешко да се достигне. Заврзник со големина на големина има магнетски врв што привлекува и крева завртки, помагајќи да се намалат падот и изгубените прицврстувачи на прицврстувачи издржливи, не-лизгање fit that prevents screws from falling out or wearing out Name : Multifunctional screwdriver combination set Number of pieces included : 50 pieces Whether it is magnetic : yes Material : CRV steel Head Type : Cross Blade size : 4mm Scope of application : non-precision maintenance Product Series : Mobile Phone/Tablet PC/ Мали уреди.

За производот

Купувачите избираат и

Половина инчен круг стебло овозможува поголема големина вежби да се вклопат во мали димензии чакс Комб�

Dataram 120 GB SATA III 65 "Солиден државен погон Dataram, доверливо име на брендот од 1967 година 3 годишна гаранција за з

Ова Е Продолжен Кабел За Напојување За Конверзија, ЗА Bmpcc 4 K Black Magic Pocket Cinema камера 4 K,Bmd Камера Приклучок А

Мајор IV го испорачува потписот маршал звук што сте го очекувале Прилагодените динамични драјвери испор

YD0011 Пренослив Надворешен Хард Диск USB 35 инчен HHD Алуминиумски Школка Круг Работ 160 GB 120 GB 80 GB 60 GB 40 GB За Комп

Леано железо P205 едноделно куќиште за блокови за перници го зголемува животниот век на лежиштето UC205 16 х�

Ова Е ARRI EXT Порт Конвертирај ВО ARRI Мини Подигање Испратена / Стоп RS кабел, ARRY 7Пински EXT до Фишер 3Пински RS К

Материјал : Премиум полиестер, лесен и здрав за употреба Стандардна големина Сончогледот со сончоглед

Полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете 80% полиестер и 20% спандекс Без ракави, деколте з�

Доволно DIY материјали за забава : ќе добиете 8 лесни комплети за сликање на дијаманти и 4 комплети комплет

Нема Ризик Долготрајната светла оригинална сијалица со врвен квалитет обезбедува 100% задоволство Лесна

Црн капак за употреба со Вестил 5гал Челик за цврстина и издржливост Заклучување на рачката за дополнит�

Екстраширок 25" жлеб заштедува време, што значи помалку подготовка потребни Издржливиот, целосно затвор�

Mifare DESFire EV1 8 K Mifare DESFire 8 K Mifare DESFire EV1.Mifare DESFire EV1 8 K Чип 2.големина на кредитна картичка.празна бела картичка, �

Дизајниран да работи со Enthoo Primo, Evolv ITX, Evolv ATX и Mini XL, PHHDDKT_01 може да додаде дополнително складирање на вашат

АПС Кутија за Складирање козметика : Дизајнирана за инсталирање под масата Искористете го вашиот дескт�

БАР НОСИТЕЛОТ вино овој држач за дисплеј е изработен од врвен материјал за пулпа од хартија, цврст и пра�

Направено од пластика Пластичниот сад за складирање храна е совршен за ресторани, барови, бифе, кафетер�

Не е лесно губење на косата, меко за допир Четките за боја со дрвена рачка обезбедуваат совршена комбина

Компатибилни Модели, 22мм бенд за часовници Компатибилен Со Гармин Феникс 7 Соларен / Сафир Соларен, ЕПИ�

?€ ВАЖЕН СОВЕТ : овој Случај За Поттикнување беше дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО Белата Харт

Професионалниот комплет за маникир содржи алатки за нокти и нокти за три функции, вклучувајќи нега на р�

Дизајн на мандала : куќиштето за паричник компатибилно со i Phone 11, има прекрасен дизајн со врежана мандал�

Спецификации : Вклучувајќи лажица за лекови од 20 парчиња, двоен дизајн на главата со различен капацитет

Вклучува 2x SMA машки до SMA Femaleенски адаптери Гаранција : 1 година Производите за супер напојување се произ�

Прстените на адаптерот се вклопуваат во објективот за да се приспособат на држачот на филтерот Откако а

Тркалцето има стандардно стебло Со конец М10, кое може лесно и цврсто да се фиксира на секоја соодветна о�

Компатибилен Модел : s / M верзија, за дебелина на зглобот 12cm15,3 cm(4,72"6,02"), големина на часовник 38mm / 40mm / 41mm, ко

Дизајниран за намалување на доброто до добро вкрстување црните плочи имаат ниска флуоресценција во поз

Тешката Метална Тока за Клип го одржува Ременот Безбеден Лесна Тежина Ева Гумена Пена Тело Овозможува М

Scroll