Свеж
Колцер BKJ-33 автентичен оригинален филтер за замена за прочистувач на воздухот, официјален филтер за јаглерод активиран од ХЕПА за миленичиња чад

Колцер BKJ-33 автентичен оригинален филтер за замена за прочистувач на воздухот, официјален филтер за јаглерод активиран

Достапност: Достапно.
DEN 360.00

Совпаѓање за модели : Компатибилен со Colzer BKJ33 прочистувач на воздухот 4-во-1 високо-ефикасен филтер-4-фазен систем за филтрација со пред-филтер, H13 True HEPA, активиран филтер за јаглерод, отстранете ги штетните микрони, мириси. Активиран јаглерод апсорбира чад и мириси - филтерот за воздух во Колцер ви помага да добиете чист воздух да дише во вашиот дом, канцеларија за пушачи, бебиња, миленичиња и секој. Лесно за замена - потребно е редовно да се заменува филтерот за да се обезбеди ефектот на филтрацијата на воздухот. Само отворете го прочистувачот на воздухот за да го извадите стариот и ставете го новиот, а потоа притиснете го копчето за ресетирање на филтерот за 3 S. Забелешка - Само оригинален филтер за замена на Колцер може да гарантира перформанси на вашиот прочистувач на воздухот. 99,97% Висока стапка на отстранување на честички : Со 4-слој систем на филтрација, прочистувачите на воздухот на Колцер Хепа BKJ-33 можат ефикасно да ги филтрираат 99,97% PM2.5 и мириси во воздухот. Colzer True HEPA Filter Air Purifier BKJ-33, се пофали со систем за филтрирање со 4 слој, филтрира широк спектар на честички за супериорни, долготрајни перформанси. Системот за филтрирање со 4 слоеви - одржува добар баланс помеѓу ефикасна филтрација, доволен проток на воздух и живот на услугата. Дизајнот на овој 4-слој систем за филтрација не ги одржува само добрите перформанси на висока ефикасност на CADR и високиот циклус, туку исто така го удвојува кумулативниот капацитет за прочистување и услужниот век на филтерот. Додека повеќето прочистувачи на воздухот HEPA обично бараат замена на филтри на секои 2-3 месеци, животот на композитниот филтер за прочистување на воздухот Colzer H13 BKJ-33 (HEPA + активиран јаглерод) може да трае до 12 месеци. Забелешка : филтерот HEPA и активниот филтер за јаглерод се комбинираат во 1 за погодност за замена.

За производот

Купувачите избираат и

До 450 страници НА LC3013 касети со мастило црна До 450 страници по мастило LC3013 боја кертриџ Име на производ : LC

ПвцПоливинил хлорид Да се користи околу електронски и високонапонски апарат 1 година гаранција Специја

⛺●Водоотпорен Капак На Крошна● : овој капак На покривот за замена на горниот дел од автомобилот е изра�

①Материјал За Надградба На TPU Q Транспарентен ранец е изработен Од подебел TPU без мирис, во споредба со п�

● Тивки Пумпи За Фонтани Потопни на Отворено : 249 инчи; 6,5 стапки долгиот кабел за напојување нуди удобна

Мерење / Материјал : 275 "Дијаметар x 8.27" H (умот на мерењето), изработен од висококвалитетна керамика, по от

●Компатибилни Модели€Специјално дизајниран Бенд за 18мм пролетни шипки Garmin Venu 2s / Vivoactive 4 S / Vivomove 3 S / Fer

неткаен материјал, без необичен мирис, користете повеќе уверени Ткаенина што може да се пере, лесна за г�

80%Бакар 10%Најлон10%Спандекс Миење Раце Само 2 пар ракавици со половина прст ја намалуваат болката од рака�

Стап За Полирање нокти : Овие двоглави пенкала за полирање се погодни за употреба и замена Полирање на н�

Комплет од 2 контејнери за складирање храна со различна големина со соодветни капаци (2 qt и 4 qt контејнери

Материјал : Изработен од алуминиумска легура, цврст и издржлив Технологија на површина од алуминиумска

Погоден за традиционална табла, електрична табла Бидејќи предниот крај на мекиот филц не го оштетува ек

[Многу] 10 Пакувања На Половина Галон затворен Патент Торба [Големина] 8" Х 12 " [Херметички] Добро За Бонбони

Целосно го обвиткува вашиот накуцване за да ги задржи сите остатоци надвор Одговара на сите 2 во КЛАСА III

Стп Кожа, Сатен Затворање на патент €АнтиГребење Материјал Е Изработен од висококвалитетно платно и ст

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Тип : Пресврт Вежба Малку...

Изработен од пластичен материјал, издржлив за употреба и лесен за инсталирање Должина 75см / 30ин Практич�

Котамчукаади ТајламНагарџуна Индикации : Артритични Болки, Ишијас, Спондилоза, Невромускулни Болки Как

Повлечен Ремен Клип Значка Ролна и Држач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со еластичен акорд Тркалезна ролна што се по

Лесен и пренослив, лесен за носење Најквалитетен материјал, антикорозивен, издржлив Тоа е совршена алат

ПГ Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен ОД ПГ крпа, многу издржлив Цврст и Издржлив : чад�

100 парчиња розова боја за еднократна употреба прстен чаши, симпатична и голем пакет, доволно за да се исп

Диви акција без линија пресврт Аеродинамичен дизајн Прецизност Машински Користете ја во свежа или соле

Материјал : нерѓосувачки челик Идеален за закачување јакни или крпи Димензии : 4,5 х 22,5 х 14 см Венко 4468040100 �

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен СО ASVivo Book S 14 X (S5402) Чувајте ја Вашата Vivo Book S 1

Батерија за самоинсталирање Напон : 24 волти Капацитет : слободно избирање! Систем : Ni MH составен од : 20 x cell

Пакување од 5 високи стапчиња за вртење Врежан со прекрасен дизајн Отстранете ја заштитната фолија и из�

"Нека бидете горди на работата што сте ја завршиле, личноста што сте и разликата што сте ја направиле тро

Се користи со дијамантската пила брутус (не е вклучена), за монтирање на системот за водено ладење на пил

Полиестер, Мрежа ●Лесен и Голем Простор q : 7'l x 5' x 45"H Пространа просторија за 2 возрасни лица.Стандардна г

●Лесен За Инсталирање ● Едноставно поврзете го цревото со четката за прицврстување на вакуум за коњск�

Широко Користен : комплетот за клизма од силиконски материјал се користи за запек, чистење на дебелото ц

Комплет Чинии За Бонбони за ноќта на вештерките : Вклучува 3 чинии во 3 бои : портокалова, виолетова и црна

Екстремна издржливост (целосно шок доказ случај) Двослојна подлога во облогата и водоотпорна за дополн�

[ЛЕСЕН ТЕНОК СЛУЧАЈ на КАМЕРА ] оваа компактна, но робусна торбичка за камера ви овозможува лесно да ги н�

Вшмукување Чаша Диа : 2см / 0 Боја : 12 парчиња Име на производот : Вшмукување Чаша; Нето Тежина : 10гр Вкупна �

Scroll