Свеж
Инодоз 16 инчи гигантски јајце Велигден ПВЦ надувување топка на отворено украс на надувување Велигденски украс на отворено градинарски приврзок украс за дипломира

Инодоз 16 инчи гигантски јајце Велигден ПВЦ надувување топка на отворено украс на надувување Велигденски

Достапност: Достапно.
DEN 75.84

Балоните се изработени од ПВЦ материјал Нема да биде навлезена од вода. Надворешноста може многу добро да одземе дожд и снег. Нема да пропадне и нема да се скрши лесно. Кога станува збор за декор на отворено, тоа е уште позадоволувачко, поради што не мора да барате повеќе од овие гигантски декоративни топки за надувување на јајца. Овие одлични украси на отворено се слават во текот на денот, особено во тревни области. Како да користите : Потребно е воздух (донесете своја куќа или градина) за да го омекнете балонот или да го закачите на влезната врата или прозорецот. Ова е одличен подарок за вашите гости. Одлично за Велигден, Божиќни собири, забави, детски забави, зимски одмори и многу повеќе. 16 инчи гигантски јајце велигденски ПВЦ на надувување топка на отворено украс надувување на надувување Велигденски украс на отворено градинарски приврзок украс за дипломирање на забави Декорации 2022 АМАТЕРИЈА : ПВЦ Големина : 40см/16in Производ вклучува : 1 x ПВЦ топка за надувување.

За производот

Купувачите избираат и

Тоа е врвен сув лубрикант за многу апликации, особено облога од куршум и пиштол Екстремна способност за

Нашиот Врвен Комплет е едношалтерска продавница со најдобар хардвер за рамка на регистарската табличк�

100% рамен жито килибар дрво рамка Висок сјај печатени фиока дното Обичај направен во САД Бројот На Модел�

МАКРАМЕ ЅИД ВИСИ ДЕКОРАЦИЈА Изработени од висококвалитетни материјали за безбедна и долготрајна употр

✔ 【И двете странични лепливи ленти со двојни очни капаци】со двострано дизајнирање, лентите со двојни �

Удобна Боја 2023 Облека Трендовска Графичка Врвна Кошула за Женски Зделки На Денот Краток Ракав Надвор Ра

Мониторот за квалитет на воздухот усвојува висока прецизност и професионални сензори , кој има брза бр

?€Спецификации : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ ?Е

Големина : 1 / 2 (0,5) инч Пакетот вклучува 208 налепници Одличен квалитет : Налепниците се печатат на високок�

Комплетот доаѓа со комплетен сет на матрици што ги покриваат големини на цревото #8, #10, #12 и намалена бари

●Разбирлив Процес На Работа : Лесно ракување, четири чекори за правење смути, можете да направите повеќ�

5 Парчиња Приврзоци XS8 Z5 B сирена Големина на предметот : Прстен За Клучеви : 28мм, Шарм : 76х23х4мм(2,99"х0, 91 " х0, 1

Минијатурна прекрасна за мини прилично градина и декорација Големина : ~ 3 x 2,5 см Материјал : стакло 3 парч

Ги неутрализира сите проверки на подот обесени во центарот Лесна инсталација Го зачувува надворешниот

ЖИВОПИСНО, ПОВЕЌЕБОЈНО ПАКУВАЊЕ 6 : Комплетот вклучува 6 живописни и шарени топчиња за мали деца и нивнат

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

[Пакетот Вклучува] овој комплет за алатки вклучува 18 Адаптери, 2x Завртки за Потисок (и десни и левораки);

Полиестер секој панел е широк 52 инчи и долг 90 инчи Овие завеси се вклопуваат во секаков вид мебел и ренов

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

КИНЕСКИ ДРЖАЧ за СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Лесен за миење и чистење без да ги повредите рацете, мала и соодветн�

Овој компас има јасна пластична основна плоча што му овозможува на корисникот да чита мапи преку компас

Ротирачки тркалца : 360° ротирачки, можете да ја промените насоката напред по желба и лесно и флексибилно

USB Pendrive Компатибилен со Windows, Linux и OS USB Flash Drive Drive Drive може да се даде како подарок на вашите пријатели Флеш

РАЗНОВРСНА КУЈНСКА ЧЕТКАпакетот содржи зелен керамички држач и четка за кујнски садови од бамбус, Совр�

Број на модел : CPM1 A30 CDTAV1 Тип на мотор : AC мотор Број на модел : CPM1 A30 CDTAV1 Тип на мотор : AC мотор...

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : �

Завршна обработка : Топло намалување Виси : Црна основа и столб со златен врв на копје Материјал : 100% Поли

1Издржливиот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини.Д

Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце Д

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

ПС Ротирачка Кутија За Шминка Од 360 Степени : ротациониот дизајн е удобен и лесен за употреба Фиоки за шм

Непречено стриминг; шепоттивка акустика; мала потрошувачка на енергија и термички оптимизирана работа

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

100% Полиестер Произведено во САД виски резервоарот блузи за жени Затворање на вратоврската Миење Раце С�

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Картичката доаѓа во заштитен ракав и врвен држач Картичка како што се повлече од пакет и автограмираше �

●Временско соголување силиконска чиста големина на лентата за заптивка на вратата е големината на нац�

Издржлив Материјал : овој унисекс персонализиран ранец е изработен од ткаење, плетен појас и мрежни џеб�

●Долго мирување● 6 дневно траење на Батеријата `+Мултипромени 13 интересен глас менувач на англиски јаз�

Scroll