Свеж
QC Брз блиц LED двојна USB микро -тип Ц светлосна моќност 18650 литиум полнач за полнач за преовладување

QC Брз блиц LED двојна USB микро -тип Ц светлосна моќност 18650 литиум полнач за полнач за преовладување

Достапност: Достапно.
DEN 138.88

QC Брз блиц LED двојна USB микро -тип Ц светлосна моќност 18650 литиум полнач за полнач за преовладување QC Брз блиц LED двојна USB микро -тип Ц светлосна моќност 18650 литиум полнач за полнач за преовладување Параметар : Големина : 6,5 * 2,5 * 0,1cmweight : 108gir PCM : ≤65 MΩоалана Промена на 0 V : Yes Constant Струја : 2.4Дадуална излезна струја : 5 V 2.4 Ainput Напон Б+ до Б- : 3.2 V полнење кабел : Поддршка Три тип на USB Кабли за i Phone Lightning & Andriod Type-C Микро Usbbutton Функција : Притиснете го и држете го копчето по подготвеност, LED дигиталниот екран ја прикажува моќта на овластување : [LED индикаторски дисплеј] LED дигиталниот екран го прикажува тековниот полнење на батеријата додека се полни. LED дигиталниот екран ја прикажува тековната моќност, а дисплејот е зачуван за околу 30 секунди (копчето со двапати кликнете на копчето за продолжување). Системот ќе обезбеди точна индикација за батеријата по целосно полнење и празнење. : 4,20 ± 0,05 Vrelease Напон : 4,100 ± 0,05 VDETECTION Време на одложување : .

За производот

[LED Indicator Display]:
The LED digital screen displays the current battery charge while charging.:
When discharging, the LED digital screen displays the current power, and the display is saved in about 30 seconds (double-click the button to resume display).:
The system will provide an accurate battery indication after a complete charge and discharge.:
[Prevent Overcharge Protection]:
Detection voltage:
4.20±0.05V
Release voltage:
4.100±0.05V
Detection delay time:

Купувачите избираат и

Официјално лиценцирана стока Музика, стока за спорт и забава Квалитетни производи Детален дизајн на гр�

Компатибилно вклопување со сабвуфер од 12 "L7 L5 Kicker Функција : 5 / 8инчен MDF цврста конструкција Лесно за инс�

13 Мегапиксели Квалитет На Сликата : 13мп сензорот снима слики Во живо На Ултра ХД (3264 х 2448п) на 15 fps и На Full HD

100% и Новата ротирачка кука со шест вилица 360 степени доаѓа со лепенка и може да се инсталира без дупчење �

Материјал : еколошки водоотпорен лесен полиестер,најлонска постава, мрежен џеб Димензија : 11,5 x 8 x16 Инчи;1

Мери 3инчен висок со 9инчен дијаметар Направено од стакло Дали храната е безбедна? Одлична кујна и домаш�

9 парчиња што служат сет, вклучуваат лажици со црна служба 3 парчиња, лажици за сервирање со 3 парчиња и 3 п

Виси wallиден приказ на фотографии значаен начин за прикажување на омилените семејни фотографии Нови по�

Одличен, топол квалитет на звукот Висок квалитет на производ Компатибилен со мочуриштата на MOSRT Изграде

Лесен и дизајн : лесен, компактен и пренослив дизајн го олеснува носењето и складирањето Широко користе�

Интерфејси : RJ45 бакар IEEE 8023 10 BaseT, 802.3 U 100 BaseTx во согласност и SC, 100 BaseFx во согласност со единечна порта на ед

PCI Express Стапка 25 GB / S целосен дуплекс канал Сериски интерфејс RS232 Компатибилен со стандардниот 16 C550 UART и 256

100% Пу бели женски слајдови сандали со големина 7 розови сандали за жени со големина 12 се лизгаат на санда

FITS : E3 D V6 3mm Direct и Bowden Hotends Погласена со Twinclad XT облога (ниско триење, висока подмачкување) Големина на низат

【Еден адаптер, толку многу опции】 fd монтирање леќи до каросеријата на камерата на Nikon Z, истражете нови �

600d Оксфорд ❄ 【Изолиран ладилник ранец】 изолација со висока густина задебелен материјал и надграден л�

Постои мал простор за артефакт за складирање на „игла“ во склопената полица Тивок универзален валјак �

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Само миење на рацете Квалитетни работи : 6,5oz лесна, каратеска униформа во стилот на кросовер е направена

Име на производот : Абразивна крпа за мелење на главата; мелење Големина на главата : 15 x 13мм / 0,59 "x 0,51" (DIA �

Тежина : Сончоглед нараквица : 14oz925 Стерлинг сребрен материјал Сончогледна нараквица : 1,38 инчи (35мм) во до

ПОЛИЦА БИН ЦРНА 177 / 8ин х 83 / 8ин х 4ин ПОЛИЦА БИН ЦРНА 177 / 8ин х 83 / 8ин х 4ин ОПИС НА производот КАНТИТЕ За Пла�

Сет на леќи на Arducam M12, леќи на Arducam за USB камера (1 / 2,7 ”1 / 2,8 ″ 1 / 2,9 ″), телефото, макро, широк агол , Вид на де�

За употреба со STB36 и FLB36 Амортизација на вибрации Направено во Мексико За употреба со STB36 и FLB36...

Име на производот : Прекинувач на копче за метал; Број на терминал : 2 пински терминали од типот на завртк�

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

Вашата прилагодена декорација со проверка на сопствен дизајн винил умирајќи декорална / налепница за б

Големина : приближно 9 см во должина и 2 см во дијаметар Материјал : Дрвен Фрлете го во воздух и обидете се

Име на производот : Секач за цевки; Главен материјал : Метал Преклопена големина : 19 x 9 x 1,6см / 7,5 "x 3,5" x 0,6 "(l*

Ова е винил, исечена налепница Упатствата за апликација се обезбедени со вашата нарачка Материјалот шт�

(Сет од 2) светло за Високо осветлување : до 3000 лумени на 2504 / PSX24 W LED сијалица за магла, вкупно 3000 лумени за �

Копчето за ергономски рачки е удобно да се повлече и одговара на прстот Усвојување на висококвалитетна

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

[Голем капацитет што може да има многу] дизајн на голем капацитет што може да има околу 40 пенкала Исто та�

100% сосема ново Работете напон : 5 V Прикажува 2линии x 16карактери Синиот LCD модул Blacklight LCD Компатибилен со Ar

Пакетот вклучува : 1*карбуратор 1*прстен за заптивка 2*чаши за нафта 1*Комплет за цевки Белешка : 1 Вистинск�

Scroll