Свеж
Акрилико акрилно боење пенкало сет од 32 - Дополнителна фино и средна точка на врвот со 8 метални маркери - Рок, стакло, дрво и ткаенини за сликање, уметнички материјал

Акрилико акрилно боење пенкало сет од 32 - Дополнителна фино и средна точка на врвот со 8 метални маркери - Рок,

Достапност: Достапно.
DEN 560.00

Водоотпорни удари на која било површина : Ослободете ја вашата креативност во различни бои со нашите пенкала за акрилна боја! Без разлика дали се слика на ткаенина, карпи, камења, керамика, стакло, дрво, хартија или платно, можете да му верувате на нашето водоотпорно мастило да трае Идеално за деца и возрасни : Размислено направени за секој уметник, млад и стар, нашите маркери за боја не содржат мирис што може да ја расипе вашата креативност. Искусете го секој мозочен удар без да се грижите за безбедноста. Целиот сет каде и да одите : овој сет од 32 акрилико уметнички маркери доаѓа во две трајни цевки за лесно чување и ракување секогаш кога, каде и да е!. Дополнителни маркери за дополнителен пизаза : Исто така, вклучува 8 маркери за метални ткаенини за да можете да додадете допир на талент за секое уметничко дело! Секој маркер за стаклена боја има медиум или дополнителна точка на врвот, што го прави секој мозочен удар чист, непроaирен и живописен. Подарок за уметнички луѓе : кликнете на „Додај во количка“ сега и користете го за резерви за книги, комплет за украсување тиква, занаети за Ноќта на вештерките за деца, занаетчиски материјали, уметнички материјали за деца 9-12 и многу повеќе. Водоотпорни удари на која било површина : Ослободете ја вашата креативност во различни бои со нашите пенкала за акрилна боја! Без разлика дали се слика на ткаенина, карпи, камења, керамика, стакло, дрво, хартија или платно, можете да му верувате на нашето водоотпорно мастило да трае. Водоотпорни удари на која било површина : Ослободете ја вашата креативност во различни бои со нашите пенкала за акрилна боја! Без разлика дали се слика на ткаенина, карпи, камења, керамика, стакло, дрво, хартија или платно, можете да му верувате на нашето водоотпорно мастило да трае. Комплетен сет на бои за секој уметник ја ослободи вашата внатрешна креативност и оставете го да тече низ нашите маркери за боја! Сликањето сега се прави лесно со овие маркери на акрилико кои се испуштаат со живописно и висококвалитетно мастило што е смислено направено за секој уметник-синер и професионален, млад и стар. Секој сет ќе ви даде широк спектар на бои што работат на скоро секоја површина, давајќи ви слобода да се изразите себеси и вашата уметност.

За производот

Купувачите избираат и

Простор за фер складирање : Градите на алатката за тркалање се дизајнирани со 5 фиоки и 1 долен кабинет за

145k W 3фаза PDU дистрибуира и следи моќност на мрежно ниво Овој набудуван PDU обезбедува далечинско следење �

Doss Soundbox Pro : Два возачи со целосен опсег и двојни пасивни радијатори произведуваат 20 W стерео звук со заси

【Издржлив материјал】 Овие налепници за нокти се изработени од мека керамика, не е лесна за кршење или и

Направено од највисок квалитет на челик, лопатките обезбедуваат оптимални перформанси во текот на долг

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Опсег на мерење : 30 ~ 130d B Точност до 1,5d B Со модерен, компактен, преносен дизајн Лесен за користење Каракте

? (Издржливоста на лепак од желе не е толку добра како течен лепак, но ги прави лажните нокти повторно упо

Џеб FM / MW / SW Дигитално подесување радио : FM 64 / 87108 MHz; AM 520 / 5221710 KHz; SW 3 Радио автоматски скенира и чува до

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

Тип на мотор : AC мотор Број на модел : 0541 890 Статус на производот : во залиха.Модел Број : Состојба : Користе�

Земја на потекло е САД Должина на пакетот на артикалот : 25,6 см Ширина на пакетот на артикалот : 20 Висина н�

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Вежби за чекор брзо и непречено дупчат дупки во челик, алуминиум, дрво, пластика, итн 3 Дизајн на спирален

101614 M90 TL403020 Број на дел од америк Леано железо HTD макара за тајминг без прирабница 14м терен за временски р

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS : 30мм / 1 5 / 32 "; дупка Дија Дебелина : 0,4мм / 0,015 “; Број на заби

Голем капацитет Без разлика во која насока сакате да одите, можете лесно да го преместите вагонот Дури и

Големина : 3 "x 2,6" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Екстремно издржлив УВ стабилизиран : За долг живот Цревото за вода е 30% полесно од традиционалните ПВЦ ц�

7 инчен тркалезен лед фар за Џип Вранглер Хало аголната Светлина За Очи е изработена од густа обвивка од

LM YN дигитален напонски компаратор модул е ​​разноврсен контролер за набудување на напон, користејќи м�

Замена на компонентите на Upstart 279570 Комплет за заклучување на вратата за фен за фен GGW9868 KT1 Направени од вр

Материјал : Магнети за табла се изработени од висококвалитетна пластика и магнет Лесен, издржлив и прак�

◆ Висококвалитетен материјал : Рамката е изработена од железна боја, што обезбедува одлична сигурност �

83% полиестер, 17% еластан Еластично затворање [Материјали] Мешано од ткаенината од полиестер и спандекс и�

【Моќен чистач на вакуум на автомобили, вшмукување на прашина од 20000pa, никаде да се скрие, што може ефикас

Одговара на повеќето држачи за чаши Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба...

Заштитникот на екранот IQ Shield компатибилен со Kindle Oasis (7 инчи, 2017) ги вклучува нашиот заштитен заштитник на

Машка форма на торзото : висина : 23,5 "; ширина на рамената : 18,5"; Ширина на колкот : 12,75 "; длабочина : 5" Само пр

Цена за : Политика на Enther Turn : Ставката е неоткажување и невраќање на единицата : Секоја 1 комплет Содржин�

Мрежа Пријателски за патувања : тежина во само 22 фунти., Оваа лесна рамка за алуминиумски шетачи за беби

Scroll