Свеж
Меканикситични пареа за пареа за пареа за S7000amz S7001 пареа, пареа за пареа и чистење на пареа и чистење, влошки за чистење, чистење и ротирачки напори

Меканикситични пареа за пареа за пареа за S7000amz S7001 пареа, пареа за пареа и чистење на пареа и чистење, влошки за

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

PATE PACKET PAP FOR FOR SETAR POCKET MOP S3500 SERIES, S2902, S3455 K, S3501, S3550, S3601, S3801, S3801 Co, S3901, S4601, S4701, S4701 D, SE450, Microfiber полу-циркула Дијаметар : 190мм/7,48 инчи; Боја : црна сива, сива; Во пакетот на : 4pcs x покривка на крпа од пареа од пареа. Покривот за крпа од пареа од пареа има голема апсорпција на вода и нема отстранување на влакна. Покривот за крпа од пареа од пареа има долг живот, е лесен за чистење и не пролева коса. Крпата од четка може повторно да се користи, со силна, долготрајна моќ за чистење. Лесно се справува со стапалата на подот, остатоци од сок, итн. Овие подлошки за замена можат да бидат машини што се перат и повторно да се користат, многу поекономични од производите за еднократна употреба, и добро за околината. Може да има мала разлика во бојата помеѓу реалниот предмет и сликата. За рачно мерење, оставете мала димензионална грешка во предметот. PATE PACKET PAP FOR FOR SETAR POCKET MOP S3500 SERIES, S2902, S3455 K, S3501, S3550, S3601, S3801, S3801 Co, S3901, S4601, S4701, S4701 D, SE450, Microfiber полу-циркула. Дијаметар : 190мм/7,48 инчи; Боја : црна сива, сива; Во пакетот на : 4pcs x покривка на крпа од пареа од пареа. Покривот за крпа од пареа од пареа има голема апсорпција на вода и нема отстранување на влакна. Покривот за крпа од пареа од пареа има долг живот, е лесен за чистење и не пролева коса. Крпата од четка може повторно да се користи, со силна, долготрајна моќ за чистење. Лесно се справува со стапалата на подот, остатоци од сок, итн. Овие подлошки за замена можат да бидат машини што се перат и повторно да се користат, многу поекономични од производите за еднократна употреба, и добро за околината. Може да има мала разлика во бојата помеѓу реалниот предмет и сликата. За рачно мерење, оставете мала димензионална грешка во предметот. What is this?Replacement Steam Mop Pads only apply for S7000, S7000 AMZ, S7001, and S7001 TGT Steam & Scrub Automatic Steam Mop, please check your machine type before ordering.What will I get?Diameter : 190mm/7.48 inches Color : Black Gray, Греин Пакет на : 4 PCS X Електричен моп подлога има некои предности на производот? Влошките за чистење се изработени од микрофибер и памук со силна апсорпција на вода и лесно можат да ги отстранат нечистотиите, валканите и заглавените хаос.

За производот

Купувачите избираат и

20, 5х20, 5см СОВРШЕН ЗА КЛУЧЕВИ, ПРОМЕНИ, PERSONAL ПРЕДМЕТИ : Оваа Фиока За Камериер е совршен дом за фрлање на к�

190 T : 100% полиестер, обичен ткаат, обложена со ПВЦ Само Хемиско чистење Употреби на производи : Класичниот

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Бесплатен брод (Соединетите држави) : Ние користиме приоритетен превоз Важен потсетување : Тие се нишка �

【1000 парче сложувалка】 измерете 75 x 50cm кога ќе завршите Одлично за возрасни и идеални загатки за деца...

Име на производот : Шестоаголник на шестоаголник; Големина на низата : М4 Должина на машката нишка : 6мм / 0,

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со ZEN Mobile U1 за да �

Контра полица за бања Одлично за складирање на зачини, конзервирана стока, крпи за лице, детергенти и мн�

Солидна конструкција Рачен динамичен вокален микрофон дизајниран за вокал за олово и поддршка Патенти�

[Моќен и лесен] Како индустриски пневматски тапацир Степлер со моќни перформанси, има тежина од 2,07 фунти

Доволна количина : ќе добиете 100 парчиња налепници и 24 листови мини налепници; Изобилната количина може �

Пакет од 2 DuraGold Pro Series Правоаголник 5 "Долг x 23 / 4" широка двојна густина со двојна густина 2 еднострани рачн

Пакетот вклучува : Сетот содржи 16 парчиња божиќни дрвени украси со зборови на добри желби и декорација н

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

Тестирани перформанси : Оценето во согласност со стандардите PWMA 2000 psi : 1,2 gpm за ефикасно чистење на станб�

Тип на производ : Алатки Димензии на пакетот на артикалот : 9.906 cm L x 8,89 cm W x 8 Тежина на пакет Тежина : 0,800 фун

Меморија Случај : Отпорен На Удари, антистареење, случај, многу погоден за складирање на мемориски карти

(2) Батерии за замена на пакувања за полнење Ni MH 1x2 AAA / D, 2,4 волти, 800 m Ah Овие батерии се целосно компатибилн

Дајте им на вашите перформанси повеќе интереси и личност, да ве натераат во фокусот на вниманието на сит

Нов AKB73756567 Далечински управувач за замена одговара за LG LED телевизор Compatible Model : 32 LB5800 39 LB5800 42 LB5800 47 LB5800 50 LB5

Светли етикети брзо ги идентификуваат производите или кодовите Табела на врвни диспензери Достапни бр�

1 : Големина на случајот со молив : Оваа ладна големина на случајот со молив е 8,5x62 (ч) инчи (21,5х15,5х8 см) и мож

Листот 8,5 инчи x 11 инчи Водоотпорна функција, цврста и силна адхезија Лесно е да се олупи и да се залепи по

Удобни работни нараквици : Овие ракавици за работа на Кебада се дизајнирани во лесен 15 мерач беспрекорн�

Професионален квалитет на Кодак : Кога сликата на екранот не е доволна, верувајте во Кодак, брендот #1 на �

Цена за : секој дијаметар : #6 (3 / 8 ") Апликација : #6 (3 / 8") Точка : Материјал за млазницата : Лава земја на поте�

Лесен, лесен за ракување со разни работни места УСБтип Ц стандардна порта за полнење Супер долг век на т�

[Погодно] лажните нокти можат лесно да се инсталираат и отстрануваат постојано, а со приказот на книгата

Тип на производ : Алатки Димензија на пакетот на артикалот : 15 Количина на пакетот на предметите : 1...

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Нерѓосувачки Челик Нето Тежина : 96гр; Содржина На Пакетот : 20 пар

Хемиска ткаенина од влакна Направени во САД или увезени 【Големина】 Оваа врамена дијамантска сликарст�

Сув 060 ПСИ Управувачки мерач на притисок на воздухот 2,5инчен (63,5мм) дијаметар ABS случај со 372 пластичен пр�

Име на производот : MCX Crimp Connector; Тип на приклучок : Mc XFemale Материјал : метал; боја : златен тон...

Ново Инспекцијата на содржината на слоеви на апликации ги препознава и блокира заканите што државните �

DC 24 V 2 CH RS485 MODBна таблата за реле за команда "Отворено" "Затвори" "Моментно" "Самозаклучување" "Интерлекции"

Светската вибрација на Светската сороста на Шејн е неверојатно секси, уникатна и лесна за употреба Зага

Направено во Кина Должина на пакетот : 5 Ширина на пакетот : 6 Висина на пакетот : 3 Направено во Кина...

✅ вежба за вежбање, тип H, големина на вежба 5 / 16 IN ✅ Внатре во Дија : 5 / 16 in ✅ Третман на топлина : Преку зац

Компатибилен со i Pad 2 / 3 / 4 Материјал : Мек Силиконски И Тврд КОМПЈУТЕР Издржлив, Безбедност и Нетоксично�

ДОВОЛНА КОЛИЧИНАќе добиете 12 решетки од 6 форми на холографски златни и розови школки за нокти, вклучува

20 парчиња дијаметар на кабел 0,8мм не'рѓосувачки челик микро мал компресија Пролет Надворешен дијаметар

★ Материјал → Висококвалитетна легура на цинк, позлатена површина од бакар ★ Големина → Прибл 30 мм 8 мм

Scroll