Свеж
Радост на светот колекционерски украс на Европски разнесени стакло миленичиња, боксер седејќи

Радост на светот колекционерски украс на Европски разнесени стакло миленичиња, боксер седејќи

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Секој украс за миленичиња сет е одобрена од Бети Вајт за да има корист од Фондацијата за животни на Морис Раса специфични кучиња, вклучувајќи ретки раси и уникатни бои. Потребни се 7 дена за да се направи секој украс што се разнесени од уста и рачно насликани. Направени во Европа и сите материјали се добиени во Европа. Индивидуално боксер со етикета за фотографии. На радост на светот, нашата цел е да создадеме најуникатна колекција на украси на пазарот денес со иновативен пристап кон дизајнот на украси. На секој украс се потребни 7 дена за производство. Тие се разнесени од уста и рачно насликани од некои од најдобрите уметници во Полска. Со текот на годините, нашата линија значително се зголеми и сега нудиме многу различни колекции со многу разновидна привлечност. Сметаме дека нашата колекција е повозбудлива од кога било, и ги однесовме нашите индивидуални колекции на едно ново ново ниво детално, уникатност и уметничка насока. Орнаменти од кучиња за домашни миленици се одобрени од Бети Вајт за да имаат корист Фондацијата за животни во Морис. Овие украси продолжуваат да бидат омилени. Ние нудиме најголема колекција на стаклени украси на кучиња од раса со концентрација на ретки раси и уникатни бои. Секое куче за миленичиња сет е спакувано индивидуално во сопствената црна лакирана кутија со уникатна етикета за фотографии што го идентификува секој украс на кучиња.

За производот

Купувачите избираат и

Пакет за триаголник од 90мм за пескарење500 40 грутки груби пескачки диск Поддршка за кука и јамка за лесна

Кука за вшмукување пешкир : Овие чаши за вшмукување за стакло можат да се нанесат во бања, дневна соба, ку

Висококвалитетен хардвер за сув wallид за професионални резултати : јачина на функција и добра отпорност

[Ергономски дизајн] : Уредот има ергономски дизајн кој совршено одговара на контурата на лицето, обезбед

220 решетки од шкурка од 5 инчи, 50 парчиња по пакет Луѓето можат да го идентификуваат решетката на задната

Материјал : Оваа стаклена пепелник е изработена од стакло, што е чисто и транспарентно без нечистотии, л�

Дајте му на вашиот шетач дополнителен стил со овие перкички перничиња Мерења : 25,5 '' x 18 '' инчи...

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење...

Истегнат материјал : Направено од 80% полиестер + 20% спандекс Мека и пријателска за кожата е за бебиња, тка�

125 ПАРЧИЊА Лигавчиња за Еднократна Употреба : 125 парчиња по вреќа, вкупно 1 кеса стоматолошки лигавчиња с�

Го штити тротоарите на возилото Направено од 100 процентни најлон Карактеристики кои не се лизгаат во по�

Она што го добивате сет за подароци, вклучувајќи : Raw Rose Quartz / Dream Amethyst Crystal Wand / Selenite Stick Тие се една и един�

Cable 40gbps Брз трансфер на податоци】 Кабел Ahgeiiy Thunderbolt 4 нуди брзина на трансфер на податоци до 40gbps, 4x побрза

USB кабелот се користи за електрична или лабораториска електрична тест работа, широко за мултиметар, нап�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Дијаметар од 11 / 16инчен, должина на сечење 3 / 4инчи Соодветно за многу класични проекти Стандардна мушка �

Врвен реномиран бренд есенцијални масла од браќата СР се природни и чисти 100% бесплатно набавка на ризи�

Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило к�

100% полиестер Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите Затворање на да

ECX AMP DB DESEST BIGGE запечатен комплет за лежишта (13) 5x10x4 (2) 10x15x4 Вие ги купувате лежиштата наведени погоре Во мн�

Поддржан модел : П04Д Ова е случај од типот на дневник што го прикажува секојдневниот живот на работните �

Влезни ленти Тешки : Нашата силна лента за влечење е долга 20 метри, 2 во широка, и одлична алатка за влечењ

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Торбата со топла вода е изработена од кратки кадифони �

Чувствував ФЕЛТ ФИНИШ ОДЕТЕ ПО МЕМОРИСКАТА ЛЕНТА со БАНЕР ЗА ФОТОГРАФИИ ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ барате убави и �

Оваа табла е компонента за овлажнител,професионална замена за овлажнител €Универзален дел и се однесу�

Основен дигитален аудио патнички партнер плус пакет Пакетот се состои од (SW925) дигитален аудио патнички

Комплет за модели Го препорачуваме нашето лепило 170490 / 170492 за заедно За да ги насликате моделите, препор�

Достапно во нестерилна, стерилна и со нашата технологија за филтрирање на УМЕТНОСТ Многу тестирани за в

Материјал : полиестер За жени мода 2023 Womenените маица женски маици лабава вклопени жени маички обични жен

Парите ќе бидат донирани за да им помогнат на скитниците на кучињата да купат 2 заштеди дополнителни 15%, �

Scroll