Свеж
Покрив за леќи на Ленсскоат за Канон 70-200 f/2.8 е II леќи за покривање

Покрив за леќи на Ленсскоат за Канон 70-200 f/2.8 е II леќи за покривање

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Заштита од испакнатини, дупки, никови и елементи како вода, песок, прашина итн Неопренот делува како термичка бариера што ги штити рацете од топло и ладно. Се лизга како ракав. Направено во САД. Од производителот Ленсскоат за Канон 70-200 f/2. Покривот за леќи на Lenscoat 70-200 Telephoto нуди вашата вредна опрема одредена заштита од стружења и испакнатини, зачувувајќи ја нејзината вредност на препродажба. Исто така, помага да се расипе обликот на леќите, што го прави помалку забележливо за животинскиот свет. Lenscoat 70-200 располага со јасни пластични прозорци над контролите за автоматско фокусирање и стабилизација на сликата, а исто така и скалата на растојание. Мала дупка на последниот сегмент се реди со индикаторот за црвена точка, што го олеснува брзо поставувањето на леќите со монтирање на фотоапаратот дури и со инсталиран капакот.

За производот

Купувачите избираат и

Работна моќ : 220 ~ 240 VAC Контакт капацитет : 250 V 5а Одложување на толеранцијата : 0,3%± 0,05 S Број на контакти : Ед

Областите за функција за складирање, како што се ѓердан куки, можат да го спречат вашиот ѓердан да се зап

Овој пакет го содржи нашиот сет за подароци (незначен 1 грб, 1 врат и рамо, 1 џеб и 2 пакувања со рака), пакув

Мелење хартија за пескарење претпочитани материјали, безбедни и практични Мелење шкурка песочна харти�

Геометрија на длабоки жлебови за голема брзина Единечен ред за поддршка на радијални оптоварувања Чели

Обичниот И Лабав Стил Го Прави Одличен За Различни Активности Погоден За Секојдневно Носење, Работа, На

Импресивен звук 40мм моќен возач може да донесе стерео ефект на висока верност Дизајнот на перничето за �

Кутиите за складирање со средна должност имаат капа на лифт за лесен пристап до датотеки со големина на

Карактеристики : Микрофон Карактеристики : Трук безжично спарување Карактеристики : Пасивен радијатор..

★ 【Висок квалитет】 Овој производ е изработен од високо квалитетен PCB материјал, здрав и издржлив Усвој

Изолирано спортско шише со вода : Збогум пот! Стандардната изолација на двојниот wallид на устата ја прави

Електрокабел за отпорност на корозија UL 486 A / B, оценет со 90 степени Целзиусови UL наведени и CSA сертифицир�

Замена на компонентите на Upstart WB13 K10014 Врвна електрода за General Electric PGB908 DEM1 CC Ултра издржлив, висок квалите�

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

ВЕЛИГДЕНСКА ТЕМА : нашите исполнети велигденски јајца за тинејџери вклучуваат 12 парчиња велигденски ја

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Лесен, издржлив, практичен и лесен за употреба Стабилна изведба, полесно расклопување и склопување, екс�

Голема област за гледање : Со агол на гледање од 170 степени, екранот ви обезбедува потопен театар Дизајн �

Премиум квалитет и здрава олово и кадиум бесплатен сет со високо квалитетни керамички вечера Микробран

Многу погодно кога доаѓаат гости Ова е совршена декорација на роденденската забава! Направено од рецик�

Торбата за ролна алатка е изработена од здрав материјал од 16 A платно, кој е лесен и издржлив 6 џебови од п

вуд ДРВЕНА КУТИЈА за БОГАТСТВО; безбедносната брава ја прифаќа старата изработка, а брусењето има истор

► Ретросун обезбедува нов далечински управувач за замена за далечински управувач за SOLK Audio Magnifi One MagniFi So

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба П�

Материјал : Направено од проширена алуминиумска легура и ABS, тој е отпорен на абразија, корозија, 'рѓа и т�

Забиеното руно на задниот дел е меко и топло; Еластичната лента за половината со влечење ви овозможува д

Содржи абразивно жито во форма на прецизност, обложено на Xтежина, поликомора Смола врзана за отпорност

Стп кожа+платно Произведено во САД Или Увезено Димензии : Големина на 10,6"L x 10,6"W x 10,6"H, овие фиоки за коцки �

УНИКАТНИ ЧАНТИ ЗА ЗАБАВИ ЗА ЗАБАВИ чантите за сатенски услуги се совршени за услуги и носат декоративе�

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производите

Лесно за инсталирање и чистење со вклучени алатки и упатства Не е потребно дупчење, не може да се постав�

Три лесни ламби за маса од колекцијата „Тифани риба“ Три лесни ламби за маса од колекцијата „Тифани ри

Ова е Сосема Нов Оем Надградена Замена Компресор Жици Темперамент Врвен Квалитет ОЕМ Надградена Замена

●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 30*30мм нерѓосувачки челик Нема да исчезне Бе

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран вајан производ Рачно изработена кожна конструкција Пове�

Scroll