Свеж
Лимон зелени лисја тркалезна пилула кутија 3 оддел за лекови за пилули за пилула за преносни пилули за џеб или чанта кутија за пилули Декоративна метална медицина в

Лимон зелени лисја тркалезна пилула кутија 3 оддел за лекови за пилули за пилула за преносни пилули за

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Премиум материјал : Нашата елегантна кутија за медицина усвојува висококвалитетна метална структура и внатрешна пластична партиција, која е цврста и издржлива, не е лесна за бледнее и оштетување и има долг животен век, совршено ја спречува вашата пилула од влага и прашина Преносна и практична : Оваа тркалезна пилула кутија е мала по големина и светлина во тежина, со дијаметар од 1,8 инчи и дебелина од 0,7 инчи. Само може да се постави на вашата дланка. Опфаќа мала област и може да биде погодно поставена во паричник или џеб; Многу е погодно да се стави во задниот џеб на вашиот паричник, торба за патувања, чанта или фармерки за дневни лекови. Сортирање на пилули и леснотија на употреба : кутијата со пилули е цврста и има флексибилно пролетно заклучување што е лесно да се отвори и едноставен механизам за печат за вашите апчиња. Постојат три оддели за да ги одделите вашите различни лекови, лесно да организирате апчиња и апчињата никогаш нема да се мешаат. И малото огледало во кутијата со пилули може да ги задоволи потребите за итни случаи. Широки апликации : Овој лек градите е стилско практично решение за носење апчиња, витамини, лекови, материјали за прва помош, накит за бонбони, уши или други мали предмети, погодно за патување, работа, кампување и други активности на отворено, со уникатни светли обрасци, идеален и за мажи и за жени како подароци. 100% гаранција за задоволство : Ние сме посветени да ви обезбедиме најдобар квалитет и услуга. Вашата побарувачка и признание е моќта на нашиот континуиран развој! Ако не сте задоволни од тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас и ќе се потрудиме да ви помогнеме. Премиум материјал : Нашата елегантна кутија за медицина усвојува висококвалитетна метална структура и внатрешна пластична партиција, која е цврста и издржлива, не е лесна за бледнее и оштетување и има долг животен век, совршено ја спречува вашата пилула од влага и прашина. Преносна и практична : Оваа тркалезна пилула кутија е мала по големина и светлина во тежина, со дијаметар од 1,8 инчи и дебелина од 0,7 инчи. Само може да се постави на вашата дланка. Опфаќа мала област и може да биде погодно поставена во паричник или џеб; Многу е погодно да се стави во задниот џеб на вашиот паричник, торба за патувања, чанта или фармерки за дневни лекови. Сортирање на пилули и леснотија на употреба : кутијата со пилули е цврста и има флексибилно пролетно заклучување што е лесно да се отвори и едноставен механизам за печат за вашите апчиња. Постојат три оддели за да ги одделите вашите различни лекови, лесно да организирате апчиња и апчињата никогаш нема да се мешаат. И малото огледало во кутијата со пилули може да ги задоволи потребите за итни случаи. Широки апликации : Овој лек градите е стилско практично решение за носење апчиња, витамини, лекови, материјали за прва помош, накит за бонбони, уши или други мали предмети, погодно за патување, работа, кампување и други активности на отворено, со уникатни светли обрасци, идеален и за мажи и за жени како подароци.

За производот

Купувачите избираат и

Тешки и ЦврстиИзработени со врвен нерѓосувачки челик и цевка со дебелина од 8 мм,направете ја оваа шипка

? Доживејте ја радоста на дијамантското сликарство! Создадете зачудувачки уметнички дела и донесете ги

Име на производот : Алуминиумски електролитски кондензатор; Количина : 50 компјутери; Тип : радијално оло�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

вратило спојка Алуминиумска Легура Флексибилна Спојка Спојување На Вратило Алуминиумска Легура Флекс�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

☑Материјал од сребрени влакна : високотехнолошка ткаенина од сребрени влакна, заштитниот фреквентен о�

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

Премиум материјал : козметичката кеса е изработена од врвна памучна и ленена ткаенина, која е мека на до�

Тегла Со желби за срцезапечатената тегла може да ја одржува храната свежа, чиста и хигиенска долго врем�

Сатен Оваа правоаголна маса крпа маса додава д.леганс и модерноста на вашето време за јадење Повеќенаме

Висок Квалитет Оваа Спојка на Вратило користи висококвалитетна алуминиумска легура, лесна и силна, има

【Боја со комплет за дијаманти】 Овој комплет за дијамантска уметност за возрасни е 100% полни дијаманти, �

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста керамичка кригла за кафе од 11 унци е совршена за секакви активности за п�

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Заштитната плоча од челична брава од 11 инчи е дизајнирана да го заштити и попречува пристапот до брават�

Дополнителна удобност : Замената на лентата за глава на Снугел за Res Med Airfit P10 назална перница CPAP маска се

Тоа е совршен подарок за љубителот на пивото! Чашата од нерѓосувачки челик во дрвената обвивка на кригл�

100% Полиестер Класична проегирна воил ткаенина Нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приват�

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Xiaomi Redmi 4 A за д�

【Android 110 OS и моќен процесор】 ТВкутијата Android 11 OS опремена со RK3318 64битен квадјадрен кортексA53 процесор и п

1 година гаранција и техничка поддршка со седиште во САД Конструиран од тешки, засилено леано железо Сис

1 / 0 МЕРАЧ МОЌ КОМПЛЕТ СТАНДАРДНА ЖИЦА / КАБЕЛ СО МЕРАЧ ОД 100 СТАПКИ 0 50 СТАПКИ ЦРВЕНО 50 СТАПКИ ЦРНО...

[7 Слотови Со Флексибилни Големини] не само што ќе одговара на повеќето дневно користени кабли, туку и ќе

ДијаметарТеренот На Конецот : М40,70 / Должина Од Под Главата : 12ММ Груб Конец / Целосно Навој 188 шестоагол

Име на производот : надворешен круг; внатрешен дијаметар : 60мм / 1,06 инчи Надворешен дијаметар : 70мм / 1,3"; д

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

● ТочкаРаспоред Течности : Непроѕирна Боја На Боење € Карактеристики : Четка Во Капа, Брзо Се Суши На До�

Совршено се вклопува само со молив на Apple само 1 та генерација Не одговара за 2 та генерација на Apple Pencil...

Материјал : рудракша Материјал : рудракша Четири мухи го претставуваат богот брахма и планетата меркур..

Тип на акција : Моментален; Тип На Контакт : СПДТ; Тип На Активатор : Клип ОЦЕНКА : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 220 V 3А

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Материјал : Жица Димензија : 24 " Диа Од модерен до антички, тра�

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Лаптоп Лцд Големина На Екранот : 15,6 Инчи Лаптоп Лцд Резолуција На Екранот : WXGA HD Лаптоп Лцд Екран Заврши :

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор Сек�

Лесен за употреба Погоден за носење Издржлив, Не тријте Совршено одговара за Сите 6" 150мм Верние Дебеломе

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Scroll