Свеж
2 парчиња дрво позадина Црвена жолта цветна тропска автомобил ароматерапија есенцијална дифузор за масло магнетско затворање на магнетно затворање со вложувачки

2 парчиња дрво позадина Црвена жолта цветна тропска автомобил ароматерапија есенцијална дифузор за масло магнетско

Достапност: Достапно.
DEN 255.84

❤ [висококвалитетен материјал] Употребата на висококвалитетна алуминиумска легура го прави повеќе преносен, а површината е електропланирана со сребро, што е повеќе рафинирано и повеќе отпорни на 'рѓа Заштитниот клип спречува да биде избришан од вашиот автомобил. Во рамномерно распоредените дупки им овозможуваат целосно да се распрснат есенцијалните масла. ❤ [Мулти-намена] Дифузерот на арома може да се користи во автомобили, канцеларии, домови, бањи и можете да ги додадете вашите омилени есенцијални масла за да го направите вашето место полно со шармантни мириси. ❤ [Употреба] Отворете го пакетот, ставете ја подлогата за додаток на ЈП во ароматерапијата на автомобилот, испуштете неколку капки од омиленото есенцијално масло на чувствуваната подлога и лесно клипнете го на сечилото на вентилаторот на воздухот на воздухот на климатик за автомобили. Или ставете го на вашата работна маса и користете го дома или кое било друго соодветно место што ви се допаѓа. ❤ [Различни обрасци] Имаме различни модели во различни стилови за да изберете. Светлите обрасци го прават овој дифузер за мирис не толку сингл, тој е уникатен и може добро да ја украси вашата соба за автомобили. ❤ [Детали за додатоци] 2 пакувања со 4 дополнителни влошки на ЈП. (Дека овој производ не содржи есенцијални масла, влошките за додатоци на ЈП се без мирис). ❤ [висококвалитетен материјал] Употребата на висококвалитетна алуминиумска легура го прави повеќе преносен, а површината е електропланирана со сребро, што е повеќе рафинирано и повеќе отпорни на 'рѓа. Заштитниот клип спречува да биде избришан од вашиот автомобил. Во рамномерно распоредените дупки им овозможуваат целосно да се распрснат есенцијалните масла. ❤ [Мулти-намена] Дифузерот на арома може да се користи во автомобили, канцеларии, домови, бањи и можете да ги додадете вашите омилени есенцијални масла за да го направите вашето место полно со шармантни мириси. ❤ [Употреба] Отворете го пакетот, ставете ја подлогата за додаток на ЈП во ароматерапијата на автомобилот, испуштете неколку капки од омиленото есенцијално масло на чувствуваната подлога и лесно клипнете го на сечилото на вентилаторот на воздухот на воздухот на климатик за автомобили. Или ставете го на вашата работна маса и користете го дома или кое било друго соодветно место што ви се допаѓа.

За производот

Купувачите избираат и

Чистота : Метална Содржина : 1 Троја Унца Ќе добиете една паричка по купување Дијаметар : 40,6 мм; Дебелина :

Дрво материјал Музичка кутија направена од висококвалитетно дрво со јасни мелодии и исклучителни резб�

Големинаприближно 3 инчи х 4,1 инчи Професионално печатени персоналните RSVP Картички & коверти Печатени е�

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

Изработен од материјал со висока јачина и отпорен на абење, издржлив за употреба, не е лесен за промена н

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

[Краток Кабел ЗА Лепенка CAT6] 1 стапки cat6 кабел за лепенка со ВРВ 24awg чист голи бакарни заглавени проводниц

Што Можете Да Добиете : ќе добиете 6 парчиња книги за држачи за визиткартички, секоја книга за држачи за в

●МАТЕРИЈАЛ} : производот е изработен од висококвалитетен памук, со мека ткаенина, добра рачка, водоотпо�

Вкупната должина на знамето 1,8m поделена на 5 фази склопување може слободно да се прилагоди според потре�

€Симпатична Кул Капаци Автомобил Седиште € Избрана иновативни дизајни и живописни бои,додадете допир

220мм х 160мм правоаголни метални шарки капак калај Обложен со безбеден лак за храна Одликувајќи се со диз�

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGBP83 WH1 WW Ултра издржлив, висококвали�

Package Content and Size Information:Including 1 piece of 7 chakra dowsing pendulum and 1 piece of Natural Amethyst Pendulum, Diamond Shaped Pendant measures 41mm / 16 inches in length, 2

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

4 подлоги поддржани од плута во акрилна кутија за подарок 100 проценти пост рециклирана внатрешна ивериц�

100% полиестер Само миење на рацете Материјал : Здолништето за танцување на продолженија е изработено од �

Без ограничување : кутијата со добар звук што го уживаат децата и возрасните И мала големина, лесна за но

Заградата на панелот 5 "" Едно парче ролери за монтирање на 5 "" keel или spool Rolleruse со 5 / 8 "" dia X 61 / 4 "" Слотите за

Висок Квалитет : Банерот Е Изработен Од Висококвалитетен Картон Со Сјај, Ако Е Обесен На Светлина или Со�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Полиестер Лесно градење блок и чистење на играчки : Плејдајти и патувања во куќата на баба, само се полес

Безбедно испраќајте опасни материјали во силни, бели, пластични кофи Затворените глави имаат неотстран

Влез на светски свет : напон DC 1224 V Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над преки�

100% полиестер Направени во САД или увезени Се препорачува да нарачате 12 големина нагоре Погледнете ја сл

дрво Материјал Цврсто, задебелено дрво, метална фиксација на завртки Гроздобер полица за организатор...

50% полиестер Направено во САД Повлечете го затворањето Совршено за секоја пригода : Нашите уникатни диз�

● Ултра тенок и мултифункционален : само 58мм од ѕидот, максималното продолжување на раката е 480мм, безбе�

Димензија на пакетот на артикалот : 91999999990616 L X 5.999999999388 W X 3.3999999996532 H инчи Тежина на пакет на артикли 1.54999999

Кондензаторикондензаторот е широко користен за компресори за воздух, пумпи за вода, подлошки под прити�

✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm / 7 ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер ✅ Каракт

Scroll