Свеж
Држач за далечински управувач Meicke, непречен doodle точки геометриски подарок за далечински loversубовници

Држач за далечински управувач Meicke, непречен doodle точки геометриски подарок за далечински loversубовници

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Материјал со висок квалитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е изработена од висококвалитетен PU материјал, кој има карактеристики како што се водоотпорни, отпорни на нечистотија, отпорни на гребење и трајни Шест прегради : држач за далечински управувачи со голем капацитет, Големина на производот : 9,8 "(L) x 4,5" (W) x 4.1 "(H); Оваа кутија за складирање има шест прегради, обезбедувајќи флексибилни и разновидни опции за складирање за категоризирање на различни типови на далечински управувачи и други мали електронски уреди. Покрај тоа, можете да чувате и други мали предмети, како што се копчињата и мобилните телефони заедно за да ја направите вашата работна површина повеќе уредна и организирана. Едноставен дизајн : Оваа кутија за складирање усвојува едноставен дизајн на чекор, кој е убав и елегантен и исто така може да ја украси вашата соба. Неговата големина е умерена и не зазема премногу десктоп простор, што го прави идеален за сместување во спални соби, дневни простории, простории за студии, канцеларии и други места. Мулти-намена употреба : Оваа кутија за складирање е многу Практичен и може да се користи на различни места, како што се домови, канцеларии и училишта. Може да го поставите на работна површина, ТВ ормани, клупи, итн., И да чувате далечински управувачи и други мали електронски уреди во секое време, каде било, што го прави многу удобен. Препорачано како подарок : Оваа кутија за складирање може да се даде и како подарок за пријатели, роднини и членови на семејството и може да се прилагоди уникатна кутија за далечински управувач. Неговата практичност и убавина се и извонредни, што го прави многу практична опција за подароци. Материјал со висок квалитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е изработена од висококвалитетен PU материјал, кој има карактеристики како што се водоотпорни, отпорни на нечистотија, отпорни на гребење и трајни. Шест прегради : држач за далечински управувачи со голем капацитет, Големина на производот : 9,8 "(L) x 4,5" (W) x 4.1 "(H); Оваа кутија за складирање има шест прегради, обезбедувајќи флексибилни и разновидни опции за складирање за категоризирање на различни типови на далечински управувачи и други мали електронски уреди.

За производот

Купувачите избираат и

Денот на благодарноста Гном дијамантски сликарство : Користете го уникатниот тркалезен кристален дија�

Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето Гаранција : 1 година Сертификација : CCC Потекло : Кина на копното

Ниска топлина, тенка линија за сечење, многу погодна за сечење метал, обезбедуваат стабилни и одлични пе

ФИТМФит 19 До 21 Инчен Зборуваше Тркала ВисококвалитетнаВисококвалитетна Пластика Издржливи, Долготрај�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на патент Сиза : 12 "x 7" x 23 "

✅ Прекинувач за притисок, (1) порта, 1 / 4 во FNPS, DPST, 60 до 200 psi, стандардно дејство Опсег : 22 степени до 257 степе

Трајната рамка има современ дизајн и изгледа одлично во скоро секој декор Со својот бел душек, оваа рамк

Создадете дополнителен простор за полици дома или во канцеларија за прикажување и организирање на вазн

3пински вклучен / на 2 позиција Mini Toggle Switch Може да се користи на кола со низок напон или висок напон...

Печатената содржина е лесна за промена без држач за хартија Редовно наполнете ја машината Кога моќност�

Висококвалитетни исправувачи на мост што се користат за конверзија на наизменичен влез на струја во ди�

1 Применливи модели : За DJI Mini 3 Pro Drone (не го вклучува дронот, само за приказ) 2 Ефективно држејќи ги пропеле�

Двоен Ѕид Нерѓосувачки Челик 17унца еднократно шише за пијалоци за топли и ладни пијалоци...

Функција : закачалката е совршен начин да се организирате и да го зголемите вашиот простор за плакари Ва

Број на модел : DVP04 DAS Состојба : во кутија Гаранција : 1 година гаранција Број на модел : DVP04 DAS Состојба : во

Стол за стилизирање Хидраулична база Учини за потпирачи на векови Стол за стилизирање Хидраулична база

12Пакет комбо Надувување Виножито Боја Плажа Топки за возрасни & 36 месеци + деца Издуваната големина е 12"..

[4 во 1 Кабли за Полнење ] SIQIWO USB мулти полнење кабел со 2* Микро USB И 2* Тип C кабли за полнење за сите андроид �

DIY Diamond Art Kits е пријатно DIY што е лесно да се собере, што го прави одлично за деца / возрасни / почетници , Диј

11 / 2 фунти Фалсификуваната глава има стврднат и кален раб за држење на острината Црна насликана завршни�

Големина на конецот : M4 / 016 "(D); Име на производот : самостојно клининг; : 14мм / 0,55 " Пич : 0,7мм; Облога : галван�

Имајте одредена разлика во бојата под различна светлина и приказ Те молам прости ми Пакување : Во кутија

Забавна и Волшебна игра со карти за Целото Семејство! Просечно време за играње 30 минути или помалку...

Синтетички материјал, легура Гроздобер Дрвени Кутии : кутијата за складирање помага да се организираат

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Големина : ширина 0,5 инчи (12 мм) x 35,8 стапки (35 м) ролни; Количина : 10 ролни Дијаметар на калем : 3,0 инчи (76 мм) О

Влажно полирање : Погодно и за двете влажни полирање, препорачувајте да користите вода за да ја задржите

Лесен, лесен за носење Ексфолијација на кварц на кварц на кутикули Со форма на пенкало, погодно за употр�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

?●Неспоредлива Изработка}нашиот комплет клучеви за крцкање се изработени од висококвалитетен хром ван

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Табела на врвни диспе�

Пластика Погодно за вадење со вас и да не заземате премногу простор Шишето со рамна вода е изработено од

Намалете го мал пакет за преглед (10 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано во безбед�

Неправилни бели исечени камења : Секој пакет има 24 1,52,5инчни камења, рачно одбрани, неправилни по изглед,

Направете го денот на Дипломирањето на вашето дете уште поспецијален Со Нашиот Транспарент во градинка

Ова е мобилна просторија за фитинг Исклучено за разни околини, продавници за облека, отворено и домови...

Безбеден материјал : Додатоци за масажести за проценка со силиконски и пластичен материјал со безбеден

125 волти, 3 засилувачи, 250 волти AC 2 Позиција : Вклучено / Исклучено 612 V DC, 6 засилувачи U / l наведе 6 засилувач

Различните абразивни оценки и големини обезбедуваат идеална почетна точка за чистење, завршување, меша

Големина : 2,6 / 8Х2, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Можете да го ставите на работната површина, countertop, таблета, кабинет и многу повеќе Овој конзерва за ѓубр�

【Шарен сет за боја на гуаче】 Овој шарен сет за боја на гуаче вклучува 24 нетоксични и бои што се перат, 6 ч

14 мерачи 300 серии од не'рѓосувачки челик штанд на тешка машина 15 / 8 "Нозе со прилагодливи метални нозе од �

Scroll