Свеж
Kicker 47KSC4604 KSC460 4X6 75 WATT 2-насочни стерео звучници на автомобили KSC46

Kicker 47KSC4604 KSC460 4X6 75 WATT 2-насочни стерео звучници на автомобили KSC46

Достапност: Достапно.
DEN 1599.84

Ракување со висока моќност Твитерс од свила-кутија за мазен звук. Опкружуваат полипропилен Војфер и цврста гума. Дизајнот со тенки монтирање лесно се вклопува зад фабричките решетки. Спецификации : . Дизајн на звучникот : 2-пат. Вофер [in, mm] : 4x6 ", 100 x 160мм. Tweeter [in, mm] : ", 13мм. Номинална импеданса [ : 4. Препорачана моќност на засилувачот [Watts RMS] : 15-75. Чувствителност [1 W, 1 M] : 88. Одговор на фреквенција [Hz] : 50-20 K. Дијаметар за монтирање на дупката [IN, MM] : 4x5-56, 101x151. Врвна длабочина на монтирање [in, mm] : 1-116, 44. Длабочина на дното на монтирање [in, mm] : 2, 51. Tweeter испакнато [in, mm] : 1/16, 2. Магнет за магнет на твитер : материјал за магнет : Неодимиум. Материјал за купола на Tweeter : свила. Материјал за конус на вуфер : полипропилен. Опкружувачки материјал на Војфер : гума. Ракување со висока моќност. Твитерс од свила-кутија за мазен звук. Опкружуваат полипропилен Војфер и цврста гума. Дизајнот со тенки монтирање лесно се вклопува зад фабричките решетки. Спецификации : . Дизајн на звучникот : 2-пат. Вофер [in, mm] : 4x6 ", 100 x 160мм. Tweeter [in, mm] : ", 13мм. Номинална импеданса [ : 4. Препорачана моќност на засилувачот [Watts RMS] : 15-75. Чувствителност [1 W, 1 M] : 88. Одговор на фреквенција [Hz] : 50-20 K. Дијаметар за монтирање на дупката [IN, MM] : 4x5-56, 101x151. Врвна длабочина на монтирање [in, mm] : 1-116, 44. Длабочина на дното на монтирање [in, mm] : 2, 51. Tweeter испакнато [in, mm] : 1/16, 2. Магнет за магнет на твитер : материјал за магнет : Неодимиум. Материјал за купола на Tweeter : свила. Материјал за конус на вуфер : полипропилен. Опкружувачки материјал на Војфер : гума. Кикерс елита KS-серија Коаксијални звучници го надградуваат вашиот аудио на нови нивоа на точност со продолжен одговор на фреквенцијата и најмесните височини.

За производот

Купувачите избираат и

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Пакет вклучуваат : 1 парчиња електронски држач за електронски уред за таблети за CanAm Maverick X3 20172021 Сите мод�

*Универзална компатибилностУниверзалниот дизајн му овозможува совршено да се вклопи на повеќето 4,7инч�

● ДИМЕНЗИЈАПоли Меур Пошта 6 х 9, Димензии : 19 "х 15 ● ЛЕСНИ ПОШТАРИпоштарите со меурчиња се лесни пликови �

САД Канада 2Пронг машки до женски кабел за напојување И машките и женските пристаништа се поларизирани..

? 【Соларна напојување, заштеда на енергија и заштеда на пари】 Дојдете со вградена батерија за полнење н

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина...

Димензии на пакетот : 4,2 H x 1,4 L x 30 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,02 килограми Тоа е доверливо име во индус�

Формула : Na2 SIO3 * 9 H2 O Формула WT2 CAS : 1344098 Код за складирање : ЗеленаОпшта реактивност на хемиско складирање

200 вати UHE проектор за сијалица и замена на домување 1 единица Компатибилна сијалица за замена на проект�

Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 Направено од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстрану�

Организирајте го вашиот простор брзо и лесно Тешка долготрајна поддршка Лесен за инсталирање...

? [Секој покриен со агол] штанд за боксер и монтирање компатибилен со AsZenbook Pro 15 Flip (Q539) Погледнете го екран

0,512 "Дијаметар (+0003" / 0 ") карбид врзан расејник 8" целосна должина 7 / 16 "Дијаметар на шанк 2" Должина на флејт

Универзално компатибиленкомпатибилен со големини на раб од 1520 "инчи за Demco Karddy Tow Dollys и 1620" инчи за други �

Кожа од праска Направени во САД или увезени Ткаенина : Мажите од плажа костуми се прават од ткаенина од к

Квадратни пети Темните челични облици Кожа со полно зрно Флекс инло на перница Валана област на Шанк Ме�

HQRP® 2пакет Универзален пресек за активирање на предфилтер за прочистување на јаглеродниот воздух; Диме�

Димензии на пакетот : 14986 H x 1,27 L x 5.08 W (сантиметри) Број на дел : 1018 R Тип на вклопување : Универзален Тежина �

● Една светлина надворешна ламба за виси, класичен дизајн на кафез Поминавме UL / CE сертификација за да о�

Водач во хоби производи ширум светот Направено со користење на компоненти и материјали со највисок ква�

Совршено за чување списанија, пошта, годишни извештаи и други документи Доаѓа со етикети за лесно класи�

Дијаметар : 1 / 4 инчи Должина : 3 / 8 инчи Материјал : Челик Стил на глава : круг (Филипс, дупчиња)...

Е паметен уред : да Материјал : пластика Карактеристики : прекинувач Број на модел : KSL0 M212 KSL0 M...

Мулти фото приказ Рамката за фотографии од дрво доаѓа со 30 "облеки", што задоволува дисплеј со повеќе сл�

Прилагодено бриз режим Чувајте се ладни во вашата спална соба, студија или канцеларија во топол летен д�

Комплет за стартување на вишин за нокти : Sun One 48 W LED ламба за лекување на нокти + 6pcs бои гел полски + 1 парчи�

Тип : Цилиндер Број на модел : Advu40*150 Големина на носење : 40мм Големина на мозочен удар : 150мм Тип : Цилиндер

НОВИОТ ФУЏИФИЛМ МИНИ 11 има тенка големина на телото со проѕирна прстенеста леќа ВГРАДЕНО СЕЛФИ ОГЛЕДАЛ�

Тан Филипс тип F завртки за сечење на навој Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Завртки за сечење �

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

Scroll