Свеж
Комплети за модели на смола SSROIRVBB Слика БЕЗБЕДНОСТ ИЗВЕДУВАЕ И САМО-Собрани YFWW-2139 C7B7

Комплети за модели на смола SSROIRVBB Слика БЕЗБЕДНОСТ ИЗВЕДУВАЕ И САМО-Собрани YFWW-2139 C7B7

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Совет : Во случај да има свиткан дел, можете да дувате и да се загреете со фен додека не стане меко, тогаш може да се направи во различни форми Материјал : Нашите производи се сите производи од смола за кои е потребно полирање, склопување и боење. Делови за количини : Моделот се состои од 68 делови, кои треба да се соберат и обојат сами. Материјал : Нашиот модел на производи е смола само бели предмети за кои е потребно полирање, склопување и боење. Број на парчиња : Сет се состои од 68 делови, кои треба да се соберат и обојат. Совет : Во случај да има свиткан дел, можете да дувате и да се загреете со фен додека не стане меко, тогаш може да се направи во различни форми. Материјал : Нашите производи се сите производи од смола за кои е потребно полирање, склопување и боење. Делови за количини : Моделот се состои од 68 делови, кои треба да се соберат и обојат сами. Материјал : Нашиот модел на производи е смола само бели предмети за кои е потребно полирање, склопување и боење. Број на парчиња : Сет се состои од 68 делови, кои треба да се соберат и обојат. 1 Производот е исклучиво дизајниран од нашиот дизајнер, за хоби за модели 2. Користење на висококвалитетен полимер материјал од смола, 1/24 скала, висина 75мм. Моделот се состои од 68 делови, кои треба да се соберат и обојат сами. Многу погодно за хоби во моделот, ако имате модел хоби наоколу, ова мора да биде најдобар избор за подароци. Спакувано во кутија за заштитно пакување. Параметар : Материјал : Висококвалитетна боја на смола : Сива големина : висина 75мм/2,95 инчи Количина Делови : 68 пар . Ако не можете да сликате, ве молиме не поставете нарачка, благодарам! ! ! 3. Поради различни ефекти/светла на камерата и монитори на компјутер, постои хроматска аберација! Пакетот вклучува : 1 п.

За производот

Купувачите избираат и

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Дизајнирано да ги покаже вашите омилени чевли (и други предмети) на светот Вклучува 360 ротирачки способн

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Функција : ОБЦ се користи за регулирање на полнењето на батериите, ја евидентира точната количина на пот

Премиум изградба со IP68 отпорност на вода и прашина 4 "FHD+Full Vision Display 32 MP PDAF AutofocuCamera Camera со LED блиц...

панталони за влечење плетени жени широки лабави удобни пижами шерпа обложени зимски широки панталони с

Сли или директна апликација за поврзување Прилагодлив опсег на должина на цевката Со Аква Врска 4169мм...

Позлатени контакти Дизајниран за употреба со 2750 Сензор Стилови За монтирање во линија : Стандардни фити

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

▼ Кофата за внатрешни работи лесно може да се отстрани за удобно отстранување на отпад Стил : без капак..

Ограничено Издание Биоблендер Сунѓер за шминка во пакување без пластикакрајниот еколошки подарок! Доа�

Д Под Школка Големина : ДА Агол На Излез На Кабелот : 180° Материјал На Телото На Конекторот : Метално Тело..

Возраст : 19001940 Производител : Горхам Состав : Стерлинг Сребро Кралот Едвард Од Горхам стерлинг сребрена �

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

Разновидноста на големини значи дека ќе го најдете вистинскиот совет за вашите нокти Можете да ја избер

Благодарение на неговиот ergономски дизајн, можете да го користите уредот на која било погодна локација,

Материјал за синтеза Организатор за шминка : Многу е практично без разлика дали е како корпа за десктоп �

Премиум Материјал : нашиот замав за терапија е направен од најлон, пријателски за кожата што дише Засиле

Погодно е за автомобили, возила со погон на четири тркала, комбиња, земјоделски возила, SUV, опрема за влеч

Дојдете На Ново, ве Молиме проверете дали вашиот автомобил е ист како и шоуто со слики Може Да се инстали

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

LED ДИСПЛЕЈ AC / DC НАПОН : за постојано следење на вашиот DC мрежен напон и ИЗЛЕЗ на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Ние г

ЗАТЕМНУВАЧКИ ПРЕДВОДЕН ПрстенСветло,7 делови што се повлекуваат висина 32005500k температура на бојата, прс

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

Висока точност : Високиот прецизен модул на сензори за температура и влажност обезбедува добра сигурно�

Максимална Моќност : 12v2a Надворешен Систем За Поддршка На Напојување : Windows / Mac / Linux Поддржува Брзина На

Гаранцијата на производителот не може да се примени Број На Модел На производителот : AAPIP5PCCL201N119...

Во пакетот се вклучени мини креда : вкупно 20 дрвени мини кредави и 20 дрвени штандови се вклучени во пакет

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

100% ОКОПамук (Органски) Повлечете го затворањето Машинско Перење Нов производ Од ГЅвезда Суровини...

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Вежба за бит ануларна дупка со пила со Weldon Shank Hollow Bit за ма�

?Ќе добиете 24 парчиња лажни нокти вештачки копчиња, вклучете колер, со 1 мини датотека за нокти, 1 цевка ле

Микросечење технологија : За разлика од уништувачите што исекуваат долги или кратки шипки, овој уништув

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Десен Клик Или печатење со Виртуелен печатач Cim FAX за испраќање факс На windows компјутер Добива факс 24 / 7...

Издржлив Материјал : Самостојната Рамка Е Изработена од Цврста Метална Жица Обложена со Прав Издржлива�

Направено по нарачка во Англија Чист богат, топол звук Висококвалитетна транспарентна фурукава 5n чиста

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Офлајн клон функција : можете лесно и брзо да ги дуплирате вашите бутабилни хард дискови без КОМПЈУТЕР К

Scroll